Provokátor Figyelő!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Provokátor Figyelő! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51 Re: Re: Nemzeti Ünnep

2015-03-23 08:08

#47: kjozsi - Re: Nemzeti Ünnep 

 Egyetértek! 

 

Tamás

#52 Pedig nagy a hasonlóság!

2015-03-23 08:36

 

 

 

Tamás

#53 Re: Pedig nagy a hasonlóság!

2015-03-23 08:47

#52: Tamás - Pedig nagy a hasonlóság! 

Próbáltam felnagyítani- így sikerült-máshogy nem engedte ide feltölteni ezt a képet 
Elég nagy a hasonlóság! Ha holnap Guláys Balázs lecseréli a barátnőjét és befesti a haját, vagy kopaszta nyírja magát, tényleg nem lesz hasonlóság. De ettől a tények még tények maradnak! -Gulyás Balázs ott volt!

Az más kérdés, hogy valóban bele kötött e Egres Bélába. Ha a fityis bíróságra viszi az ügyet és lesz Egres részéről vagy húsz tanú akik ezt igazolják Gulyás részéről meg nem, akkor bizony bajban lesz.
2006-ban mekkora balhé volt mikor elkapták Budaházyt! Erre ti képtelenek lesztek, ha Gulyást és Bükit leültetik. 


Vendég

#54 Re: Re: Pedig nagy a hasonlóság!

2015-03-23 11:14

#53: Tamás - Re: Pedig nagy a hasonlóság! 

 Mégis mi a hasonlóság? A fiatalember a képen is visel szakállt, bár az övé még kevésbé nőtt meg, mint G.B-é, viszont a két férfi arca egészen más formájú, a tüntetésen résztvevőé rövidebb szélesebb, mig G.B-é hosszabb, keskenyebb. 


Vendég

#55 Re: Re: Pedig nagy a hasonlóság!

2015-03-23 11:16

#53: Tamás - Re: Pedig nagy a hasonlóság! 

 És ha belekötött volna is, akkor mi van? Hozzá sem ért! Akkor mindenkit le kéne ültetni, aki összeszólalkozik mással. Mégis milyen alapon tartóztatnák le?!


Vendég

#56

2015-03-23 11:18

Hmmm, egészen érdekes személyek írták alá a petíciót. :) :) :)

Piszkos Fred, a kapitány

#57

2015-03-23 11:22

Lehet, hogy túl messze hajóztam el Magyarországtól, de csak nem gondolom, hogy ebböl akármilyen büntethetö ( PTK vagy BTK) ügyet lehet kreálni?!

Ùgy amúgy, meg csak ámulok és bámulok, hogy fiatal embereknek, mint a peticiót indítóknak, hova tünt a józan eszük. Már, ha volt nekik valaha is.

Egy ember a tüntetésről

#58 Re: Re: Re: Pedig nagy a hasonlóság!

2015-03-23 11:22

#54: - Re: Re: Pedig nagy a hasonlóság! 

 Már pedig a két ember ugyan az, csak a fényképek felbontása más. Az egyik kicsit torzít, de ugyan az a két ember! -de mindegy.
Ha a fityisz ártani akar a tüntetés szervezőknek úgy is megteszi, mert mi tűrni fogjuk. Most nem 2006-ot írunk amikor is a fityisz ellenzékben volt. 
Majd ha újra ellenzékben lesz na akkor majd lesznek komoly utcai harcok!

???

#59 CSAK EGY KÉRDÉS...

2015-03-23 13:34

Mi újság van a hamis eurókkal kapcsolatosan, fidelitaszosok? Ez egy kicsit fontosabb kérdés büntetőjogilag, vagy nem???

Washington Irving

#60

2015-03-23 14:36

Bezzeg a 2007-es március 15-ék szét trollkodó Fidesz aktivistákról nem gyűjtött senki listát, de hát akkor még nem volt ilyen nagy demokrácia, mint tudjuk. :D 

Bár ha van rá igény van róluk raklapnyi videó és kép ...

Reich Ferenc

#61 Ott voltam

2015-03-23 14:47

Ott voltam. Ezt a Gulyás faszt ezer ember közül is felismerem! Ez az Egres Béla az egyetem előtt haladt el mikor Gulyás és a nője beszóltak neki- hátulról a kabátjár is elkapták. Ha nem lettek volna ott a fidelitaszosok szerintem megagyalták volna. 
Ha legalább az ellenzék annyira tökös lenne mint 2006-ban, de nem! Csak a pofája nagy Bükinek és Gulyásnak is- kihasználják a sok szerencsétlen hiszékenységét és ülnek a babérjaikon. Majd 2018-ban ha kormányra kerülnek jól szemen köpik majd a követőiket.


Vendég

#62 Re: Ott voltam

2015-03-24 08:05

#61: Reich Ferenc - Ott voltam 

 Tökös?! Söpredék, nem tökös! Duhaj, fizettet bérencek és megtévesztett barmok voltak 2006-ban, mert a fityisz nem volt képes emelt fővel veszíteni. Én ott ábrándultam ki belőlük, azóta mindig van lejjebb a kormány részéről.


Vendég

#63 Re:

2015-03-24 08:06

#60: Washington Irving -  

 Ez az egész fidelitas-os bagázs gusztustalan és szánalmas. Jól meg kéne őket fejbészni a szüleik részérő, hogy észhez térjenek, még mielőtt késő és végleg besúgók és feljelentgetők lesznek.

Béla

#64 Tapolca

2015-03-24 10:18

A narancssárga keretben maga Stadler Mária látható, aki ezen az oldalon már a nevét adta több petícióhoz és íráshoz is- többek között ahhoz a nyilatkozathoz is ahol a váci diákokat és tanáraikat hazaárulózták le! 2008-ban arra szólította fel a tüntetőket, hogy öljék meg Gyurcsány Ferencet! -na nem mintha Gyurcsányért akkora kár lenne!
Stadler Mária még az MSZMP-s időkben szerezte diplomáját és dolgozott több nagy hírű vállalatnál- ennek ellenére azt az utódpártot és követőit szidja amelyik anno kitanítata és megtömte a hasát és a zsebét! 


Vendég

#65 Re: Tapolca

2015-03-24 10:39

#64: Béla - Tapolca 

 Szép kis firma az a némber...

Sanyi Vácról

#66 Re: Tapolca

2015-03-24 10:48

#64: Béla - Tapolca 

 Ezzel csak az a baj, hogy amíg ezerrel megy  a fidesz propaganda és ilyen nagyszájú megmondó emberek parádéznak ilyen drága autókkal addig mi kussolunk! 
És amíg mi kussolunk addig sajnos nekik van igazuk!
Beszóltak a váci diákoknak? -beszóltak
Le hazaárulózták őket?- le hazaárulózták
Bele kötött Gulyás Balázs Egres Bélába? -mivel Guláys eddig még nem cáfolta ezért azt kell, hogy mondjam IGEN!
Sőt maga a fidelitas sem határolódott el ettől az oldaltól! 

Úgy, hogy amíg kussolunk addig nekik van igazuk. Mi addig haza árulók vagyunk mert nem tudunk megélni havi 47 ezerből és Gulyás Balázs szégyelje magát amiért bele kötött egy idős emberbe csak mert KDMP-s. Ergo mi nem vagyunk demokraták. Büki Zoltán is szégyelje magát mert nem nevelte meg az unokahugát és engedte, hogy egy ballibis provokátorral össze jöjjön!
És szégyeljük mi is magunkat mert nem tellik 15 milliós svájci tandíjra és a képen látható autóra.

Stadler Máriának is igaza van, hogy pofán hányja azt a rendszert amelyik felnevelte etette-itatta és zsíros állásokba juttatta, mert mi ezt eltűrjük.


IGEN!!!!!!!!!! Provokátortok vagyunk és haza árulók mert ezeket szó nélkül hagyjuk. 
1990-ben és 2006-ban volt merszünk nemet mondani a hatalomnak, most miért nem tudjuk ugyan ezt meglépni??????????????????

McDouglas

#67 Re: Re:

2015-03-25 01:10

#3: Fruzsina - Re:  

 Elmentek, én is elmentem, csak ti szarházi tolvaj csaló hazugok elcsaltátok azt is.


Vendég

#68 Re: Re: Tapolca

2015-03-25 12:29

#66: Sanyi Vácról - Re: Tapolca 

 Sannyi drága, honnan veszi, hogy nem az unatkozó propagandista nyugger kötött bele a fiatalokba? Láttam már egy-két ilyet, a fideszes nyuggereknél elég gyakori életkép, ha valaki beszélget mondjuk a buszon, buszmegállóban és nem fidesz fan, már oda is pofátlankodnak kárálni és vitázni.

 


Vendég

#70

2015-03-27 07:56

Látom elbújdostak a nagypofájú fidelitas-os nyikhajok. Talán beszartak a hétvégére meghirdetett országos tiltakozástól. Ott nem 40-en lesznek ám, mint  a legutóbbi békameneten... 


Vendég

#71

2015-04-01 07:39

Na mi van, kifulladtak a kölykök?!

Vendég

#72

2015-04-04 14:46

Nocsak, hogy megszaporodtak az aláirások :)

Vendég

#73 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-04-04 14:51

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

 Azért azt tisztázzuk le, hogy a fidesz  éleslőszerrel lövetett volna a tömegbe . https://www.youtube.com/watch?v=nauxXFj5kWE

 

Fidelitas!

#74 Április 26 provokáció

2015-04-27 08:21

A tegnapi napon a nagy létszámra tervezett Szabad Oktatást csoport által szervezett megmozdulás botrányosra sikerült! 
Az iskolájukat és jövőjüket féltő fiatalok közöl alig háromszázan jelentk meg akik hangoskodásukkal a környék nyugalmát is megzavarták! Szó nincs elégedetlenségről, csak néhány hőzöngő lusta tanulni és dolgozni nem akaró fiatalról akik általuk kreált rágalmakkal próbálnak hangulatot kelteni- ez ismételten nem jött be.

Íme egy tegnapi kép amit egyik aktivistánk készített aki beépült a tüntetők közé, de előzőleg a szervezőket is megkörnyékezte!
Ez a kép a közeli Macskafogóban készült: 

Fidelitas!

#75 Folytatás

2015-04-27 08:22

Néhány középiskolás hazafelé a tüntetésről: