Szándéknyilatkozat egy befogadóbb, előítélet-mentes világért


Vendég

#1

2016-04-25 18:21

Mert szívből szeretném a befogadóbb-és előítéletmentes világot

Vendég

#2

2016-04-26 08:35

Mert minden ember azért van a világon, hogy segítsük egymást minél jobban a feltétel nélküli szeretet munkálkodásán.

Vendég

#3

2016-04-26 17:38

Mert maximálisan támogatom, egyetértek az abban foglaltakkal!
realista

#4 Re:

2016-04-28 13:07

#2: -  

 Utazz migrikkel egy vonaton családoddal-gyerekeiddel....remélem helytálló lesz meglátásod ;)

 

Nem minden közösség becsüli meg-fogadja el más közösségek életét-elveit, inkább ellenségnek kezelik alapból, így önvédelem a legvégsőkig akár, ilyesmikkel szemben...ez van.

Miriam Ekiudoko
A petíció szerzője

#5 Re: Re:

2016-04-28 15:28

#4: realista - Re:  

 Kérdésem hogy saját tapasztalatból írtál vagy csak azt mantrázod, amivel a jelenlegi hatalom a sok hiszékeny ember fejét tömi, hogy eltereljék a figyelmet az ország kisajátításáról és teljes kifosztásáról.

És ne feledd; Belőled és családodból is válhat migránts, ahogy magyar állampolgárok százezreiből az elmúlt 6 évben.

És a gyűlöletcselekmenyek, kirekesztés, diszkrimináció nem csak bevándorlás, menekültek vagy romákat ér.  Elég ha a gyereked pl cukorbeteg vagy szemüveges.

Végül pedig, mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításhoz, azonban sem a burkolt, sem a nyílt gyűlölködésnek és gyűlöletbeszédnek nincs helye ezen a fórumon. Ezt kérlek tartsd te is tiszteletben.

Köszönöm 

realista

#6 Re: Re: Re:

2016-04-28 17:58

#5: Miriam Ekiudoko - Re: Re:  

Én is kérdezhetném tőled, de a válasz hitelessége mindenképpen megkérdőjelezhető, így teljesen mindegy, mi a válaszom.

Mára a migráns-menekült jelzőket a kormányok a látható-tapasztalható viselkedésű betolakodókra "tapasztotta", hiába mondta mindenki az igazat, de....politika.

Viselkedni, tisztelni sem tudó, kihasználó....csupa negatív tulajdonságot felhalmozó jelenséget takar a migráns-menekült jelző mostanra.

Egy biztos, hogy én tudom mi a jóindulat-segítség és ezeket meg is tudom becsülni-köszönni és hálálni is, amint lehetőségem adódik, de ők nem.Ebből kifolyólag is tudok különbséget tenni illetve segítséget adni...bla bla bla.

Azonban utolsó soraimat, ha nem érted valóban, akkor nincs miről eszmecseréznünk, mert még tanulnod kell az életből ;)

Továbbá a kirekesztés nem mindig kirekesztés, ezt sem ártana előnyként felfogni-belátni sokaknak ;)

Köszöntem:)

 

Miriam Ekiudoko
A petíció szerzője

#7 Re: Re: Re: Re:

2016-04-28 20:09

#6: realista - Re: Re: Re:  

 Nos köszönöm, úgy gondolom már épp eleget tapasztaltam és tanultam az élettől és én sem kívánok sem erről sem másról eszmecserét folytatni.

A választ nem vitaindítónak szántam hanem udvariasan tudattam hogy ezen a fórumon semmilyen gyűlölködésnek nincs helye.


Vendég

#8

2016-05-11 01:16

Mert nem szeretem a szelsoseges eloiteletes altalanosito megnyilatkozásokat.

Vendég

#9

2016-05-11 19:48

Volt egyszer ,sok éve egy csoport :Tégy a gyűlölet ellen!Sokan voltunk,talán újra kellene kezdeni.Üdv.Mindenkinek!
Miriam Ekiudoko
A petíció szerzője

#10 Re:

2016-05-12 07:09

#9: -  

 Mi benne vagyunk! Kezdjük el. Várjuk jelentkezésed!


Vendég

#11

2016-05-13 10:26

Azért írtam alá a petíciót, mert egy olyan világban szeretnék élni, ahol a nem, a bőrszín, a világnézet, a szexuális beállítottság miatt nem tesznek különbséget emberek között, ahol maximum csak a bűncselekmények elkövetőivel szemben alkalmaznak erőszakot (viszont azt szigorúan meg is büntetik, aki erőszakos bűncselekményt követ el). Nem szeretem, amikor a nevemben olyan kijelentéseket tesznek, amivel nem tudok azonosulni (pl. "Migránsok takarodjatok!" stb.).