Spar Veggie termékcsaládot az itthoni Spar üzletekbe is


Vendég

#1

2015-11-08 19:05

Úgy gondolom, nagyon szegényes a vegán es vegetáriánus ételek, alapanyagok kínálata ma Magyarországon. Egy ilyen áruházlanc, mint Spar, nagyban hozzájárulhat ezen termékek forgalmazásaval az egeszséges életmódhoz és még nagyobb népszerűségre tenne szert. S ezek a termékek könnyebben elérhetővé válnának bárki számára.

Vendég

#2

2015-11-08 19:23

Mert vegankent fontosnak tartom, hogy Magyarorszagon is minel tobb hus es eroszakmentes elelmiszerhez hozza lehessen jutnj, elerheto aron es a lakhelyemhez kozel.

Vendég

#3

2015-11-08 23:26

A spar email cím rosszul van linkelve, a zárójel is benne van a címben, ne ezen múljon h a spar nem kapja a leveleket a témában. Én már küldtem egyet nekik :)
Kinga Pataki
A petíció szerzője

#4 Re:

2015-11-08 23:28

#3: -  

 köszönöm az észrevételt, mindjárt javítom.


Vendég

#5

2015-11-09 11:55

Mert mindenkinek joga van ahhoz, hogy bárhol megvehesse a választott életmódjához szükséges dolgokat.

Vendég

#6 csokikrem

2015-11-09 20:23

Ausztriaban dolgoztam par eve.

Akkor a SPARban kaphato volt vegan csokikrem es "duo" verzio is: ahol a mogyoros csokikrem es egy feherkrem volt "megcsavarva" az uvegben, mint a gepi fagyi.

na azt elbirom majd viselni, kedves SPAR.

 

Kerlek kedves SPAR, hogy a Nejem, 3 kisfiam es Sara vegan ebecskenk oromere vezesd be a vegan finomsagaidat.

 

KOSZI SPAR!

 

ui:

a cicank is vegan de nem edes szaju. Viszont a vegan felvagottaidert, kedves SPAR, odalesz Dörgi is.

♡♡♡


Vendég

#7

2015-11-09 21:29

Mert minden vágyam egy vegán világ: a Vegán életmód képes lenne megteremteni a hőn vágyott békét ezen a világon, mert a béke a tányérunkon kezdődik. Nézzétek a Suprememastertv.com/hu műsorait. Ha nincs a Mester talán még mindég állatbarátaink tetemét eszem én is,és az az igazság nem is hibáztatom érte az embereket mert ez tanították nekünk. Teljesen szocializáltuk az ölést. De ideje felébrednünk! Szeretném minél egyszerűbben és olcsóbban beszerezni a vegán ételeket.Légy vegán és terents békét!!!!

Vendég

#8

2015-11-10 01:38

Szeretném, ha Kőbányáról nem kellene a fél várost átutaznom, pusztán azért, hogy vegyek egy darab tofut vagy valami más vegán élelmiszert a zöldségeken és gyümölcsökön kívül.

Vendég

#9

2015-11-10 11:46

Nagyon megkönnyítené az életet.  Budapesten vegannak lenni már korántsem annyira nehéz, mint mondjuk 10 éve, de ha ez a léápés megtörténne, egészen egyszerű lenne az élet. És változatosabb. És megérné a Spar-nak is ezek miatt.


Vendég

#10 Re: Re:

2015-11-12 06:46

#4: Kinga Pataki - Re:  

 Szia!

Szerintem ezt az infót el kéne juttatni a laktóz és glutén érzékenyekhez is, ők is szívesen mellénk állnának és máris többen szeretnénk minőségi ételeket kapni!

Üdv Orsi


Vendég

#11

2015-11-12 15:51

Igen, nagyon fontos lenne! Tejfehérje allergiás, szója allergiás, és élesztő és tojás allergiás vagyok. 6-8 üzletben kell összeválogatnak azokat a kevés ételeket, amiket ehetek. Jó lenne minél szélesebb körben kapni a növényi eredetű termékeket is.

Vendég

#12

2015-11-13 18:34

Azért járultam hozzá aláírásommal a petíció sikeréhez, mert vegánként nagyon fontos számomra az egészséges, növényi alapú táplálkozás, és mindenképpen hatalmas előrelépés volna hazánk - viszonylag nagy számú - vegetáriánusai, vegánjai számára, ha a Spar is a segítségünkre volna az ilyen jellegű élelmiszerek elérésében.

Vendég

#13

2015-12-02 22:25

Mert vegán vagyok én és a családom, szeretnénk könnyen és egyszerűen hozzájutni vegán termékekhez.