Quaestor károsultak megmentéséért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Quaestor károsultak megmentéséért petíció automatikusan generált fórumtémája

BUMERÁNG

#926 Re: Re: KOCSILOPÁS

2015-03-22 17:08

#74: penznyelo - Re:  

 ABUMERÁNG VISSZAÜT ELLOPJÁK A  MILKÓS AUTÓDAT? REMÉLEM NEM CSINÁLSZ SEMMIT: TEVOLTÁL AHIBÁS !

BUMERÁNG

#927 Re: Re: BUMERÁNG

2015-03-22 17:15

#74: penznyelo - Re:  

 MOST AZOK RÖHÖGNEK AKIKET NEM CSAPTAK BE VAGY ELÖTTE KIMENEKITETTÉK !


Vendég

#928 Re:

2015-03-22 17:16

#924: -  

Ha az ő fejével gondolkodunk, nem az lenne a logikus, hogy előbb kimenekíti háromtagú, Q-vezető családja összes vagyonát, majd másnap jelenti be a csődöt...


Vendég

#929 Az MNB perlese nem bizonytalan!

2015-03-22 17:21

HOVÁ TÜNT A MNBANK ?

#930 NEM KÖTVÉNY! PÜ: ESZKÖZ !

2015-03-22 17:26

NEM APÉNZUNKET KELLENE ZÁROLNI !!! 
 KÖVETELJÜK VISSZA, VAGY AZÁLLAM FELÉ KÖVETELÉSKÉNT NE FIZESSÜNK SEMMIT, mertcsak a zárolt pénzből lehetne.


Vendég

#931

2015-03-22 17:53

Mert már megint átvertek!!!

Vendég

#932 Re: Re:

2015-03-22 18:08

#928: - Re:  

 Bárhogy is történik és van vagyon kimentés ez már az MNB felügyelete alatt lehetséges.

A lényegen ez nem sokat változtat mert az MNB mindeképpen felelős a kialakult

helyzetért.


Vendég

#933 Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni

2015-03-22 18:11

#57: penznyelo - Re: Re: Re: nem kéne kamuzni 

 Én elolvastam a tájékoztatót, bementem másnap a Quaestor helyi irodájába, ki akartam venni a pénzt és ismét hazudott az alkalmazott, megnyugtatott, hogy van felelősség vállalás, ezért a pénzt ott maradt, sajnos. Lehethogy nem vagyok teljesen normális, de én alapvetően azt feltételezem az emberekről, hogy becsületesek.


Vendég

#934 Re: Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni

2015-03-22 18:21

#933: - Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni 

Sok Quaestor alkalmazott hivatkozik arra, hogy ők úgy tudták, hogy a vállalati kötvényekre is van BEVA, bármi is történik, meg hogy "nekik is itt van a pénzük". Most ezt vagy elhiszi az ember, vagy nem.

1. Ha elhisszük, akkor ezek szerint maga a szolgáltató ügyintéző sem volt tisztában azzal, hogy mit ad el. Nehéz elhinni, de ki tudja?

2. Ha nem hisszük el, akkor a legalsó fokig részt vettek az emberek megtévesztésében. Kérdés, hogy ilyenkor ők nem felelősek?


Vendég

#935 Re: Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni

2015-03-22 18:25

#933: - Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni 

Egyet megtanultunk: bank, brókercég, biztosító....stb - azt se hidd el, amit kérdez!

Soha senkiben nem fognak megbízni ezek után az emberek, pénzügyi kérdésekben legalábbis.

Még most is kérdés, hogy hova párolgott el 150 mrd forint? Mert azt bizony befizették az emberek, + a 70 mrd-ot is, az már 220 mrd forint. Mióta folyhatott ez a csalás? Hány éve csinálták ezt? Hány év állt rendelkezésre a pénzek eltüntetésére? (Minél több, annál rosszabb a helyzet, annál kevesebb van meg belőle, illetve nyomozható vissza...és annál hosszabb ideig volt tétlen és süket a felügyelet, amit még nehezebb lesz tudomásul venni.)


Vendég

#936 Re: Re: Re:

2015-03-22 18:27

#932: - Re: Re:  

 Ha vagyonkimentés történt, annak nyoma lesz, ezt az MNB nem kockáztatja, ebben biztos vagyok.

A vagyonkimentés a csőd bejelentése előtt már megtörténhetett. Kérdés, hogy a Kormány - amelyik magánvagyont zárolna - vajon az offshore cég vagyonával mit fog tudni kezdeni?


Vendég

#937

2015-03-22 18:37

Szeretném visszakapni a pénzemet.

Vendég

#938

2015-03-22 18:50

Nyugdijasok vagyunk.Temetésünkre tettük félre a pénzt.

Vendég

#939

2015-03-22 18:58

Minden megtakarításom elveszhet. Idős, vagyok szeretném ha az érdekeimet képviselnék.

Vendég

#940

2015-03-22 19:27

Lehet tudni, hogy mennyi aláírás kell a petícióhoz és mi lesz a sorsa??


Vendég

#941 Re: Re: Re: Re:

2015-03-22 19:46

#936: - Re: Re: Re:  

 Ebben az ügyben csak kérdések vannak és válaszra ki tudja mikor számíthatunk, remélem

hogy apetició segít abban hogy illetékesek kiállnak és felelőségteljesen elmondják hogy mi a valós helyzet.

Össze kell fognunk ahhoz hogy bármilyen eredményt tudjunk elérni, mert egyenként

nem érhetünk célt.  Annak oka van minden illetékes bujkál és minden illetékes menekül a nyilatkozatok elől.

Nekünk az lenne a legjobb ha nem menne csődbe ez a társaság és a kormány és az MNB valamilyen  

megoldást találna a rendezésre.

Ellenkező  esetben marad a végeláthatalan pereskedés.

 

 


Vendég

#942

2015-03-22 19:50

Én úgy értelmeztem, a BEVA csak akkor fizet a kötvények után, ha kiderül, hogy bűncselekmény történt. Amennyiben üzleti veszteség, akkor nem. Jól tudom?


Vendég

#943 Re: Re: Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni

2015-03-22 20:08

#934: - Re: Re: Re: Re: Re: nem kéne kamuzni 

 A Quaestor szerződésében egy szóval sincs megemlítve, hogy kötvényt vásároltunk.

A szerződés 4. pontja: Az Eladó szavatol a fent meghatározott pénzügyi eszköz hiány-, per-, igény- és tehermentességéért.


Vendég

#944

2015-03-22 20:10

Tisztelt Magyar Kormány!

 Reméljük,tisztában vannak azzal,hogy ha nem kapjuk vissza az összes megtakarított pénzünket 

 hiánytalanúl,akkor önök is és az egész Magyarország is nagyon rosszul járhat,mert nem csak a

 vesztesek nem fognak többet újra befektetni,hanem azok az emberek sem akik ezt a példátlan, 

 szerencsétlen helyzetet,tragédiát kivülről végignézték! Az okosok,sokat fognak tanúlni a mi  veszteségeinkből!                                                                                                                    Nem lesz több merész,aki a pénzét kockáztassa ebben az országban és főleg,nem ilyen bizonytalan  bankokban,brókercégekben, államkötvényekben stb. 

 Kérjük Szépen Önöket, Jól fontolják meg,hogyan döntenek a sorsunkról!!! 

 A következő választások is bizonytalanok lehetnek az önök számára,hiába hívnak fel majd minket  telefonon,hogy menjünk és merjünk önökre szavazni!                                                                    Lehet,hogy akkor már nem leszünk itthon! (de lehet,hogy addigra már telefonunk sem lesz)

Köszönjük Szíves Figyelmüket!

Hajrá Magyarország!! Hajrá Magyarok!!

 


Vendég

#945

2015-03-22 20:13

Sok Quaestor alkalmazott hivatkozik arra, hogy ők úgy tudták, hogy a vállalati kötvényekre is van BEVA, bármi is történik, meg hogy "nekik is itt van a pénzük". Most ezt vagy elhiszi az ember, vagy nem.

Nekem is ezt mondta a tanácsadóm, hogy ott veszett a pénze,  de akkor ők mennyire hihető, hogy alkalmasak tanácsadónak?

1. Ha elhisszük, akkor ezek szerint maga a szolgáltató ügyintéző sem volt tisztában azzal, hogy mit ad el. Nehéz elhinni, de ki tudja?

 

 


Vendég

#946

2015-03-22 20:34

Családunk érintett az ügyben, több ezer társunkkal együtt. Fontos, hogy megtegyük, ami tőlünk telik.

Vendég

#947 Hazudott a Quaestor

2015-03-22 20:37

Tisztelt Sorstársak!

A Buda-Cash botrány kirobbanása után a HVG munkatársa megkereste a Quaestor-csoportot, hogy náluk lehet-e bármilyen probléma. Erre a Quaestor kommunikációs igazgatója 2015.03.05-én hivatalos levélben azt állította, hogy náluk nincsen probléma, magyarul: HAZUDOTT! Ugyanis ezután pár napon belül öncsődöt jelentett a médiában a Quaestor Financial Hrurira kft.

Hazudott és fenyegetőzött a Quaestor

Továbbá hazugságát, mármint hogy náluk nincs semmi gond, még fenyegetőzéssel is tetézte, bármilyen céggel kapcsolatos rossz információ nyilvánosságra hozásáért feljelentéssel fenyegetett.


Vendég

#948

2015-03-22 20:42

Mert a szüleim egész életének munkájából történt megtakarítása egy pillanat alatt köddé vált.Időskori gondozásukra és ellátásukra spórolgattak.Mi lesz velük,ha otthonba kell menniük?Miből fogjuk fizetni?

Vendég

#949 Re: Vélemény

2015-03-22 21:01

#4: - Vélemény 

 Kedves Sorstársunk!

Most már sokan összejöttünk (sajnálatos alkalomból) itt, bizonyára egyre többen tudomást szereznek ennek a fórumnak és petíciónak a léte felől! Pénzügyi dolgokban zárkózottak vagyunk, ezért nem tudja az ember a környezetében ki járt még így, de ez az az eset, amikor KELL beszélni róla, és egyre többen fel merik vállalni a szomorú helyzetüket. Összefogunk, és vissza fogjuk kapni a pénzünket! Ha mindenki küldi szét a linket minden módon, akkor eljut azon ismerősünkhöz is, akikről nem tudjuk, hogy szükségük van rá.

Mi is mindennel egyetértünk, amit leírtak a petícióban, és a sok verejtékkel megtakarított pénzünk miatt izgulunk!

Mindenkinek kitartást!


Vendég

#950 Re:

2015-03-22 21:17

#945: -  

 Inkább az van - sajnos -, hogy az ügyintézők is pontosan tudták, hogy nincs BEVA, azt is tudták, hogy igencsak kockázatos a termék, de rávették a szerencsétlen embereket, mert ők minden megkötött üzlet után jutalékot kaphattak, nem?