Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

#4901 Re:

2015-12-02 15:58

#4894: -  

 Az FB csoport fórumán láttam a nov. 30-i képviselői irodaház előtt tartott tüntetésről készült videót, https://youtu.be/w4k7roH5Fho?t=38
ahol Ön ugyanezzel a bugyuta, minden valóságalapot nélkülöző szöveggel traktálta a képviselőket, nem sok sikerrel. És most minket akar itt megetetni a szánalmas ötletelésével?


Vendég

#4902

2015-12-02 15:59

Lehet tudni arról valamit mi volt a mai kormányülésen Q. ügyben?


Vendég

#4903

2015-12-02 16:53

Van valami információ a törvényjavaslatról? Mára ígérte a kormány, hogy beterjeszti. Nem jelent meg valahol?


Vendég

#4904 Re:

2015-12-02 17:01

#4903: -  

 Szerintem ez meg nem volt ma kormanyulesen, lattuk volna a hirekben biztosan. 


Vendég

#4905

2015-12-02 18:21

Origo cikk: Végre kiderült, mi lett a Quaestor vagyonnal:ellopták

 

 


Vendég

#4906

2015-12-02 18:22

www.444.hu

 

Polt Péter kimondta, amit mindenki sejtett Quaestor-ügyben


Vendég

#4907 Re:

2015-12-02 19:17

#4903: -  

 A kormányülésre készített előterjesztéseket soha, sehol sem publikálják, s ilyent nem is ígértek.

NYUGALOM!!!


Vendég

#4908

2015-12-02 20:46

Azt írod NYUGALOM ?
A PSFN meg, hogy TÜRELEM!
Ma jött válaszuk a júniusban feladott levelemre:
Hivatkozva a QUAESTOR Értékpapírkereskedelmi és Befektetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság "felszámolás alatt" …. adós elleni felszámolási eljárásban … postai úton érkezett megkeresésére, az alábbiakról …
Tájékoztatjuk, hogy a TBSZ, valamint NYESZ számlák esetében a jogi helyzet még bizonytalan, ezzel kapcsolatban bővebb információval hamarosan, közlemény formájában fogjuk tudni tájékoztatni az érintett ügyfeleket, kérjük, hogy ennek kapcsán szíveskedjen figyelemmel kísérni a felszámoló közleményeit a www.psfn.hu weboldalon.
Kérjük fenti tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét, egyben kérjük további türelmét.
Szerencsére mindezek után finom úriemberként az első felindulásból hozzáfűzött kommentárt töröltem.


Vendég

#4909 Re:

2015-12-02 21:43

#4908: -  

 Ja, igen! A TÜRELEM sem árt.


Vendég

#4910 Re:

2015-12-03 05:39

#4900: -  

 "ne most kelljen ezt állami pénzből, egyben kifizetni, hanem fizessék ki a bankok, a jövőbeni adók, adóbevételek terhére."

Ezt meg lehetett volna úgy is oldani, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is meg maradjon.

Ugyanis, ha államkötvényekben történt volna a kárrendezés! Igen biztosan kivették volna páran, de BIZALOM IS MEG MARADT VOLNA. s MÉG HASZNÁLHATNÁ IS AZ ÁLLAM A PÉNZÜNKET!

A másik, pedig ha demonstrációkhoz csatlakoztak volna (kis táblákkal, ill. kiscsoportokban), akkor küzdhettek volna mint mi kéz a kézben, de egyszerűbb megtorpedózni (persze gyanítom, hogy ez is benne volt a törvény készítesekor, nem véletlen az beadvány időpontja).

Igy aztán nem értek egyet, mert ha megfúrják a törvényt abból nem lesz felelősségre vonás, főleg ha otthon várják, hogy valaki felelősségre vonják akik ezt hagyják, elősegítik. Lásd az internet adó miatt mennyien kivonultak, a jelenünk, a jövőnk miatt meg KÉPTELENEK CSELEKEDNI 1-SEK. Így aztán tovább folyhat ez a folyamat....BÁRMELYIK PÉNZINTÉZET ELŐFORDULHAT ILYEN HELYZET.....

ÖSSZEFOGÁS HELYETT SZÉTHÚZÁS....(irígykedés helyett ....Miért is? Hiszen várható volt, hogy nem fognak fizetni....)

.GRATULÁLOK NYÍLIK AZ A BIZONYOS OLLÓ (SZEGÉNYEK ÉS GAZDAGOK KÖZÖTT, KIZSÁKMÁNYOLÓK ÉSÉ KIZSÁKMÁNYOLTAK KÖZÖTT - ez már most is így van, aki netto 100e alatt dolgoznak ugyanannyit vagy még többet rosszabb környezetben).

 

 


Vendég

#4911 Re:

2015-12-03 08:16

#4905: -  

 miért, volt aki mást gondolt? ehhez nem kell P.P. mi már március óta tudtuk.


Vendég

#4912 Re: Re:

2015-12-03 08:56

#4911: - Re:  

 Tóth Bertalan a szocik titkos csodafegyvere mint potenciális kormányfő-jelölt (sic!) teszi a dolgát: hülyébbnél-hülyébb kérdésekkel bombázza a hivatalokat. 


Vendég

#4913

2015-12-03 14:44

szerintem nincs könnyű helyzetben a kormány egy olyan törvényt kell létrehozni, ami megfelel az AB.(alkotmány) minden kitériumának, annál is inkább, mert nem lehet hátrányosabban kezelni összehasonlítható, azonos helyzetű társadalmi csoport egyikét sem.

Baumag, Dunaprofit, sokkal inkább összehasonlítható, mint pld. a Buda-Cash.  ha egyetértetek a petícióval ti is aláírhatjátok. 12-év elvesztegetése nem kevés.

Én egyszerűen oldanám meg a teljes kárrendezést. állományátruházás keretein belül egy Magyar bankot feltőkésítenék.

Vagy talpraállítanám a Quaestor bankot, és oda transzferálnám.

Tudnék legalább 5- alkotmányos megoldást, de amit összerittyentettek a Q-károsultak az is megfelelő.

 

 

Vendég

#4914 Re:

2015-12-03 17:05

#4903: -  

Lázár mai sajtótájékoztatóján nem említette, hogy a tegnapi kormányülésen tárgyalták volna a Q-tv.-ről szóló előterjesztést. Ami igazán fura, hogy egyetlen újságíró, egyetlen ellenzéki média képviselője sem tett fel erre vonatkozó kérdést, holott a korábbi sajtóértesülések szerint még ebben a hónapban, az utolsó 15-i parlamenti ülésnapon meg akarják szavaztatni.


Vendég

#4915 Re: Re:

2015-12-03 17:59

#4914: - Re:  

 Gyanús, nagyon gyanús!


Vendég

#4916

2015-12-03 19:43

Majd jövőre minden kizöldül. 


Vendég

#4917 Re: PÉZÜGYI FELÜGYELET FELSZÁMOLÁSA. POLT ÚR DOLGOZIK ?

2015-12-03 20:51

#26: -  

 TISZTELT KORMÁNY! ÜGYESZSÉG !

AZONNAL FELSZÁMOLNI A PÉNZÜGYI FELÜGYELETET !! NINCS ILYENEKRE ÁLLAMI ADÓBÓL PÉNZ ! NEM HIBÁZOTT ?

 NEVETSÉGES  INDOKOKKAL RABOLTAK KI ! POLT ÚR ? KI LOPTA EL A PÉNZT , REMÉLEM TUDJA ! KI A FELELŐS A BERAKOTT PÉNZÜNK ELLOPÁSÁÉRT ?

 ÉN IS FIKTIV KÖTVÉNYEKET BOCSÁTANÉK KI. AZ ÁLLAMI INTÉZMÉNYEK TALÁN VENNÉNEK BELÖLLE ? REMÉLEM ÖN IS .

 MAJD A SZEGÉNYEKÉT, NEM BENFENTESÉK ELRABOLNÁM. JÓL TELJESÍTENÉNEK !

 KÖVETELJÜK A BEFIZETETT PÉNZÜNKET, 100%-BAN. HA NEM CSELEKEDNEK ÚJRA ÁLLAMOSÍTANI KELL! REMÉLJÜK ELJÖN AZ IDŐ ! IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS, MERT ÖNÖK EZT NEM ISMERIK TALÁN ?

 KIRABOLT MAGYAR MIGRÁNS. NEM TUDOK KIRE SZAVAZZAK ?

 

 

 

PETYA

#4918 Re: Re: MEGBUKNAK

2015-12-03 21:04

#4914: - Re:  

 HA AKORMÁNY TÖRVÉNYEIT ELKASZÁLTATJA, NEM TALÁL FELELŐSŐKET: MAGYAR NEMZETI BANK, BANKFELÜGYELET,

 KELLER ? MINEK FIZETJÜK TARTJUK ADÓZOTT PÉNZÜNKBŐL . ÜGYÉSZSÉG SEHOL ? VÉDENI KELL A ROKONOK VILÁGÁT ?

 KÖVETELJÜK AZ ELRABOLT PÉNZÜNKET, ÁLLAMI SEGÉDLETTEL. ÚJ TÖRVÉNY ::: CUMI MEGINT..... !

 TÜRELMÜNK VÉGES TISZTELT KORMÁNY !

VISSZAKAPJÁK

#4919 Re: AJÁNLOTT LEVÉLRE SEM VÁLASZOLNAK

2015-12-03 21:13

#4908: -  

 A Q: ÜGYBEN SENKI NEM ÉRHETŐ EL ! TALÁN LETARTÓZTATTÁK ŐKET? FELÜGYELŐBIZTOSOK BIZTOS CSERÉLŐDNEK A GYORS ÜGYINTÉZÉS MIATT?

  VÁRJUK AZ ELRABOLT , ÁLLAMI SEGÉDLET KIFOSZTOTT MAGYAROK PÉNZÉT.


Vendég

#4920

2015-12-03 22:37

 

most találtam a Q-károsultak.hu-n:

            

 Nyílt levél

Dr. Lázár János Úr, Miniszterelnökséget vezető miniszter

részére

Budapest

V. Kossuth tér 2-4.

Tisztelt Miniszter Úr!

Hallgatva az Ön Quaestor-ügyben tett nyilatkozatait, megállapítható, hogy még minimális szinten sincs tisztában a Quaestor-károsultak helyzetével és annak valós okával, azok eredeti befektetési céljával, de legfőképpen azzal, miképpen tévesztették meg Őket a nyilvánvaló félrevezetés szándékával.

Az viszont kétségbevonhatatlan, hogy Ön a legtöbbet tévesen, sőt egyenesen megtévesztő tartalommal nyilatkozó politikus. Ennek egyik oka lehet, hogy Önt félretájékoztatják, a másik pedig az, hogy Öntől kifejezetten az ilyen téves és hiányos nyilatkozatokat várják el.

Mindenesetre mi károsultak ezúton felkínáljuk annak a lehetőségét, hogy ismeretei hiányosságáról, azok jelentős mértékben hibás tartalmáról egy nyilvános beszélgetés keretében kaphasson a károsultak képviselőitől autentikus információkat. Ezzel úgy gondoljuk, amennyiben erre hajlandó, akkor megismerhetné az érem másik oldalát is, és megnyilatkozásai ha empatikusabbá nem is, de tényszerűbbé, pontosabbá és tárgyilagosabbá válhatnának. Ugyanakkor véleményünk szerint – ha ez számít – a Quaestor-ügyben történő megszólalásainak helytállóbbá válása kihatna az egyéb nyilatkozatait illető elfogadottságra is.

Tisztelt Miniszter Úr!

Javasoljuk tehát, hogy amennyiben van igénye és elégséges bátorsága szembesülni az Ön által hangoztatottaktól jelentősen eltérő valósággal, akkor kérjük, hogy egy Önnek megfelelő helyet és időpontot javasoljon egy nyilvánosan lefolytatandó beszélgetésre, amely kölcsönösen közelebb hozhat bennünket egymás szempontjainak megértéséhez és a valós helyzet megismeréséhez.

Budapest, 2015.december 2.

Válaszáig maradva tisztelettel:

Quaestor Károsultak Csoportja

 


Vendég

#4921 Re:

2015-12-04 02:38

#4920: -  

 Köszönöm szépen,teljesen igazad van,csatlakozom.


Vendég

#4922 Re: Re: PÉZÜGYI FELÜGYELET FELSZÁMOLÁSA. POLT ÚR DOLGOZIK ?

2015-12-04 05:09

#4917: - Re: PÉZÜGYI FELÜGYELET FELSZÁMOLÁSA. POLT ÚR DOLGOZIK ? 

 Ne ordítozz,mert így nem hallani, mit is akarsz mondani!


Vendég

#4923 Re: Re: Re: PÉZÜGYI FELÜGYELET FELSZÁMOLÁSA. POLT ÚR DOLGOZIK ?

2015-12-04 06:59


Vendég

#4924 Re: Re:

2015-12-04 07:44

#4921: - Re:  

 Az első sorban írtam, hogy találtam, mégpedig a következőn: http://www.quaestorkarosultak.hu/

Tehát nem én írtam, nem az enyém az érdem, én csak feltettem ide, hátha nem mindenki ismeri azt a honlapot

Jogász

#4925 Re:

2015-12-04 09:15

#4920: -  

 Ez egy nagyon jó levél! 

Közzé kéne tenni valamelyik napilapban!