Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!


Vendég

#1176

2015-11-03 22:52

Mert aki egy allatot megol nem lehet egy allatkert igazgatoja

Vendég

#1178

2015-11-03 23:37

Mert nem ez a megoldás lett volna más lehetőség például az altatólövedék. Ráadásul egy állatkert igazgatójaként tette ezt. Olyan mintha egy orvos az eutanázia mellett döntene.

Vendég

#1179

2015-11-04 00:40

Hihetetlen, hogy egy allat, amit kedvtelesbol tartanak allatkertben, hogy emberek megcsodaljak, ha megszokik azt az lehegosegeg tartjak fent h KILOJEK..... Felhaborito huzas volt! Osztonbol elo allat, akit a szokesnel is ez hajtott, kap egy golyot! Szerencsetlen nem tehetett semmirol, nem o valasztotta ezt a bezart letet. Vegul kilovik. Szomoru eset.

Vendég

#1180

2015-11-04 01:38

Vadászat és állatvédelem kizárja egymást, a vadászok sohasem állatvédok vagy állatbarátok.


Vendég

#1181 Re: Farkass

2015-11-04 01:52

#1150: Vadász - Farkass 

 Hogy a fenébe jon a farkas kilovéséhez a húsevés? Maga szándékosan osszemos olyan dolgokat amiknek kozuk nincs egymáshoz. Azt tudjuk, hogy a vadászok osszezárnak a mocskos kis dolgaikban, illegális vadászatokban, kilovésekben. Az meg egy legenda, hogy a farkas nem szenved. Ha jól találja el a lovedék, akkor szerencséje van, és csak kis ideig érzi azt, hogy a belso szerveit, izmait, csontjait a golyó szétroncsolta. Ha nincs szerencséje, akkor ez eltarthat pár óráig is, vagy akár napokig is. Maga bevállalná ezt a halálnemet? Mivel az igazgatón kívul nincs más tanú (hivatalosan), hogy mi tortént, emiatt lehetnek fenntartásaink. Menjenek a fenébe, de komolyan.


Vendég

#1182

2015-11-04 04:37

Utálom a vadászokat és az állat gyilkosokat !

Vendég

#1183

2015-11-04 05:29

Kegyetlen !
Gerin

#1184 Re:

2015-11-04 05:40

#1: -  

 https://www.facebook.com/groups/1667191990184923/

 

Csatlakozzatok minél többen és gyertek el egy jó vadászatra..... elkapjuk a munkahelyén


Vendég

#1185 Re: Re:

2015-11-04 06:19

#717: - Re:  

 Jó néhány szervezet felajánlotta a segítségét a befogásra, amit érdekes módon elutasítottak. Biztos ők is csak szájkaratéztak te szakértő...


Vendég

#1186

2015-11-04 06:52

Mindig van választás. A Szatyor szerintem rosszul választott.

Vendég

#1187

2015-11-04 07:01

A mai Magyarországon csak papíron létezik állatvédelem. Számtalan ügyben nem történik más csak mismásolás.Pont a Szatyor úrhoz hasonló beosztásban lévők dolga lenne a példamutatás .Hát ő ezt nem tette.Le kéne mondania pozíciójáról több okból is ti. hogy vezeti az állatkertet ha onnan ki lehet szöknie az állatoknak. /főleg ha az állat még be sem szokott oda/? Valamint a hírek szerint másra nem volt felkészülve csak az éleslövészetre és nem kért segítséget sem senkitől.Ráadásul a kirándulók szerint őket nem tiltotta ki senki az erdőből, pedig még rendőrökkel is találkoztak.Szóval amit el lehetett rontani az ügyben azt sikeresen elrontotta az úr.Nem való a pozíciójába !!!!

Vendég

#1188

2015-11-04 07:08

Az élethez mindenkinek joga van! Az állatok több millió évvel az ember megjelenése előtt itt éltek már!
Az ember kisajátította az életterüket, írtja az élőhelyüket! Ha az állatok "befogadtak" minket, az ember miért olyan primitív, ostobaságából eredően kegyetlen gyilkos, hogy egy állatnak inkább elveszi az életét,mintsem segítsen Neki???
A farkasok falkában élnek, ahol hierarchia-rendszer van.
Ezt egy állatkerti igazgatónak tudni kell! Meggyőződött róla bármelyik "okos" , hogy az a falka, ahova bekerült ez a szegény farkas, befogadta, vagy nem is véletlenül menekült?!
Felháborító, és elkeserítő, ami történt!

Üdvözlettel:

Szabó Szilvia

Vendég

#1189

2015-11-04 07:14

Szatyor Miklós méltatlan egy állatkert igazgatására!

Vendég

#1190 Re: Re:

2015-11-04 07:28

http://inforadio.hu/hir/bulvar/halalos-farkastamadas-pecs-20-evvel-ezelott-770752#1174: salapapa - Re:  

 én nem hazudgálok össze vissza! talán utána kéne nézni, mielőtt kinyitod a szádat :) és akkor már az emberek el is fognak hinni valamit ;)


Vendég

#1191

2015-11-04 07:36

Talán normálisan kellett volna végezni a munkájukat és nem szökött volna meg. De hát mindenhol birkák dolgoznak. Az igazgatónak pedig nem elég, hogy eddig terjed az esze és a felkészültsége, de a képek alapján szereti is a nyúzott állatokat. Az a minimum, hogy eltakarodik és meghúzza magát ezeket után.


Vendég

#1192 Re: farkas kontra ember

2015-11-04 07:38

#1040: Géza - farkas kontra ember 

 Kedves Géza. Ha előzőleg telepapírozták az erdőt, hogy életveszélyes ott lenni, vajon miért nyüzsögtek ott a kirándulók este felé, ha meg annyian ott nyüzsögtek, hogy mert az idióta éles fegyverrel lőni. Ezek  logikai hibák, amik a magyrázkodásban vannak. Én már akkor sejtettem, hogy valaki ki fogja lőni, - lehet, jó pénzért - mikor azt írták, hogy felhagytak a kereséssel. Azt nem tippeltem, hogy épp az igazgató lesz, de az sem biztos, hogy ő volt. Nagy dicsőség ám, egy ártatlan állatot lelőni, lesbői is, ezt tudhatnád. Főleg egy farkas, amely védett. Az is lehet, hogy nem véletlenül szabadult ki. Én nem vagyok olyan hiszékeny mint Te. 

 

Lilien

#1193

2015-11-04 07:47

Nem értem,hogy hogy szabadulhat ki egy állat az állatkertből,gondolom annyira sokat foglalkoztak a biztonsági rendszer kiépítésével is.

Attól,hogy az állat egy pillanat alatt kiszökött,a gondozóknak mindig felkészültnek kell lenni ebben az esetben és törekedni arra,hogy az állat életben maradjon.

Úgy gondolom,hogy ezt másképp is meglehetett volna oldani...


Vendég

#1194 Re:

2015-11-04 07:51

#946: -  

 Lehet, hogy személyesen Semlyén Zsoltot hívta az engedélyért, mert csak puska és telefon volt nála. Ha valóban nyüzsögtek volna a kirándulók, akikre hivatkozik, akkor már csak azért sem lett volna szabad éles lőszert használni. Előtte viszont telekürtölték a médiát, és kipapírozták az erdőt, hogy életveszély van. Úgyhogy semmilyen magyarázkodás nem jön össze, hiába is erőlködik. Az állatkert vezetésére meg azért volt alkalmas, mert jól tudott állatokat gyilkolni. Eszembe jutott az az egészségügyi miniszter, aki azelőtt boncorvos volt. 


Vendég

#1195

2015-11-04 08:13

Azért írtam alá ezt a petíciót, mert szerintem máshogy is lehetett volna kezelni ezt a problémát. Az a tény, hogy csak éles lőszer volt nála, azt jelenti, hogy már induláskor csak ez járt a fejében.

Vendég

#1196 mondjon le

2015-11-04 08:31

mondjon le Szatyor Ur


Vendég

#1197

2015-11-04 08:41

Ez a petíció marhaság. Nem volt más lehetőség. A farkas veszélyt jelentett a pécsiekre. Az altatólövedékkel egyrészt nem lehetett volna ilyen távolságról eltalálni sem, másrészt, ha meglövöd, még 10 percig simán odébbmegy az állat, vagy megtámad valakit. Ha elmenekül, akkor bottal üthetik a nyomát, valahol egy bokor alatt elalszik, soha nem találják meg. Aztán magához tér, és totál idegbeteg, fájdalmai vannak, és nagyon agresszív lesz. Akkor nekimegy mindenkinek. Ezt szerette volna a nagyokos csapat?


Vendég

#1198

2015-11-04 08:52

Ha egy állat morog, akkor nyilván a védekezését próbálja mutatni. Az nem jelenti azt, hogy az életével kell a morgásáért fizetnie. Az ilyen ember ne menjen állatok közé. Talán más megoldás is létezik Európában!

Vendég

#1199

2015-11-04 08:54

Szeretem, tisztelem és védem az állatokat. De attól hogy valaki állatvédő nem legyen már állat! Értelmes ember a körülmények ismeretében fel tudja fogni ésszel, hogy Szatyor Úrnak sajnos az adott helyzetben nem volt más választása.


Vendég

#1200

2015-11-04 09:01

mert az értelmetlen állatpusztítás felháborít. Ha egy állat a villanypásztor ellenére szökik már ott is nagy baj van, ha ezért halállal lakol, hogy még egy bunda legyen a heverőn az meg felháborít. Hogy kerülhet ilyen ember állatok közelébe, sőthogy dönthet az életükről???????? a Farkas vadállat nem is szabadna állatkertben mnutogatni.