Mentsük meg a Trefortot

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mentsük meg a Trefortot petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51 Szulo

2011-05-18 08:59

Ez az egesz Politika.Koszonjuk a 2/3-nak.Amegye ossze von minden altala fenntartott intezmenyt,hogy nala maradjon minden penz.Igy tudja finanszirozni az evek ota fennallo hiteltarozasat.Ez a jovo nemzedek,hatterbe szoritasa nelkul nem megy szerintuk.Nem szabad hagyni,hogy veghez vigyek tervuket.Ez ennek a hatranyos helyzetu tersegnek nem hasznal.Munkahely nincs,meg szakkepzes se legyen?!Hol az esely egyenloseg?Ne hadjuk!!!!Hajra Trefort!!!HAjra szulok es tanulok Fogjunk ossze!!!!

Vendég

#52

2011-05-18 20:19

szerintem nagyon jó iskola hülye 1 millio forinton vacilálnak!!!!!

Vendég

#53

2011-05-18 20:25

de mért pont a mi sulinkat kell bezárni!!!!!!!!!!!!a milyénk a legjobban felszerelt suli!!a tanárok is normálisak és segitenek nem ugy némlyik iskolába!!na én nem értem !!én már megtetem a magamét most más is csináljon valamit!!!!!!!!!és szakozepesek fognak a legnagyobat szivniR!!!!!!!!!!!

Vendég

#54

2011-05-18 20:33

Trefort szakképző iskola soha nemfog bezárni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lájkoljatok ti is!!!
V.mária és J alexandra

#55

2011-05-19 11:13

nem hagyuk hogy bezárják a trefortot.hajrá trefort!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KARCSAI ISKOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9.d

#56

2011-05-19 17:19

én nem akarok elmenni innen mert szeretem az iskolámat
mentsük meg nehagyuk elveszni álmainkat

egy volt diák

#57 MARADJON MEG A TREFORT!!!

2011-05-19 19:06

A nagyokosok odafent nem gondolnak bele, hogy ezekkel az összevonásokkal milyen lavinát fognak elindítani. Még jobban fel fog erősödni az iskolák közötti "harc". Ez kell a megyének?
Balhé, balhé hátán. Ez jobb lesz? Mivel jobb a Mező? Semmivel. Sokkal igénytelenebb, lepukkantabb iskola, mint a Trefort.

Hajrá Trefortosok!!! Reméljük a kitartó "küzdelem" célravezető lesz! :-(

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-05-21 08:06



Vendég

#59

2011-05-23 23:53

Remek gimnázium, egy életre kihat az a tudás, amelyet ott kaptam.
sz vikóó
Vendég

#60

2011-05-24 13:43

a trefort nagyon jo suli mi diákok is meg tanáraink is mindent megtettünk és a továbbiakba is mindent megfogunk tenni annak érdekébe hogy a trefort továbbra is müködhessen mert ez az iskola nagyon király szuperszonikus nagyon jol felszerelt !!
DIÁK

#61 MEG MENEKÜLT A TEFORT

2011-05-26 23:20

Igen sikerül meg menteni a sulinkat igaz ck 1 év ami már bixtos , de tóvábbá is megtexünk mindent én xemély xerint buzditani fogok mindenkit h járjón majd jövöre ebe a suliba mert ez nagyon jó suli! látjátok emberek ezt érik el az emberek ha öxe fognak! kérek most mindenit aki megteheti az bixtasa ismeröseit h járjanak ide ebe suliba mert ez a iskola a béke és a nyúgalom xigete! köxönőm mindenkinek aki alá írta ezt a peticiot!

Vendég

#62

2011-05-28 01:30

Régi ,remek iskola az ELTE gyakorló gimnázium. Remek vezető tanárok.Miért akarják megszüntetni.?
Az életem egy darabja
Bodza

#63 Re:

2011-05-28 18:59

#62: -  

 Kedves Hozzászóló, ez most egy másik iskola, nem a gyakorló gimnázium, de egy nagyon jó iskola Sátoraljaújhelyben, amelyik felvállalja a hátrányos helyzetű diákok oktatatását is, és szép eredményekkel dicsekedhet az oktatás terén.


Vendég

#64

2011-06-07 18:52

Ne zárják be az iskolát az unokám is odajár .Nagyon jó iskola . csak petekcióbval lehetett bekerülni jó tanulmányi eredménnyel és magas pontszámmal -. nikodemus

Vendég

#65 Re:

2011-06-12 15:09

#55: V.mária és J alexandra -  

 Zárják csak be nyugodtan!!!Amugyis rossz híre van annak az iskolának!!!!