NE SZÜNTESSE BE AZ RTL 6 HÉTRE A SZULEJMÁNT!


Vendég

#51

2014-09-28 14:44

Nem hiszem el, hogy mennyi pihent agyú reklámszakember van aki ezt kitalálta!!!Miért fejezik be 6 hétre a sugárzást??Miért nem teszik más időpontra a Szulejmánt???Ha azt hiszik hogy a HÜLYE CELEBJEIKET FOGJUK ANNYIAN NÉZNI AKKOR TÉVEDNEK!!!
Inkább akkor nézek más csatornát!!!A sok reklámjukból 10 percenként egyébként is elegem van!!!!
lisa

#52

2014-09-28 14:59

Az a baj hogy ezzel sem fogunk elérni semmit,mert ugyan kit érdekel az emberek véleménye,ha eldöntenek valamit az ugy lesz ,ha meg nem nézzük,kit érdekel,ők  már megszedték a pénztárcájukat,tehát nagy veszteség nem éri őket ha néhány néző elpártol.


Vendég

#53

2014-09-28 15:11

Végre egy normális film, kérem, hogy ne vegyék el. Még 6-hétre sem, hiszen csak egy héten, csak egyszer adják. Hihetetlen hogy ez nemfér bele a műsor adásba. Tiszt. Pné.
dakota

#54

2014-09-28 15:26

ne vegyetek le mert a noverem ki keszul :D

Lettah
Vendég

#55

2014-09-28 16:32

Egy vagyok azok közül, akik 17 éves koruk ellenére is nézik a Szulejmánt! Nem tartom cikinek, hiába mondják, nem tagadom le rajongásom!
Nem hiszem, hogy nem tudják a Celeb vagyok, ments ki innen c. """"műsort"""" az RTL 2-re rakni, a Szulejmán az egyik legnézettebb sorozat, az országban, nem vehetik le akárcsak 6 hétre is, hogy ilyen buta emberekkel teli műsort nézzek.!!!Csak azért kapcsolom be a TV-t, hogy Szulejmánozzak, ez az RTL-nek se jó, ha csökken a nézettség, igazán átgondolhatnák!!!


Vendég

#56 Re:

2014-09-28 16:34

#52: lisa -  

 Nem csak néhány nézőről van szó, szerintem többen is nézik a sorozatot, mint 5000 ember, ugyan is rengetegen nincsenek fent a Facebookon, hogy például aláírják a petíciót. Igen is elég nagy veszteség nézettség szempontjából.


Vendég

#57

2014-09-28 17:23

Már kedvem sincs hozzá szólni,mert az illetékesek mélyen hallgatnak,mikor kapunk meg nyugtató választ,vagy a nézők nem érdemelnek meg ennyit,és nem csak a Szulejmán,hanem minden mást is rosszul csinálnak,le tiltanám teljesen az RTL,a tv képernyőjéről is.

Vendég

#58

2014-09-28 18:06

Nagyon Sajnálnám ha szüneteltettnék ezt a müsort mert nagyon szeretem nézni akkor volt a legjobb amikor 2 részt vetitettek le. Mindig vissza néztem ha valami közbe jött és nem tudtam megnézni. Sajnos a sok reklám miatt elég későn van vége. Lehet, hogy ezután más csatortnát kell keresnem?

Vendég

#59

2014-09-28 20:21

A legrosszabb műsorpolitika ami most folyik az RTL Klubnál! Kolosi Péter ez az út már régen nem a jó út!
Szeretnénk zavartalanul tovább nézni a SZULEJMÁN-t!

Vendég

#60

2014-09-28 23:35

Felháborító, mi az, hogy beszűnteti, már régen le kellett volna sugározniuk, ezért nem nézem a sorozatokat, mert számtalanszor leszarják a nézőket, nem nézőbarát a csatorna, pontatlan kezdések, ha felveszem a filmakat, többségének a vége lemarad, v. tegyék más időpontra, úgyis annyi szar véres, mocskosszájú krimi, meg a sok szar hos armandós sorozat, szüntessenek be ezek közül és a Szulejmánt adják le, ha már beetették vele a nézőket.
Nem csoda ha Ördög Nóra elhúzott a csatornától, mindegy nekik, csak a sok szar celebeket sugározzák, minőség ..... O ... sok szar gagyi műsor meg a rengetek agyatmosó reklám

Vendég

#61 Re:

2014-09-28 23:38

#55: Lettah -  

 Szia! Miért lenne ciki, hogy nézed a sorozatot, a ciki az, hogy a sok szar celebet kell nézni a nézőknek, ha tetszik, ha nem, mert van egy csapatuk, ami állandó, s azoknak a zsebét kell tömni, mint írja itt alább valaki, nem jó uton halad Kolosi a csatornájával. 


Vendég

#62 Re:

2014-09-28 23:39

#58: -  

 Szia, ha lemaradsz egy sorozatról, meg lehet nézni a net-en is, az RTL csatornán. 


Vendég

#63 Re: :)

2014-09-28 23:46

#5: - :) 

 Szerinted Kolosi ék úgy válogatják a műsort, hogy erkölcs is legyen benne??? Az éjjel nappal sorozattal is a sok részegeskedés,narkózás, ivás, keresztbe-kasul dugás, a másik semmibe vevése, na a ezt sugározza le, mossák az agyakat, már akiét lehet .... 

 


Vendég

#64

2014-09-28 23:53

Ja!!! még annyit, le fogják  sza  ... ni a peticiónkat, majd pont ezzel fog Kolosi foglalkozni, meg a stábja.


Vendég

#65

2014-09-28 23:57


Én is kérném, hogy ne függesszék fel, felháborító, akkor tegyék be más időpontban, főműsor időben.

Bár nem bízok az RTL-ben, hogy erre képes, csak a sok saját celebjeivel törődik, akiket akár tetszik, akár nem ezeket kell nézni. Már aki nézi.

Vendég

#66 Re: Kedves RTL Klub!

2014-09-29 00:05

#24: #E - Kedves RTL Klub! 

 nem kell nekünk megindokolni, hogy miért nézzük, ha nézzük biztos azért, mert szeretjük a sorozatot, való, hogy annyi sok szemét reklám van benne, na én felveszem átlépek rajtuk, de élvezhetetlenek a  többi műsor is a reklámok miatt, inkább nem nézem, már a celebjeik miatt is utálom a csatornát


Vendég

#67

2014-09-29 00:06

Miért is van az a megszólítás, hogy       Kedves RTL Klub!       MItől kedves????? s miért nem lesz kedves .... ezt max. egy barátomnak írom, hogy kedves .....

inkább Pofátlan .... 


Vendég

#68

2014-09-29 00:08

Na a másik csatorna a TV2 sen piskóta, ott meg a Liptaival van tele az egész képernyő


Vendég

#69 Nika6

2014-09-29 05:27

Végre van egy sorozat,amit szívesen nézek!Bár kifogásolható, hogy közben rengeteg a reklám, a török sorozat eredeti részeinek csak a felét adják, s későn is van, de azért  százszor jobban érdekel még így is, mint a celeb szerű nyalánkságok!


Vendég

#70

2014-09-29 05:50

Az a baj az RTL-lel, hogy egyre inkább elmennek a műsorok a gagyi kategóriába. 

Mégis ki kíváncsi egy olyan műsorra, ahol celbnek számít az adócsaló, a volt prosti, jelenlegi prosti, azt a néhány mondhatni normális embert, akit beválaszottak, meg nem értem, miért keverdik korpával.

Tényleg ilyen gagyi szennyre van szüksége az embereknek?!

Tennék inkább a mocskos celebes szarságot éjfélre, aztán aki akarja és van gyomra az ilyenhez megnézi, főműsoridőben meg adjanak olyan filmeket, amik az igényes szórakozást szolgálják.


Vendég

#71

2014-09-29 09:04

Nagyon szeretem a Szulejmán sorozatot, szeretném ha folytatnák!

Vendég

#72

2014-09-29 15:15

A celeb vagyok nem a legjobb müsorok között szerepelt eddig sem. Egyszerűen nem értem miért akarnák ránk erőltetni a nézést. Tegyék valami más helyére a műsort, pl. az éjjel nappal nem tudom minek nevezzem helyett. A Szulejmán eddig a legjobb teleregény amit mostanában adnak az RTL.adón.

Vendég

#73

2014-09-29 18:19

A nézők megalázása lesz, ha megszakítják a sorozatot. Megszokásból senki sem fog leülni a tv elé nézni a nagy semmit a legkedvesebb sorozata helyett!!! Szépen vissza fog esni a nézettségi arány az már teljesen biztos!


Vendég

#74

2014-09-29 19:09

Én is aláírtam.

Vendég

#75

2014-09-30 06:18

Értelmes döntés várok! Celebek nem érdekelnek!