Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért


Vendég

#51 Re: Re: penny

2014-08-29 05:20


Vendég

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 07:11

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Köszi a választ. Már engem is felhívtak és mehetek érte.

vendég

#53 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 07:26

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Hogy hazudik!? Sehova nem szállítottak még plüsst, hogy vette át?

tency

#54 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 07:40

#45: Mátyás az igazságos - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Viccet félre téve: nem az volt. Ugyanis egyáltalán nem vicces ha valakit illetve valakiket BTK. paragrafusokkal fenyegetünk! A primitívségről pedig dióhéjban.1. Tovább kellett volna olvasni a hozzászólásaimat nem felakadni Isaurán (jelzem ha nem tudja miről van szó akkor valószínű még nem élt eleget ellenben nem is kellene akkor hozzá szólni). 2. Van gyerekem 2 is (mint ahogy szerintem pl. több száz Penny-s dolgózónak is akiket itt egy kalap alá vesznek magával a lánccal)akik felnőttek úgy hogy nem lőtték főbe magukat azért mert nem kaptak meg egy plüssfigurát. 3. Szomorú és egyben szánalmas ha (figyelem!) egyes emberek csak ezt az értékrendet tudják közvetíteni az utódaik számára: szerezzünk meg mindent -  még úgy is hogy közben átgázolunk mindenen és mindenkin - mert ez jár nekünk! 4. Aki nincs tisztában azzal hogy működik egy kereskedelmi lánc, az üzletek áruellátása de legfőképp hogy mit takar az a szó hogy marketing az előbb nézzen már utána a részleteknek és ne hitesse már kapásból el azt a gyerekével hogy ez a néni vagy ez a bácsi (a Pennyben) hazudott neked és ezért nem kapsz meg valamit! Végül: Igazságos Mátyásnak kellene a legjobban tudni, hogy az egyik legnagyobb hiba amit ellehet követni az az általánosítás.

tency

#55 Re: Re:

2014-08-29 08:00

#49: Én - Re:  

 Ha már tegező viszonyba lettünk hirtelen, megsúgom: kettő is van. És mit tesz isten felnőttek úgy hogy nem volt plüssbrokkolijuk pl. és még sok más sem. De még egyszer és utoljára leírnám:egészséges  mentális értékrend! Ha ez így túl bonyolult lefordítanám jelen esetben mit takar: azon idő alatt amíg itt jó pár ember azért reklamál mert már sokadjára bedőlt egy marketing fogásnak - és még mindig nem tanult belőle - az alatt a világ számos pontján több millió embernek nem az a problémája hogy milyen plüssfigurát nem kapott meg a gyermeke hanem mondjuk abból a napi egy dollárt kitevő összegből hogy ne haljon éhen a gyermekével együtt!

Gabó

#56 Re: Re: hahhahah

2014-08-29 08:08

#33: TJ - Re: hahhahah 

 Felesleges itt magyarázkódni a Pennys dolgózóknak mert a sok sötét amőba ugysem fogja fel,hogy nem a dolgozó tehet róla.Menjetek a Pennybe dolgozni és majd megtudjátok mit kell minden nap a dolgozónak elviselnie a hülye vásárlótól.Mit tehet a dolgozó a félre sikerült marketing fogásról?!

nyanya

#57 Re: Re: Re: hahhahah

2014-08-29 08:35

#56: Gabó - Re: Re: hahhahah 

 Bocs hogy írok de honnét tudod ki dolgozott a pennyben?Én is dolgoztam és nem feltétlen a vásárlók miatt döntöttem ,hogy nem a pennyben szeretnék tovább dolgozni.

 

Gabó

#58 Re: Re: Re: Re: hahhahah

2014-08-29 10:15

#57: nyanya - Re: Re: Re: hahhahah 

 Én most is a Pennyben dolgozok és ha elmegyek lehet,hogy tényleg nem a vásárlók miatt lesz hanem a munka körülmények és a sokszor megalázó bánásmód miatt .Nem is arról van szó hanem a várárlók 90%-a minket hibáztat az elcseszett marketing fogások,akciók és hiánytermékek miatt.Próbálj nekik magyarázkodni akkor is te vagy a hibás.De gondolom neked nem volt részed ilyenben.Irigyellek!


Vendég

#59

2014-08-29 10:42

Csatlakozom a a petícióhoz, mert én is így járta, ahogy az írva vagyon és nagyon bosszús voltam miatta.

Vendég

#60

2014-08-29 11:41

Kívánom mindenkinek, hogy ez legyen az életben a legnagyobb bosszúsága. Bár lehet vannak az életben ennél fontosabb dolgok is. Vagy inkább a potya kellene még?

 


Vendég

#61

2014-08-29 12:40

Sajnos van olyan dolgozó, aki le "idióta nemnormális"-ozta a vásárlókat. Úgy gondolom, hogy 22-én reggel senki sem verekedni ment oda. Teljesen etikátlannak tartom a Pennytől ezt a "húzást". Persze, a sok "idióta" pénze, az jól jön nekik. Abszolút szemlélteti a multik hozzáállását az emberekhez. Ha én nyilvánosan így minősíteném a Facebook-on azokat az embereket, akikkel a cégem dolgozik, akkor másnap már nem kellene bemennem a munkahelyemre.
Szaszyka

#62

2014-08-29 12:42

Hogy ti milyen hülyék vagytok!!!! És még ti vesztek levegőt??????????? :D:D:D:D


Vendég

#63 Re:

2014-08-29 13:04

#9: -  

 De abban a 3 hétben is reklámozták, amíg nem volt kint a polcokon. Azzal hitegették akkor az embereket, hogy utángyártás van a nagy kereslet miatt. Közben 22-én csak a félretett árut dobták ki a polcra, ami azonnal el is fogyott. Nem gyártottak pótlólag semmit. Ez pedig a vásárlók megtévesztését simán kimeríti. Egyszerűen etikátlan.


Vendég

#64

2014-08-29 13:37

Örültem mikor ezt olvastam,mert épp tegnap bosszankodtam,hogy be kellene perelni őket! Jó kis árbevétel volt ez nekik!30 ezres vásárlásért ajándék plüssfigura,amit 5000 Ft-ért megvásárolhatsz,de alapjába véve a töredékét éri! Igenis kárpótolják a csalódott vásárlókat,akik az elmúlt hónapokban megsokszorozták a forgalmat! Hajrá!

Vendég

#65 Re: Re: Re: Re: Re: hahhahah

2014-08-29 14:08

#58: Gabó - Re: Re: Re: Re: hahhahah 

 Én pont azért jöttem el, mert olyan munkakörőlmények voltak és a bánásmódjuk  (tisztelet a kivételnek) szinte már megalázó volt.Bár a mai napig járok oda vásárolni mert a pénztárcám ezt engedi meg,de nem mennék vissza.

Klerensz

#66 Re:

2014-08-29 14:10

#2: Hitetlen -  

 Nagyon a szívemből szóltál. Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni. A Vásárlók Könyvébe pont ezzel a tartalommal szeretnék azaz fogok beírni.

Klerensz

#67 Re:

2014-08-29 14:11

#4: Miklós -  

 Egyetértek.

Klerensz

#68 Re: penny

2014-08-29 14:13

#5: xy - penny 

 Szia!

Itt Aszódon is fel lehetett iratkozni, vagyis Mindenki feliratkozott és azt ígérték, hogy aki rajta van a listán az mind megkapja, de én már NEM HISZEK el SEMMIT!!!

Klerensz

#69 Re: :(

2014-08-29 14:16

#6: Kabos - :( 

 Nagyon igaz, mert az egyik ismerősömmel pont erre jutottunk, hogy ki tudja megmagyarázni annak az aranyos kisgyermeknek, hogy nem fogja megkapni a hőn áhított plüssjátékot.

komolytalan

#70 Re:

2014-08-29 14:23

#1: Nagy Norbert -  

 Engem  már  anyi  helyen  átvertek,  ijen kicsire  már  nem  adok!!Persze  azért  etikátlanak  tartom  az  eljárásukat!!De  meglehet  másképpen  is  oldani!Elkell  felejteni  a  pennit  és  másik   bevásárlö központot  kell  választani!

Klerensz

#71 Re: Re: Re:

2014-08-29 14:27

#17: - Re: Re:  

Ígéretet tettek, hogy aki fel van írva az megkapja!

 Szerintem meg nem fognak telefonálni, itt Aszódon felírták aki akarta, de még Senki nem kapott már csak pár nap van hátra és nem fog semmi történni az már biztos!

Klerensz

#72 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 14:35

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Ez mind szép. Megtudhatom, hogy ez melyik Penny, ahol visszahívják az embert? Itt Aszódon még Senkit nem hívtak fel, hogy mehet érte. Már csak pár nap van és vége a pontbeváltásnak. A játékszabályzatban (promóció) nincs benne, hogy a plüssfigurák VAKÁCIÓRA mennek, de az áruházlánc egyoldalúan járt el. Persze ő megteheti, hogy változtat a Szabályokon.

Klerensz

#73 Re: Re: penny

2014-08-29 14:37

#26: Ani - Re: penny 

 Itt Aszódon is ígéretet tettek, hogy aki fel van írva az egytől-egyig megkapja. Hát nem veszek rá mérget.

Klerensz

#74 Re: Re: hahhahah

2014-08-29 14:47

#33: TJ - Re: hahhahah 

 Én nem bántom a Penny-s dolgozókat. Mindig kihangsúlyozom, hogy nem Ti vagytok azok, Ti csak a munkát végzitek, hanem a hálózat központja a hibás szerintem. Engem csak az zavar, hogy a Vezetőség vagyis aki megalkotta a játékszabályt az csavarhatott rajta egyet. Szerintem nem volt benne, hogy VAKÁCIÓRA mennek a plüssfigurák, ez olyan egyoldalú, hogy a Penny megteheti. Felíratkoztam pont egy hete, de még SEMMI. Márcsak pár nap és VÉGE! Már nem hiszem, hogy itt Aszódon Valaki is megkapja.

Klerensz

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-29 14:50

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Megtudhatom, hogy ez melyik Penny? Itt Aszódon még SENKIT nem hívtak fel, hogy lehet érte menni!!! Vagyunk vagy 150-en.