NE SZÜNTESSE BE AZ RTL 6 HÉTRE A SZULEJMÁNT!


Vendég

#1

2014-09-27 13:36

NE a nép butítása legyen a cél! ("Celeb vagyok..")
Értelmes, nézhető sorozat kell! ("Szulejmán") Tiltakozom a 6 hetes leállítása ellen!

Vendég

#2

2014-09-27 13:40

A semmit mondó celeb műsorok miatt ne szüneteltessék a Szulejmánt!!!!

Vendég

#3

2014-09-27 13:46

Így se kapunk teljes részeket a sorozatból és egyre később kezdődik. Ezt a keveset is el akarják venni a nézőktől? Ennyit érnének a nézők az RTL Klubnak?

Vendég

#4

2014-09-27 13:49

Elegem van a sok celebből,tegyék éjszakára értelmes műsorokat szeretnék látni fő műsoridőben.

Anonymous

#5 :)

2014-09-27 13:55

Nekem nem,csak az a bajom,hogy leállna hat hétre.hanem az,hogy az utolsó két évadot nem adják le! Kedves RTl-klub! Önök,ha belekezdenek egy sorozatba,akkor azt adják már le végig.Kérem mondják meg,ha a hat hetes leállással bajunk van mi lesz,azzal,hogy nem veszik meg az utolsó két évadot!? jobb,az Éjjel-nappal Budapest,ahol azt tanuljáka  fiatalok,hogy mindenkivel összefekszünk meg stb..!? hogy ez a jövő? miért csodálkozunk,akkor azon,hogy a generációm el van rontva!?adjunk már le egy,olyat,ami esetleg holnap a töri órán eltudunk mondani vagy,a fogalmazást tudunk belőle írni.Vegyük a példát rám.Olyan jó fogalmazást írtam az Egri Csillagokból és,olyan török szavakat használtam benne,hogy,csak nézett a magyar tanárom,amikor javította! Azt hitte,hogy puskáztam és a netről szedtem,azonban kiderült,hogy magamtól írtam.Történelemnél ugyanez volt a helyzet!letudtam írni pár dolgot,hogy ki volt Szulejmán előtt és után az uralkodó stb...én ebből tanultam valamit,nem úgy,minta  többi agyat rontó sorozatból.Kérem! Nézzék megmár a generációnkat,hogy el van rontva!És tudja minek örülnék még nagyon!? Annak,hogyha leadnák a Kösem szultánát az nagyon jó lenne,viszont azt teljesen;)Előbb utóbb lesz valami,kérlek írjátok alá,ha velem egyet értetek,hogy ezekre a szarokra nincs szükség,mert többet árt,mint használ. Szulejmánt szeretnénk nem,pedig celebeket!

13 évesen ez a meglátásom!Bár szeretem az Éjjel-Nappal Budapest,viszont nem példamutató és tanulságos filmsorozat,hanem az,hogy a pestiek,hogy élnek,összefekszenek egymással,csajoznak,pasiznak.Nincs semmi baj,mindenki nézheti kedvére ezeket,nincs megtiltva,na de kérem ne "főműsor" időben ;) ;)

Köszönöm,hogy végig olvastad! :) :D

Üdvözlöm az RTl-klubot! ;)


Vendég

#6 Re:

2014-09-27 13:57

#3: -  

 Kedves RTL! Nézd meg már,hogy a törököknél egy bölüm (rész) mennyi idős kérlek,aztán jöhetsz,hogy a nyáron töbebt adtál! ;)

valerie

#7 Re: !!!!

2014-09-27 14:00

#1: -  Kit érdekel az a sok hülye celeb? Tegyék át másik csatornára.

 


Vendég

#8

2014-09-27 14:10

Még szép,hogy aláírom. Ez a kedvenc sorozatom,és az egyetlen értelmes is. Nem vagyunk kíváncsiak a celebekre!!!
haters gonna hate

#9

2014-09-27 14:21

NE indítsák el a celebes műsort... de attól még leállíthatják a szulejmánt, ti meg keressetek értelmesebb elfoglaltságot


Vendég

#10

2014-09-27 14:22

Kérem ne szüntessék be a szulejmán sorozat adását!

Vendég

#11 Re: :)

2014-09-27 14:23

#5: #2 - :) 

 Hát igen,ha már elkezdenek egy sorozatot,ami ekkora népszerúségnek örvend,illő lenne végig leadni.Lehet,hogy nem minden teljesen hű a történelemhez,de viszont nagyban hasonlít,amiből tényleg tanulhatnak!Sokkal több van ebben a sorozatban,mint a többi csapodár műsorban.Itt nem a drogozásról,minden napos piálásról,piára való koldulásból,mindenkivel összefekvésről van szó! Nem hiszem,hogy az ilyen jellegű műsor jó hatással lenne a mai fiatalokra. Sokkaltöbb értéket hordoz a Szulejmán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#12

2014-09-27 14:37

Eddig mindig "kibőjtöltem" a Szulejmán kezdését, mivel nagyon késői időpontban kezdődött és nagyon tetszik a sorozat. Nem levenni kéne a műsorról, hanem korábbi időpontra tenni!

Vendég

#13

2014-09-27 15:03

Mélységesen fel vagyok háborodva,hogy egy ilyen sorozatot amit hétről hétre várok 6 hétre nélkülöznöm kellene egy semmit mondó úgymond sztárok marhasága miatt!

Vendég

#14

2014-09-27 15:07

Egyik legnagyobb nézettségű filmet akarják 6 hétig szüneteltetni.Nem tudom mit vár az RTL ,hogy majd mindenki a Celebeket fogja nézni és még nagyobb lesz a nézettségük?Csak maguk alatt vágják a fát!

Vendég

#15

2014-09-27 15:17

Szerintem elég nagy szégyen egy TV csatornának, ha egy történelmi témájú játék filmet, levesz a műsoráról egy ócska celeb műsor miatt! Azt gondoltam, hogy Kolosi Péter okosabb fiú, (vagy lány?) ennél, hogy ezt az ostoba lépést meglépje. Az RTL Klub közönsége már így is eléggé a tűrés határon van a sok reklám, a késői sorozat kezdés, a rövidített sorozat idő miatt! Nem jó műsorpolitika ez!

Vendég

#16

2014-09-27 15:19

Legyen mindennap a Barátok közt előtt a Szulejmán! Sebestyén Balázs is idióta szerintem senkit nem fog érdekelni a celeb vagyok menjél innen


Vendég

#17

2014-09-27 15:33

Szinvonalasabb műsorokat kérünk, A Szulejman így is nagyon későn kezdődik.Kevesebb reklámot.!Több hasznosabb műsort kérünk.A celebekkel tele van a nézők hócipője.

Ha egy csatorna nem tudja a nézők igényeit kielégíteni, akkor szünjön meg.

 


Vendég

#18

2014-09-27 15:36

Aki nezi es szereti a sorozatot, az kerem irja ala.........

Vendég

#19

2014-09-27 15:56

A szulejmánt akarjuk követejük,vagy nem nézzük az rtl,műsorát,

Vendég

#20

2014-09-27 16:34

Szulejmánt!

Vendég

#21

2014-09-27 16:36

Én nem nézem a Szulejmánt,de a celebek sem érdekelnek.A petíciót viszont aláírom mert a családból sokan nézik.
Nyulam

#22

2014-09-27 16:57

A Szulejmán sorozat 6 hétre beszüntetése ellen tiltakozom, nemtetszésemet fejezem ki, és a sorozat folytatását kérem!! A Szulejmán helyett tervezett összes celebbanzájt kifejezetten utálom, s egyetlen egyet se fogok megnézni, elsődleges ok, mert a kedvenc sorozatom helyett teszik (A mentalista a másik, amelyik miatt is tiltakozom). A Szulejmánt hagyják a megszokott időpontban, így is elég későn kezdődik és az idegesítően sok reklám miatt így is későig tart! Egyébként, azt a sok undorító reklámot is utálom, ami miatt kb. 10 percenként 12-14 percre tördelik a filmet. Ezzel úgy felidegesítik a nézőket, hogy azt a sok mocsok reklámot igyekszik minden módon kikerülni, átszörfözik más csatornákra, olyanokra, ahol éppen nincs reklám! Szóval nincs értelme a sorozatkedvelő nézőkre erőltetni valamit, amit utálnak. Legfőképpen azt a sok üresfejű, műanyag, normális erkölcsi értéket nem képviselő sok életművészt, aki magát tényleg celebnek hiszi!!! Miért kell minden műsorba ugyan azokat a pofákat, nyávogós, semmihez nem értő -- kivéve a magamutogatáshoz, szerencsétlenkedéshez -- egyenpofákat nyomni!? Váltani kéne már, azt a sok szerencsétlent értékes, mintaadó szereplőkre lecserélni, s inkább azokat megfizetni, mint ezeknek a magukat kiárusító "celebeknek" milliókkal teletömni a hatalmas zsebeit! 


Vendég

#23 Re:

2014-09-27 16:59

#21: -  

 Köszönöm a Szulejmán-kedvelők nevében!

#E

#24 Kedves RTL Klub!

2014-09-27 17:00

Először is szeretném leszögezni, hogy itt nem az a fő probléma, hogy hat hétig nem lesz Szulejmán - ettől függetlenül aláírtam a petíciót, mert jópár dologgal nem értek egyet, ami ehhez kapcsolódik -, hanem:

  • a részek tele vannak reklámokkal, melyek már hosszabbak, mint maga a rész
  • a részek nincsenek rendesen megvágva
  • és, ami még ennél is felháborítóbb, hogy az utolsó két évadot nem kívánják megvásárolni és leadni

Ami az utóbbit illeti: azt olvastam, a harmadik évad sorsa még nincs eldöntve, de a negyediket biztos nem láthatjuk az RTL Klubon. Na most kérdem én, ha elkezdenek egy sorozatot vetíteni, mi a fenéért nem fejezik be?! Gondoljanak csak bele! Elkezd az ember nézni egy tévésorozatot, megtetszik neki, egy hetet vár a következő részre, amin aztán aludni lehetne, mert csupa reklám, és ráadásul későn is kezdőidik, aztán úgy döntenek leveszik a műsorról... Hol az igazság? Ráadásul az ilyen Celeb vagyok, ments ki innen! szenny az oka annak, hogy hat hétig nem nézhetjük a kedvenc sorozatunkat. Ott van az Éjjel-nappal Budapest meg a Való Világ, az nem elég? Bevallom, én magam is nézem néha az előbbit, de egyáltalán nem értek egyet vele. Azt tanítják a mai fiataloknak, hogy oké, ha hazudsz, ha mindenkivel összefekszel, ha terhes vagy, stb... A Szulejmán viszont egy történelmi sorozat, ami igen, néhol eltér a valóságtól, nem mindegyik szereplő létezett, de attól még sok mindent lehet belőle tanulni. 

Nem utolsó sorban pedig egyetértek az előttem hozzászólókkal, és szeretném kiemelni a #5-ös hozzászólót, mivel én magam is 13 éves vagyok csupán mégis szeretem ezt a sorozatot és aláírtam a petíciót, ugyanis nem értek egyet!

zsóka

#25

2014-09-27 17:03

Az Rtl-t nem érdekli, hogy mi mit gondolunk. A népbutítás kifizetődő, a kultúra nem. Nem akarnak őt példát mutatni. Lóvét akarnak....bármi áron....