Provokátor Figyelő!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Provokátor Figyelő! petíció automatikusan generált fórumtémája

Jószi

#26 Re:

2015-03-20 12:27

#23: Netuddki! -  

 Hetek óta megy a daj-daj a különböző ellenzéki oldalakon. Nyilván a fityiszesek is készültek. Beállítottak a tömegbe egy csomó embert kamerával és felvettek mindent. 
Itt a szerencsétlen véletlen úgy hozta, hogy egy kormánypárti aktivista (nyilván igazolta magát a szerkesztőknek) egy ismert ellenzékivel akadt össze. De mint kormányközeli szervezetnek nyilván meg vannak a megfelelő összeköttetései, hogy fénykép alapján bárkiről bármit megtudjanak.
A 21. századnam nem kell semmin se csodálkozni. Akit ez zavar az ássa el magát a föld alá. Ez sajnos így működik. 

Kinga

#27 Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-20 12:33

#11: - Re: Baloldali trollok 

 Én nem sok helyesírási hibát látok benne- nem többet mint bármelyik más írásban. 
Ha csak ebbe tudsz belekötni akkor semmi keresnivalód itt. Nyilván te is kinn voltál balhézni mert nem megy a szekér!
Hiába akinek büdös a munka és cigire meg piára költi a maradék pénzét abból csak provokátor lehet.
Nagyon is jó, hogy van ez az oldal, legalább megtudom én is ki volt az a barom aki beszólt nekem, csak mert Orbán Viktor beszédére igyekeztem és volt egy kokárda is rajtam.
A nagy demokrácia védelmében embereket vegzáltok csak mert egy hivatalos kormány miniszerelnökének a beszédét merjük meghallgatni?????????????
-ez nektek a demokrácia és a szólásszabadság?????????????????????????????
Vajon mi lesz, ha majd ti leszket kormányon?
-csak a ti böfögéseteket szabad majd hallgatni és aki nem teszi agyon lövitek?
-vagy újra lesznek munka táborok mint Kádár alatt?

Azért azt tisztázzuk le, hogy eddig a Gyurcsány volt az aki a tömegbe lövetett, Orbán Viktor eddig még tűrt- de remélem nem fog sokáig tűrni.

Gondolkozzatok el azon, hogy ki eddig a nagyobb diktátor!


Anonymous

#29

2015-03-20 18:21

fidelitas Kis köcsögök  na mi van  nem basz meg senki benneteket s unatkoztok? 


Anonymous

#30 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-20 18:23

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

   Apád verte volna inkábba klotyóba mint anyádba,   ritka egy agyhalott  primitív  proli vagy


Vendég

#31

2015-03-20 19:54

azért írtam alá mert én vagyok az elnök, és igen buzi vagyok, na és??
sese

#32

2015-03-21 08:13

Ha fidelitas-vélemény szerint a 2006 öszödi beszéd utáni zavargások spontán népharag eredményeként jöttek létre, mert Gyurcsány hazudott, és nem az akkori fidesz ellenzék aktív "támogatásának" hívó szavára, hogy ezzel a Gyurcsány kormányt megbuktassák, akkor Orbán Viktort és vele  a fideszt már 2012-ben el kellett volna, egy országos népfelkelésnek, Orbán Viktor addigra már annyit hazudott, söpörni.

Csak sem akkor, sem máig senki a mai ellenzékböl erre nem buzdít senkit.

Ti meg csak figyeljetek, talán tanultok közben egy kis tisztességet. Remélhetöleg soha nem jut senki közületek a politikai hatalom közelébe.

Netuddki!

#33

2015-03-21 08:26

#24 és #26: csak retorikai kérdés volt. Nem vagyok naiv, sajnos mindenre van lehetöség és föleg szándék.

Az nem lehet, hogy

#34 Re:

2015-03-21 09:05

#25: -  

 elkerülte Kövér László figyelmét, amikor a titkosszolgálatokat felügyelö miniszter volt anno. :)


Vendég

#35 Re: Nemzeti Ünnep

2015-03-21 13:21

#2: Páll Ferenc - Nemzeti Ünnep 

 Kíváncsi vagyok , ha ezt nem tudod megmagyarázni a gyermekeidnek, akkor a csókolodzós bácsikat hogyan fogod ! TEE 21. századi következetes apuka tee!


Vendég

#36 Re: Nemzeti Ünnep

2015-03-21 13:45

#2: Páll Ferenc - Nemzeti Ünnep 

 2006-ban hogy magyaráztad el a gyerekeidnek, hogy az egyik bácsi miért megy át a tankkal a kiskörúton, a mások miért törik be a kirkakatot, a mások miért gyújtogatják a kukákat, mások miért gyújtják fel a tévészékházat, és az autókat?! tényleg a káromkodás a legnagyobb bajod, te faszfej?!

egyébként a gyerekeidnek azt kellett volna elmagyaráznod, hogy bizonyos szavak azért "csúnyák", mert valakik hasra ütöttek, és úgy döntöttek, hogy csúnyák. mások meg nem. pl szar, széklet.


Vendég

#37 Re: Baloldali trollok

2015-03-21 13:51

#10: Csongrádi Eszter - Baloldali trollok 

 a képen, zöld keretben nem Gulyás Balázs van. hazugság az egész


Vendég

#38 Re: Re:

2015-03-21 13:52

#24: Re - Re:  

 Akkor megnézhették volna, mert a képen nem Gulyás Balázs van. szívás.


Vendég

#39 hauzgság

2015-03-21 13:53

a képen nem Gulyás Balázs van zöld keretben. barmok.

Anonimouse Zeno

#40 Re: Re:

2015-03-21 15:05

#3: Fruzsina - Re:  

 Hol voltunk a választáskor? 

Miért nem mentek el az emberek szavazni?

Itt a válasz!

http://ebredomagyarorszag.blogspot.hu/2015/01/valasztasaink.html

provokátor

#41 Re: Re:

2015-03-21 15:31

#24: Re - Re:  

Gulyás Balázs facebook oldaláról másolom ide: 

 

Végre engem is megtaláltak a provokátor-figyelők.

smile hangulatjel A "leleplezés" értékét némileg csökkenti, hogy egy szó sem igaz az egészből.frown hangulatjel 
"A zöld keretben látható srác és barátnője részéről érte támadás. A srácot Gulyás Balázzsal azonosítottuk aki baloldali aktivista és a száz ezren az internetadó elleni facebook csoportot vezeti. Barátnője nagy valószínűséggel Büki Rozália- a blokád szervező Büki Zoltán unokahúga."
Az érdekelne, hogy Böröcz László és Koncz Zsófia tényleg aláírta-e ezt vagy csak Lovász Fruzsina önkénteskedett a nevükben.
(Sajnos mostantól mérsékelten leszek internet-közelben így kevésbé tudom követni a fejlesményeket.)

Vendég

#42

2015-03-21 16:36

Bíróság nélküli börtön? Mégis, mit képzelsz magadról, hülyegyerek. Elmebeteg állat.

for a justice

#43 mi ez a fos?

2015-03-21 17:02

először is orbán és tettestársai ellen kellene vádat emelni, mivel tengernyi pénzt loptak el az állampolgároktól. ti együgyű seggnyaló a fidesznek, fingotok sincs milyen államellenes dolgokat művel orbán és az összes politikus haverja. ha ezt nem látjátok be és még támogatjátok is, cinkosok vagytok!


Vendég

#44

2015-03-21 17:13

MIért írom alá? Mert a nagyapám és a szüleim is vér geci komcsik voltak, én is az vagyok és full tahó bvagyok Én vagyok  a KÖVÉR   a génselejtes,   érted vazzze  váfánkúló

egy provokátor

#45 hamisítvány!

2015-03-21 18:00

Állítólag a petíció és maga a provokátor figyelő oldal is hamisítvány. Kicsit megnyugodtam, a Fidesz még nem őrült meg teljesen, bár hihetőnek tűnt.

nickname

#46

2015-03-21 18:28

Undorító banda :( Remélem mielőbb elhúztok a halál f-ra az imádott vezíretekkel együtt!
kjozsi

#47 Re: Nemzeti Ünnep

2015-03-22 08:47

#2: Páll Ferenc - Nemzeti Ünnep 

Ezt a típusú politikai kultúrát a FIDESZ vezette be, vezetőjük örüljön, hogy tojásokkal nem dobálták meg, mint 2006-ban Demszky-t. A 2014-es választások előtt is rendre ott kelepeltek FIDESZ aktivisták a baloldali lakosság-tájékoztató fórumokon. Sajnálom, hogy a baloldal is kezdi átvenni ezt a stílust, de úgy tűnik, hogy a FIDESZ-nek sikerült ebből országosan elfogadott politikai kultúrát teremtenie.

Ha félti a gyerekeit, ne vigye őket politikai rendezvényre, menjen egyedül, vagy a felnőtt rokonaival, barátaival.

Ezekről a gyerekekről, akik besúgó-hálózatot szerveznének, mi a véleménye??? Ha hagyjuk, és sikerül nekik, akkor jó és élhető világot hagyunk a most felnevelődő gyermekeinknek??

Szerintem nagyon nem kéne ezt hagynunk, de lelke rajta.


Vendég

#48 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-23 07:58

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

 Kisanyám, tömeg és tömeg között is van különbség! 

A te fajtád kipellengérez embereket, mert válaszolni mertek egy idegesítő, kötekedő nyugdíjasnak, míg a ti fradi szurkoló bérenceitek utcakövekkel dobálták a rendőröket, gyújtogattak, kirakatokat törtek be, raboltak.  Ha egy rendőrt féltéglával dobálnak, az is jogos lett volna, ha lelövi a szarházit, mint a kutyát.

Egyébként itt is látszik, hogy kulturáltságban mekkora különbség van a fidesz szimpatizáns (eltakart arccal, utacokövekkel dobáló, gyújtogató söpredék) és a nem fidesz szimpatizáns tiltakozók között (meg merték mondani a véleményüket egy nagypofájú fizetett trottynak, be mertek kiabálni a vezíretek hazug dumája alatt).

Amit csináltok, az meg szánalmas, elítélendő és káros! Magatokat járattátok le még jobban.

Papucs Tamás

#49 Csak egy külsős szemlélődő!

2015-03-23 08:03

1. A Fidelitas egyenlőre nem határolódott el ettől az oldaltól, sőt az Indexen nyilatkozták, ha nem állítják helyre a Provokátor Figyelő facebook oldalát akkor megtalálják rá az alkalmat, hogy más helyen, de újra indítsák! Ez az oldal másnap létrejött.

2. A képen piros keretben egyértelműen felismerhető Egres Béla! Mivel Pécsen élek -sajnos- jól ismerem! Ő a helyi alkalmatlankodó megmondó emberke. 

3. Gulyás Balázs is jól felismerhető- aki nem hiszi keressen rá gugliban- van egy csomó kép róla és hasonlítsa össze a zöld keretben látható sráccal!

Amúgy én is rühellem ezt a fityisz bandát, a képen meg nyoma sincs provokációnak. Egyszerűen a véletlen úgy hozta, hogy Gulyás és Egres egymás közelében voltak és valaki lőtt egy fényképet amin mind a kettőjüket felismerték és kreáltak egy ilyen történetet. Az ügyben majd annak lesz igaza aki több tanút hoz! Én Balázs helyében nem venném ezt annyira poénra. 


Vendég

#50 Re: mi ez a fos?

2015-03-23 08:03