deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Pofátlanul újra meglopott a bank mindenkit! / Hozzászólások


Vendég

#1

2015-06-09 10:56

Menyhért Úr! Ez így igaz! Ön Nagyon okos! és részemről is nagyon köszönöm amit miértünk leraboltakért tesz! sajnos én is nagyon csúnyán át vagyok verve! nem tudok pereskedni,mert 45 E Ft a roki nyugdijam!ezt az uzsorát,6 Mft,8.éve fizetem,már közel 9MFt- leraboltak tőlem,most kettöszázezret akarnak jóváírni!!!!!!!!! és szerintük,tartozom még 5millió hétszázezer tőkével,ez még 9 évig,,havi,egyenlőre 67 ezer törlesztő.vérlázító!!!!! már írtam ezeknek a piszkos unicredit uzsorásnak,mert érthetetlen elszámolást küldtek,azt írták vissza,junius 15-re küldenek másikat! ez nonszensz amit itt emberekkel meg mernek csinálni!Köszönöm,hogy meghallgatott,és a sok segítséget is!

Vendég

#2

2015-06-09 11:21

Belefáradtam, már nem akarok ebben az országban élni! Üdvözlettel Sarkadi Hajnalka

Vendég

#3

2015-06-09 13:30

A legteljesebb elszántsággal tiltakozom a napokban kiküldött banki elszámolólevél ( amely tulajdonképpen "leszámolólevél" az ügyfelekkel! ) tartalma ellen, hiszen az elmúlt évek alatt folyamatosan visszatörlesztett milliókat a bank simán lenyúlta! És ez még nem elég, hanem az öt évvel ezelőtt bank által ténylegesen folyósított tőkeösszeg helyett most az elszámolólevelében ez eredetihez viszonyítottan is 20-nál is magasabb tőkekövetelést állított be! Meddig lehet a bankoknak folytatniuk az adósok kifosztását kormányzati hozzájárulással történő beleegyezéssel?! Nincs tovább, ezt nem lehet annyiban hagyni, ez ellen a legerőteljesebben szükséges tiltakozni! Tudjuk, hogy a hitelt vissza kell törleszteni, de ez nem jelenti , nem is jelentheti a bankok hegemóniáját az ügyfelek teljes pénzügyi kifosztásának tekintetében!!

Össze kell fogni, mert a bankok különben meztelenre vetkőztetnek kormányzati segédlettel pénzügyileg!!

Nincs mitől félni,törvények betartása mellett hatékony, drasztikus tiltakozást kell folytatni!
A miniszterelnök is rárontott saját nemzetére -ezt a mondatot épp Tőle egy 2006-os kijelentéséből kölcsönöztem! -, lefeküdt a bankok zsarolásainak! Ez tűrhetetlen!!
Rucz Tibor Szeged 2015. június 09.

Vendég

#4

2015-06-09 17:05

tiltakozom a jogtalan módositások ellen a jogtalan uzsora ellen ,az uzsorakamat törvényellenes,büntény,a bűnpártolás,bűntett, mit művel az NMB, vagy a Kuria, az utóbbira miért is van szükség ??? hiszen a bűntényt törvényesíti.Hogy lehet ezt egy demokráciában véghez vinni bűntetlenül ?????

Vendég

#5

2015-06-09 17:54

Szűcs Lászlóné

Vendég

#6

2015-06-09 18:14

..ezt csak jogi úton lehet/ne bizonyítani !
..kell egy nagy nevű nemz.jogász, aki ezt felvállalná Uniós szinten is,..!?

/nem tiltakozni kell, hanem cselekedni/


Vendég

#7

2015-06-10 12:55

Ezt matematikai nyelven is ki tudod fejezni?

Vendég

#8

2015-06-10 15:15

Teljesen egyetértek ! Az a számítási módszer, ahogyan ezt az agyon dicsért adósmentést végrehajtották, abszolút a bankok javát szolgálja és megint csak törvénytelennek tartom !
Ön mellett állok !
Gabricsevics István Oroszlány

Vendég

#9

2015-06-10 18:16

Catlakozom csete istván

Vendég

#10

2015-06-11 16:50

Csatlakozom én is Kupiné


Vendég

#11

2015-06-11 17:22

Menyusnak igaza van ! A túlfizetés visszajár nem pedig egy állítólagos tartozás csökkentésére fordítható. Nekem az is furcsa, hogy nem frankban fizetik ki , pedig a jogtalanul beszedett forintot egyszer már átváltották devizára ugye? Most vételi vagy eladási árfolyamon jön ki a forint túlfizetés?

Vendég

#12

2015-06-12 15:16

Pócsi István
Marpl.

#13 ¤

2015-06-13 11:37

Az "elszámolásban" szereplő adatok alapján nem ellenőrizhető a tisztességtelenül felszámított  összegek nagysága. Csak a lényeget felejtették táblázatba foglalni: a vásárolt, az eladott valuta árfolyamát,a SCH Nemzeti Bank árfolyamát. A több mint 150 oldalnyi terjedelemben elővezetett katyvasz szépen lefedi, hogy a kölcsönök mögött  valuta nem volt, és a bank maga írta le, hogy az állítólagos valutát milyen ügyletekkel "teremtette elő". Ez azonban a szerződésekben nem szerepel. A Bank a betétesek pénzét a külföldről felvett valutából, a SWAP ügyletekből, és egyéb vegyes, kölcsönként eladott de mögöttesen befektetési ügyletekből teremtette elő. Ezen üzleti kitalációk, mind más- más kockázatot jelentenek,az adós számára, még hozzá azt a tényt is, hogy a kölcsön összege csillagászati magasságokba szaladhat, melyet a bankok természetesen elhallgattak.


Vendég

#14

2015-06-15 07:27

Igen ez így van, de mindent törvényesen csináltak az államhatalom jóváhagyásával.

Vendég

#15 Banki leggálízált lopás

2015-06-16 10:03

IGEN !!!!!!!!!!!. Sajnos PÉTERNEK IGAZA VAN. De leg többünk tehetetlenek vagyunk, hisz, nem tudunk ki igazodni, amit a bankok jól tudnak, az miatt is vitték be a magyart az erdőbe. De ha mód van rá, követelem azt amit EL LOPTAK, ÉS AZ ELLEN A SZEMÉLY ELLEN KELLENE PERT INDITANI, aki annó a TANÁCSADÓ HITEL KÖZVETÍTŐNK VOLT


Vendég

#16

2015-06-21 15:45

Amit akkor elloptak most megint elveszik csak most legálisan ,a kormány segitségével.

Vendég

#17

2015-06-29 17:12

Erki Sándorné
joli

#18 Re: ¤

2015-08-09 11:08

#13: Marpl. - ¤ 

 virtuális számokkal játszanak a virtuális valoságban azegész politikai támogatással folyik azzal apolitikával és hatalommal  amit anépválasztott meg ésanépnek kellene picsánrugni azegész politikust és bankárt scak ezt ez anyuszi nép nem meri meg tenni és ezt ők nagyon jól tudják és ki is használják éskihasználják.

csaki

#19

2015-08-09 11:12

rohadjon meg amerkantil csanyi lopott milliardjaival egyutt