Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Néhány gondolat Párizs után... / Hozzászólások

Pongrácz Gergely

#226 Re: csak nem lett szájpenészes a sok szopott fasztól a Dániel Család Szája ?

2016-05-24 11:06

#225: Wittner Mária - csak nem lett szájpenészes a sok szopott fasztól a Dániel Család Szája ? 

 

Mariskám , te csak amatör kezdő voltál Ilonához, a Vörös Kúrvához képest ... hihihi

pétergabit, horngyuszit , D-209-est kérdezd

François Hollande

#227

2016-05-24 11:22

 Elmebeteg Peti Bandája robbantgatott nálam ? Vagy az unokatesói ? He ?

molnárcsabi által dékátalanitott elmebeteg dániel peti aláiráshamisitó, álrégiségboltos

#228

2016-05-24 11:23

„A hívők fanatikus, hisztérikus megszállottsága és a vezető folyamatos istenítése miatt javaslom

, hogy a DK párt helyett egyházként legyen inkább bejegyezve.

Hiszen már úgyis szélsőséges szektaként működik egy ideje.

 

Gréczy lehetne a főpap,

 

 

Karizmatikus Gyúrcsótány  Feri pedig maradna szimplán messiás.

 

 

Ezzel ráadásul végleg megoldódna az MSZP-vel történő vagy nem történő vagy félig-meddig együttműködés kérdése is.”

 

 

Olga Fábián

#229

2016-05-24 11:24

Régiségkereskedő , Elmebeteteg , Dagadt Disznó , Hontalan  Péter ! Ma munkanap van az ashdódi fémhulladéktelepen. Hogy megy majd az alairashamisitás ?

Wittner Mária

#230

2016-05-24 11:25

Tisztelettel kérdezem Elmebeteg Dániel Pétertől ,

hogy a sok csöpögő fasz szopásától nem penészedett be az Ön , ill. az Édesanyja , ( Ilona a Vörös Kúrva )szája ? He ?

Mara

#231 az igéret szép szó

2016-05-24 11:27

A régiségkereskedő Dániel Péter Doktor megigérte , hogy távol marad a magyar témájú rendezvényektől , Magyaroszág hétköznapjaitól , a magyar nyelvtől és csak kizárolag az Új Hazájával  ill. a régiségkereskedésével , v.mint  Ibrahim Próféta utódainak a lövöldözésével foglalkozik

Mara

#232 az ashdódi szennycsatorna-vállalat igazgatójának az üzenete - komoly szakmunkával foglalkoztatomEDPt

2016-05-24 11:28

Tisztelt Igazgató Úr!

Mindig tudtam , hogy a rajomgásom alanyának , dr Dr.Dániel Péter Elmebetegnek is a MUNKA elhozza a szabadságot.

Rákattintottam a linkre :

Kiskunfélegyháza

 

Viktor Vörös

 

 

Attila Frey

 

Mach Gábor Katócsa

#233

2016-05-24 11:29

 

igen kedves, elmebeteg , dagadt régiségkereskedő barátom

 

molesztálod és idehamisitod a feleségemet?

François Hollande

#234 Franciaország Üzenete Ilonának , a Vörös Kúrvának a Hasznos Holmik Álrégiségboltba

2016-05-24 11:33

Nous exigeons plus de Jobbik, une nouvelle interdiction du parti néo-nazi fasciste, puisque l'existence et le fonctionnement viole les dispositions pertinentes du traité de paix de Paris et de la législation hongroise. Nous protestons contre le fait qu'un tel raciste et partis antisémites ont une façon d'inciter le Parlement hongrois pour protester et, des idées révisionnistes insensées et irresponsables contre la démocratie et de la politique anti-européens. Nous exigeons une interdiction du parti, car elle est étroitement liée à la loi interdit "Garde hongroise" est épuisé et les activités des passions viles excitent les stériles, vile, la haine de fomentation raciste et la propagation. Nous exigeons que l'Assemblée nationale hongroise, le gouvernement et le pouvoir judiciaire à prendre des mesures dans tous les moyens légaux possibles pour interdire les dirigeants Jobbik et impeachment juridique.

egy magyar ügyész

#235

2016-05-24 11:40

Történelmi tény, hogy minden szélsőséges, szélsőjobbos, fasiszta, náci, nyilas vagy bármilyen más, a gyűlöletre és kirekesztésre épülő eszme vagy politika törvényszerűen vezet a teljes katasztrófához.Peti barátunk örülhet , hogy  megússza a gyúrcsótány feri melletti felakasztását. Tudjuk , hogy az Ashdódi Összeszart Bokrok ingoványos terület , a mi orrunk sokkal kisebb , mint az Elmebeteg Peti Orra , , vagyis a szarrszagra érzékenyebbek vagyunk , mint az ávós dániel banda

egy Dunaparti Szarral Telefosott Cipő

#236 dániel péter elmebeteg baráti köre akkora krém ,hogy én még egy szar sem lehetek a Bronzcipőben

2016-05-24 13:19

dániel péter elmebeteg baráti köre akkora krém ,hogy én még egy szar sem lehetek a Bronzcipőben

"jobbikos ratyi pista "

#237

2016-05-24 13:42

bizzátok csak rám a Nagyorrú SÁPADT SASORRT......

könyörögni fog nekem , hogy törölhesse az Aláiráshamisitó Tolcsit. De ha törli az Aláiráshamcsi Tolcsit , akkor nem tudom BASZOGATNI az Elmebetegjét ? He ?

 

Nekem szükségem van erre a kibaszott honlapra , mert ezen Tolongó hiányában az Elmebeteg Hamisitók Tolonganak és a Palesztin gyerekekeket gyilkolásszák.

François Hollande

#238

2016-05-24 13:48

"jobbikos ratyi pista " őshonos az Aláiráshamisitó Tolcsiban

 

. Franciaország demokrácia ,

és nem hagyja , hogy holmi szar ,

még a dunábasemfullasztott ábrahámista álutódók verjék a nyálukat

ruszwurm

#239 a Balatonfelvidék szőlőszete és borászata. -szakdolgozat Rozs Szabolcs munkája nyomán

2016-05-25 11:45

megtalálták gyúrcsótány hires szakdolgozatát. A Sebestyén Aladár villájának pincéjét végre átfésülték ... és ott lapult a szőlész szakdoga

dr Bársony Atilla Monor

#240 Elmebeteg Peti dugni tanul

2016-05-26 05:53

Elmebeteg Peti megkérdezi az édesnyjától ,  Ilona VK-tól

 

anyukám  - Bent van?

 

Nincs.

 

- Erdekes, kint sincs.

 

 KATTINTS RÁ ÉS NÉZD MEG 

.

kisnyilas

#241 Dr Dániel Péterne az egyik apja én vagyok...

2016-05-26 10:11

az Élet megadta nekem , hogy olyan pitsát döngethettem ,

amint az ávos ellenfeleim :

Pufajkás Horn gyula , az ufó drótokkal megmadzagolt miniszterelnök ,

a D209 -es ,

Biszku Tata ,

péter gabi ,

rajk laci ,

apró tóni

.... stb , stb ....

köszönöm Dr Dániel Péter ügyvéd úrnak , hogy az egyik Édesapja lehetek.

Hajrá Magyarország , Hajrá Ilona , a Vörös Kúrva ....

 

PS : Orrmányos petinek pedig elmesélem .... hihihi

François Hollande

#242 tényleg nagyon jó ez az aláiráshamisitó tolongó

2016-06-06 17:08

tényleg nagyon jó ez az aláiráshamisitó tolongó

Tab ez gyenge.

inkább ezt nézd

 Szigetszentmiklós

vagy Albertirsa

gréczy főpap

#243

2016-06-07 07:59

a karizmatikus gyúrcsótány gyomrában elmebeteg aláiráshamisitó álrégiségboltos péter és molnár  "csaba " beszélget :

M "CS" : te , elmebeteg peti , téged is lenyelt a karizmatikus főnök ?

Elmebeteg Peti : nem "csaba " én a seggelikán  kúsztam  jemelján gyomrába

az ashdódi szennycsatornák igazgatója

#244

2016-06-07 09:44

az az igazság , hogy az elmebeteg aláiráshamisitó dániel pétert , az ashdódi dagad bakkmaszkát "dolgozni" tanitjuk, hogy szabad lehessen.

pár percnyi kimenője van , hogy bóhockodhasson az Aláiráshamisitó Tolongóban ,

de rövidesen " MUNKÁRA " jelentkezik ......

 

PS : egyébként kúrva jó az orra.

jobb mint az édesanyja Ilona VK mélytorka

dániel péter édesanyja , ilona vk

#245

2016-06-07 10:15

drága péter fiacskám ,túl sok a karizmatikus demokrata pöcs.

már gombásodik a szájam-torkom.

és nem szobatiszták a zsidókok.

a pöcsük is gyenge. csak húzatni tudnak. tolatni nem. amolyan steinerkristófosok

dániel péter édesanyja , ilona vk : az elmebeteg fiam védelmében

#246 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bevallom az igazságot , hegeszteni akarok

2016-06-07 10:20

rendben van petike. igazad van. de meg kell tanulnod hegeszteni , mert Szegeden nagy szükséged lesz a szaktudásra

dr Dániel Péter közvádoló

#247

2016-06-07 10:46

ettől függetlenül édesanyám ajka a legjobb csücsör , az aláiráshamisitó tolongóm müködik , a Hasznos Holmik álrégiségbolt termel , zsanet leszopja a farkomat a szökökútnál, steiner kristóf pedig irigykedik. Hát nem csodás az Élet ? He ?

dániel péter elmebeteg

#248

2016-06-09 17:58

drága lajos bátyám , a  lényeg : vörösben pompázzon úgy az Aláiráshamisitó Tolongó , mint az édesanyám , Ilona torka 

dr Dániel Péter

#249 Csurka István 1998. február 8 - án a következőket írta ...

2016-07-03 17:13

" A végső cél a Magyarság kipusztítása.
Nem fegyverrel, nem mérges gázzal, hanem pénzügyi politikával,
életlehetőségeink elvonásával, mert kell a hely a másoknak.
Ez a kor, amelyben élünk különösen az, ami ránk következik
a jövendő században a Népvándorlás kora.
A színes bőrű, mérhetetlen szegénységben élő, de viharosan
szaporodó népek keletről nyugatra, délről északra vándorolnak.
A nemzetközi nagytőke és a bankok elősegítik ezt a népvándorlást,
mert ez az érdekük. Az USA a NATO - n keresztül már beérkezett Európa közepébe, és most a saját igényeinek megfelelően néplerakatot
akarnak csinálni Európa és az európai Oroszország között.
Erre pillanatnyilag sajnos Magyarország a legalkalmasabb,
mert kasztja - kormányai régen elárulták.
A trianoni határok között Magyarországon húszmillió ember is elfér,
de belátható időn belül ebből csak hétmillió lesz a magyar és négymillió cigány, a többi kilenc pedig mindenféle vegyes,
akkor Magyarország nemzetközi néplerakat lesz
itt a Kárpát - medence közepén, nagyjából ugyanannak
a nemzetközi kozmopolita rétegnek a vezetése alatt, mint ma.
Nagyon keserű lesz akkor Magyarnak születni.
Megbélyegzettség, üldözés, megszégyenítés és a teljes Magyar
történelem eltagadása lesz az osztályrészünk .
Nyelvünk helyén vartyogást hallhatunk."

tolongótolvaj úr

#250 megpróbálok rendes "embert" faragni ebből az aláiráshamisitó petiből

2016-07-03 18:33

mérges vagy aláiráshamisitó peti , pindurka kandurkám ?

 

azt akarom , hogy mérgelődj és  "irományaiddal " kúrjad az aláiáshamisitó tolcsit .... hihihi