Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Néhány gondolat Párizs után... / Hozzászólások

Ratyi Pista II. azaz Tolongótolvaj Úr

#251

2016-07-07 20:08

az a helyzet Gizi Néném , hogy érdeklődéssel szemléli az Elmebeteg Peti azt a Vörös Szint , amivel kiemelem az Aláiráshamisitó Tolongót a szürkeségből ... hihihi

100 kg vörös festék

#252

2016-07-08 18:49

szóval , az aláiráshamisitó tologó rendelkezésére vásároltak ... lesz itt Patkány Cincogás

Vadiúj Vörös Festék

#253

2016-07-09 10:08

te vagy a szellemi Mesterem ,drága Aláiráshamisitó Elmebeteg , ashdódi dagadt bakkmaszka. Szeretnék festészetet tanulni Tőled ? Jól csinálom ?

Dániel Lipótmezey Péter , A Világ Legjobb Aláiráshamisitója

#254

2016-07-11 10:42

Az orbáni demokrácia hatóságai egy gyalázkodásért inditott  büntetőeljárás alapján elfogatóparancsot adtak ki ellenem, gyalázkodási vád bűntettének  elkövetése miatt. Ezt vádat azonban Orbánék, Lázár, Polt és cinkostársaik nem használták ki  ellenem, ezért jogorvoslattal fogok élni ebben az ügyben és izraeli állampolgárként eljárást indítok majd a magyar hatóságok ellen! Tartoznak nekem teljes ellátással ,koszttal és hegesztői szakmunkás képzéssel  a szegedi Csillag böriben! Továbbá egy gyúrcsótány-mentes cellával is ! Megjegyzem, hogy a vereségüket már előre elismerték, hiszen nem merik a kiadatásomat kérni Izraeltől! Orbán Viktor! Hamarosan találkozunk egy nemzetközi bíróság előtt! Szakmát szeretnék tanulni ,de Te megakadályozod !

Dániel Lipótmezey Péter , A Világ Legjobb Aláiráshamisitója

#255

2016-07-11 10:55

...

..... Orbán Viktor !

 

A világ legjobb Aláiráshamisitóját akarod a földbe döngölni !

 

Nézd meg , kattints rá , ezekre a hőstettekre voltam eddig képes !

 

Tab

 

Balinka

Solymár

 

Kolinda Grabar-Kitarović

#256

2016-07-11 11:14

Dániel Lipótmezey Péter , A Világ Legjobb Aláiráshamisitója ! Bizony ! Ismét jövünk tolongani a Teljes Horvát Parlamenttel !

Moldova György

#257

2016-07-11 11:15

Dániel Lipótmezey Péter ! Én neked szart sem érek ? He ? Csak háromszor hamisitottad a legnagyobb magyar irót ? Kevesebbszer , mint a Génmutáns Ketész Ákost ? He ?

Mara

#258

2016-07-11 11:22

..


nagyon szép szine lett az Aláiráshamisitó Tolcsinak ! Bárcsak ezt a sok , drága festéket Dániel Lipótmezey Péter Agent Provocateur  Karizmatikus-Demokrata Bolsewik Elwtárs Dagadt Ormányára hordták volna fel !

Mach Gáborné Katócsa

#259

2016-07-11 12:30

Drága Peti ! Itt mutogatod a képeidet  ! De a gyerekkoriakat kellene , amikor még csak az Alkesz Karriered elején voltál! A jelenlegi képeidtől még a Legdemokratább Karizmatikus Tyúkok is hánynak !

Dániel Péter ( simán csak : Elmebeteg )

#260

2016-07-23 06:10

ismered a véntrógerről szóló mesémet ?

 

ashdódban jól meg lehet ebből a szép meséből élni!

 

Beveszik vazze a hűlyék !

izgul a dagadt elmebeteg aléőréshamisitó peti

#261

2016-07-23 06:18

Trinaon egy jogos és korrekt döntés volt. Köszönet érte Európának!

elmebeteg peti a jogászvizsgán

#262

2016-07-23 18:29

Na mi volt a jogászvizsga ? - kérdezi a fiát a bűnöző idősebb elmebeteg peti.


- Ne izgulj, másfél órán át faggattak, de az égvilágon semmit nem tudtak kiszedni belőlem!

Ha nincs akkora szája és torka anyámnak szeva doktorátus !

Gyula (elmebeteg aláiráshamisitó peti )

#263 dagadt peti dagadt orr ---> Afrikai Karizmatikus Demokraták Himnusza

2016-07-24 17:24

...dagadt peti dagadt orr

dugni- baszni nagyon jó

Dániel Lipótmezey Péter , A Világ Legjobb Aláiráshamisitója

#264

2016-07-25 04:09

boldog vagyok , hogy Tolongótolvaj Úr személyében a legjobb kezekben vagyok!

 

 Nagyon rendes embert farag belőlem ! Megigérte !

Tomsits Abigél

#265

2016-07-25 04:32

Szép és kellemes hetet kívánok minden kedves barátomnak! Shavua tov! (A fotó egy hangulatos ashdodi vendéglő teraszán készült, ahonnan csodás kilátás nyílik a kikötőre.) Remek érzés, hogy szabadon élhetekés az  elmebeteg dagadt petinek  már nincsen hatalma felettem...

dániel végbélnyilás péter aláiráshamisitó

#266 Köszönet és tisztelet Dániel Péter elmebeteg aláiráshamisitónak , hogy ismét kimondta az igazságot!

2016-07-31 06:46

Leszoptam ma egy kis kutyát, megharaptam a kukiját.

Tripppert kaptam az anyámtól, elegem van a családból!

Minden jobbikos csak köcsög, úgy elhúzok, mint a vöcsök!

most már ashdódban élösködök !

ilona , az 56-os vörös kúrva , elmebeteg végbélnyilás péter édesanyja

#267

2016-07-31 10:36

az Aláiráshamisitó Tolongóban megtört a Jég !

 

A következöt irogatta Aláiráshamisitó Álrégiségbotos Petyák , Az Idióta Fiam  :

 

 "  A feleségemmel együtt örömmel  tolongunk  ehhez a fontos  Aláiráshamisitó Tolongóhoz!dr. Nagy László  "

dr dániel péter ashdódi ügyvéd úr édsanyja LILA ILONA

#268

2016-07-31 11:17

Lajos bácsi - Re: Azért egy dologról ne feledkezzünk meg! 

lajos bácsi , te cserben hagytál ! Hiába szoptam ötven évig a túrós farkadat ? He ?

elmebeteg aláiráshamisitó peti dicsérete

#269

2016-08-01 18:53

Azt gondolom hogy a magyar nemzet fellélegezhet hogy a mi péterünk nem pusztítja a mangalica állományt Magyarországon , mert valószínű hogy nem a kóser csírkétől néz ki úgy mint egy disznó . Salamon és Dávid király és minden jó érzésű zsidó ember forg a sírjában hogy az ő péterük hazatért . Sajnos nevedet péter csak kisbetűvel tudom leirni ,mert a világon nincs olyan nemzet vallástól függetlenül aki nagybetűvel irná le!

Rita

#270 jó emberek?

2016-08-15 05:19

Miért van az, hogy a zs-ket rengetegen, sokan, a többség utálja? A többségben van a hiba? Nem, nem bennünk. ...... Mit mondtak híres emberek a zsidókról? http://www.freepress-freespeech.com/holhome/konyvek/quotma.htm https://kuruc.info/r/9/41635/

elmebeteg dániel peti himnusza

#271

2016-08-27 18:47

csótanyista köcsög vagyok, azaz debil  dagadt-pondró,

de szaporán szopom a túrós farkakat és a számban sok az ondó!

Minden dániel ilyen degenerált féreg! Ihajja-csuhajja! Pritty-pretty-prütty!

dániel családfő

#272

2016-08-27 19:11

Ejnye drága feleségem és debil ratyi fiam! Ne veszekedjünk, inkább szopjunk tovább!

Lakatos Rómeó

#273

2016-08-27 19:21

Jájj hát télleg jól nyelli ám az egész  sültbolond dányihell pétyerr  rrátyi csálád! Iten szopattyuk őkett a sógoral meg a komájékal! Nágyonn élvezük ámm a szájukat spricélnyi ! Jáj devládám!

Lakatos Rómeó

#274

2016-08-27 19:28

Jájj hát meháráptá a kukimát az egész  sültbolond dányihell pétyerr  rrátyi csálád!

A devlá verje meg, hát fogazott ez a köcsögg az egész  sültbolond dányihell pétyerr  rrátyi csálád! De torkon szártám őtet!

ilona VK

#275

2016-08-28 06:08

Tényleg csak egy ócskaszopóskurva vagyok és tőlem kaptad a trippert is,  Elmebeteg Peti fiam, de miért kell ezt elpletykálnod? Amúgy apád is egy szopósbuzikurva, róla miért nem mesélsz? Pedig a vérbajt meg tőle kaptad. Viszont az igaz, hogy pénzért cumizok a Blahán, ! Ráadásul te a szarosseggeket is örömmel nyalod peti fiam! Erről bezzeg nem verselgetsz! Na erről ennyit!