El a kezekkel Alföldi Róbertől!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) El a kezekkel Alföldi Róbertől! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2011-05-25 16:19

Felháborító amit Alföldi ellen művelnek hosszú idő óta!A művész gyermekkorától Szentesen, Horváth Miska bácsi gimnáziumában kezdte tanulni a színművészet gyönyörűségét! Kiváló tehetségével a művészet csúcsára jutott már ifjú korában.Most ezt az életet próbálja a politika tönkre tenni!undorító!!!!!
Az a bizonyos tv-szennycsatorna provokátora inkább ismerné meg ezt a Madách művet IS!!!Egyébként ha valaki feldobja a labdát azt le kell ütni, vagy hülye az illető!
A politika meg foglalkozzon inkább Wittnermariska, meg a "lógni fogtok"stb.stb., képviselők által szólásszabadságnak aposztrofált szövegek illemtanával!!!

Vendég

#27

2011-05-25 17:06

A véleményem az, hogy Botrány, amit a Fidesz-Kndp csinál -- folytatva a Jobbikosok mocskolódását. Már meg van a kiszemelt direktor- jelölt: Eperjes személyében. Alföldi Róbert IGENIS egy nagy művész: remek színész, kiváló rendező, és JÓ igazgató. Az pedig, hogy új felfogásban, modern eszközökkel készít egy darabot, AZ NAGYON KLASSZ ! SZERETEM ALFÖLDI RÓBERTET-- ÉS SZERETNÉM HA Ő MARADNA A NEMZETI SZÍNHÁZ ÉLÉN !!!!!

Vendég

#28

2011-05-25 17:44

Vérlázító ami ebben az országban folyik!!! Tisztogat az Orbán Úr rendesen, vajon kinek kell a hely??? Már el van döntve szerintem, és az sem baj ha faiskolája van nem ért semmihez!!! Alföldi Úrnak üzenném NE ADJA FEL!!! A KÖZÖNSÉG ÖN MELLETT ÁLL!!!!

Vendég

#29

2011-05-25 17:50

Ez felháborító....Remélem a döntéshozók figyelembe veszik a Tiltakozásunkat.Üdv:Zsuzsanna.

Vendég

#30

2011-05-25 17:55

Mindenkinek bocsánatot kell kérnie Alfölditől, hogy hosszú ideje vegzálják- mindenki nézze meg a mai sajtótájékoztatót!Katasztrófális amit a jobbik művel.

Vendég

#31

2011-05-25 21:08

Felháboritónak, és egyben nagyon szomorúnak tartom az egész ügyet. Miért kell tehetséges embereket meghurcolni? Csak azért mert pártfunkcinak kell az állás?! Én nagyon sokra tartom Alföldi Róbertet mint müvészt. Bár én amatör vagyok ezek a fronton, de olyan kiemelkedő müvészek, mint a Darvas Iván, vagy a Törőcsik Mari nem dolgoztak volna vele, ha egy tehehetségtelen müvész lenne. Sajnos ez az eset is azt bizonyitja, hogy ebben az országban ha valaki ért is ahhoz amit csinál, az már gyanús és mindenképpen üldözendő.És világos, hogy mindenkit bárhol bármikor el lehet taposni gátlások nélkül.

Vendég

#32

2011-05-25 22:34

Természetesen megerősítem!És mindig ki fogok tartani Alföldi Róbert mellett,mert nagyon szeretem!

Vendég

#33

2011-05-26 00:08

Csak ismételni tudom: el a kezekkel Alföldi Róberttől és a művészet szentségétől! Elég a tömjén füstnek álcázott, folytogató kormos füstből! A közönségsiker a legmérvadóbb vélemény - nem lehet felülírni hatalmi erőszakkal!
nemgoj

#34 Re:

2011-05-26 01:22

#26: -

alföldi Köcsög Roberta egy antiszemita köcsög ! Aki odatette nagyfönöknek azt is felelőségre kell vonni !


Vendég

#35 Re:

2011-05-26 01:23

#28: -

http://www.youtube.com/watch?v=IzM8pRRy1Qc - te csak hallgasd a fönök szavait és cselekedj aképp !

nemgoj

#36 Re:

2011-05-26 01:25

#33: -

http://www.youtube.com/watch?v=IzM8pRRy1Qc - a tömjén itt hangzik el, halgasd és kövesd az Úr szavát !


Vendég

#37

2011-05-26 10:42

Aláírásomat megerősítem!

Vendég

#38

2011-05-26 11:29

Alföldi Róbertnek sok-sok sikert, erőt a humán?? erőforrás??miniszter színjátékának eltűréséhez!
Ebben a mai erkölcstelen, politikai bábszinházban, a tehetség, nyílt ,őszinte gondolkodás és gondolkodásra késztetés hátrányt jelent időnként, de elfolytani nem lehet!

Vendég

#39 Re:

2011-05-26 11:58

#14: - Anonymous! De jól látod... :)  És mégegy: a Sas nem vadászik legyekre... :)

 


Vendég

#40

2011-05-26 12:50

Magyarország szégyene lenne, ha eltávolítanák Alföldit a Nemzetiböl !
GYULA

#41 megnéztem, de...

2011-05-26 13:00

#36: nemgoj - Re:

Ez nem a TÖJÉN-ZSOLT te buta ! Ez a Gyurcsány HIR-TV-böl aljas manipulatív szándékkal kivágot - önmagában természetesen értelmezhetetlen - egy mondatos részlete !


Vendég

#42

2011-05-26 14:49

Hát nem tudom. Illetve, hogy a fenébe ne tudnám már! Alföldi Róbert szálka a horog és mű keresztény oldal szemében. Több okból is. Szálka mert vállaltan meleg, az meg ugye jó ember szerintük nem lehet. Szálka mert liberális, ami a leggyalázatosabb dolog, ami emberrel előfordulhat. Szálka mert olyan független alkotó, aki megértéséhez bizonyos szellemi szint szükségeltetik, abban meg ezek valahogy soha nem bővelkedtek. Szálka, mert annak ellenére, hogy gyűlölték és mindent megtettek azért, hogy keresztbe tudjanak tenni neki, ez a pali sikerre vitte a Bárkát a semmiből és sikerre vitte a nem túl sikeresen induló Nemzetit is. Hogy ezek közül mi a legnagyobb bűne, azt viszont valóban nem tudom megmondani.

Furcsa számomra mindig az, amikor erkölcstelen emberek az erkölcs nevében akarnak erkölcsi ítéleteket hozni. A Jobbik részéről azért valahol értékelhető, hogy legalább nem a faszpumpás baromarcút, vagy az egykori kurvát dobták be arra, hogy adjon az erkölcstelen Alföldi pofájára! Pedig az még szebb lett volna! A KDNP a keresztényi szeretet pártja. Kéne, hogy legyen. De, hogy az lehessen, olyan buta dolgokat kéne ismernie, mint mondjuk a Jézusi tanítások, amikre nem pazarolnak láthatólag túl sok időt, hiszen vélhetőleg annyira nem érdekli őket, amit egy zsidó akart tanítani. A KDNP maga a bibliai csoda, mert úgy van, hogy közben nincsen. De sok minden jutott eszembe így hirtelen Alföldi alkotásai közül. Képek, darabok, színészi szerepei, rendezései, igazgatói tevékenysége. Ha akár csak a szerintem legfontosabbakat ezekből fel akarnám sorolni, azt hiszem kész regényt kéne írnom. Aztán elkezdtem most pogány módon azon gondolkodni, hogy az elmúlt 21 év során mi a fenét rakott le a KDNP az ország asztalára. Leszámítva Tömjén Zsolt, Orbán hóna alatti mosolyát leszámítva, valahogy nem jut semmi róluk az eszembe. A Jobbikról több minden, de bárcsak ne jutna!

Verbális nemierőszakról beszél az egyik elmebeteg. A másik, nevezetesen Pőrzse, ezt azzal fejeli meg, hogy az orális szexet egyenesen visszataszítónak nevezi. Amikor ezt hallottam tőle, eddig nagyon utáltam őt és ez nem változott most sem, de most már érzek egyfajta sajnálatot is. Hiszen aki az orális szexet visszataszítónak tartja, annak igen silány nemi élete lehet, és az bizony magyarázza azt is, hogy mitől annyira frusztrált, hogy belép egyszer a Jobbikba, máskor meg kocsmákban verekszik. És úgy tudom, ennek van felesége is! Szegény asszony! Kész szopás az élete!

Horog és műkeresztényeink ugathatnak kedvükre. Mögöttük nincsen semmi. Nem tartom kizártnak, hogy Alföldit a kétharmados forradalmárkodás árnyékában, ki lehet rúgni a Nemzeti Színház éléről, akkor is, ha tudjuk nincs rá ok és jól végzi a munkáját. De ha ki is rúgják, ettől az elért eredményei, úgy az emberi mint a művészi vagy vezetői érdemei nem annullálódnak. Azok pedig akik menesztésért vívnak ádáz csatát, nem lesznek senkikből valakik akkor se, ha elérik céljukat esetleg. Azt hiszem erre igaz az az ősi dakota közmondás, hogy kutya ugat, karaván halad.

Vendég

#43

2011-05-26 16:47

Helyesbítek: Alföldi RóberTTől! Mert hiszen nem Schmitt Pál írta.

Vendég

#44

2011-05-26 17:00

Tiltakozom hogy eltávolitsák Alföldi Robertet.

Vendég

#45

2011-05-26 17:03

Nem gondolnám, hogy bármi rosszat tett volna. Az, hogy a szexulis beállítottsága olyan, amilyen, attól még ember. A munkássága hiba nélküli, a Nemzeti Színház legjobb formáját hozza. Az Ember tragédiája pedig fantasztikus előadás, mindenkinek meleg szívvel ajánlom! Hajrá Alföldi!

Vendég

#46

2011-05-26 18:07

Alföldi Róbert tehetséges színész, tehetséges rendező és kiválóan vezeti a Nemzeti Színházat. Követeljük, hogy hagyják őt dolgozni!!!
zsuzsa mezei
budapest

#47 Re:

2011-05-26 18:45


Vendég

#48

2011-05-27 18:27

El a kezekkel Alföldi Robiról, és a kultúrától!
Üzenem a kdnp-nek, és jobbiknak, és a fidesznek is, hogy tessék kérem elolvasni Madách Imre: Ember tragédiája című művét.
"Két dolog végtelen: a világűr és az emberi hülyeség, bár az elsőben nem vagyok biztos!'' - Albert Einstein.

Vendég

#49

2011-05-28 13:30

"Róberttel",  de különben igen. A politikának semmi, de semmi keresnivalója a művészetben, mint ahogy mondjuk a szabadkereskedelemben, az üzleti élet szabad folyásában  sem. Kivéve, ha nincs demokrácia. :(

vendég

#50

2011-06-07 23:58

Gyűlölöm a mai Nemzeti Sziháznak nevezett intézményt, annak megalkotóját, Alföldi Róbertet, a magyar színjátszás megcsúfolóját. Jobb lenne a rúsnya kpét sehol és sohasem látni.