deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Segítség kérés! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-08-24 10:47

Mit kell tennem a "közfeljsablon.doc" kitöltésért ?

Vendég

#2

2014-08-24 10:52

nem lehet elolvasni
Marcsi14

#3

2014-08-24 12:24

Kedves Péter!

Olyan is bejelentkezhet akinek az ügye már ügyvéd kezében van? - de nem úgy néz ki, hogy nagyon törné magát!

Üdvözlettel: Marcsi


Vendég

#4

2014-08-24 13:18

Kedves Menyus!
Most akkor postán kell elkülédeni?Milyen cimre? Én csak a fénymásolatokat tudom küldeni.
Üdv Zsuzsi Ürögdiné

Vendég

#5

2014-08-24 14:04

Kedves Péter! teljesen egyetértek mindennemű feljelentéssel, mert a bankok mindegyike trükközött a devizát hírből sem látott "devizahitel"-indexálási trükkjeikkel, függetlenül attól, hogy a banktól kapott hitelt és/vagy kölcsönt mire használta fel az ügyfél! A lényeg az, hogy minden "devizahiteles" ügyfél csakis azt az összeget törlessze vissza bankjának, amit ténylegesen forintban folyósítottak számára és forintban is törleszt vissza! Nem is érthető a Kormány és az igazságügyi szervek hezitálása e témában, hiszen a napnál világosabb a bankok trükközései, és az uzsora jellegű pénz visszaköveteléseik! Milyen sumákolás zajlik a bankok és a Kormány között, de érthetetlen az is, hogy a legfőbb igazságszolgáltatási fórum, a Tisztelt Kúria is mellébeszél és nem fogalmazza meg egzakt módon azt, hogy az ügyfél csakis a bankjától kapott összeget köteles normális, jegybanki kamattal visszatörleszteni! Mikor lesz vége ennek a banki cirkusznak, zsarolásnak, tisztességtelenségnek?!

Bármilyen módon hajlandó vagyok támogatni kedves Péter a bankokkal szembeni eljárását, feljelentéssorozatát, de a legfőbb Ügyészség is tehetne végre valamit a neves közgazdászok és jogászok által megállapított banki indexálási trükközések visszamenőleges hatályú és végleges megoldása érdekében, hiszen már eddig több mint 4300 honfitársunk dobta életét a teljesíthetetlen és zsaroló bankok követelései okán!!

Üdvözlettel: id. Rucz Tibor 6723. Szeged

Szeged, 2014. augusztus 24.

Vendég

#6

2014-08-24 14:58

én is csatlakozom(Katona Anikóval ott voltam Kispesten is.....csak sajnos az interneten nehezen igazodom el.Megpróbálom.....

Vendég

#7

2014-08-24 19:48

én próbálkozom... mi a teendő?

Vendég

#8

2014-08-25 05:25

A szerencsi Dudás Ferencre semmilyen jogszabály nem vonatkozik,mert ö ugyan úgy folytatja a végrehajtást mintha nem adtak volna ki jogszabályt,hogy le kell állitatni a levonásákat! Kértem a Járás biroságot Szerencsem,hogy legyenek segitségemre,de még határrozatot nem kaptam töllük!

Vendég

#9

2014-08-25 07:54

Köszönöm a tályékoztatást!Én már nem tudom fizetni a hitelem,duplája lett a törlesztő részletem.Lombard Lizing ügyintézője pedig ha uzsorakamatról beszéltem szétkapcsolta a vonalat.Szerzödésemen szereplő összeget már jóval tul fizettem.Közölték hogy csak tájékoztató jellegü szerzödést kötött a Komáromi Géringer szerviznél egy alkalmazott.Nagyon szomorú hgy igy átvertek!Röviden,tömören ennyi! Köszönöm a lehetőséget! Tisztelettel:Pataki Ildikó

Vendég

#10

2014-08-25 07:54

Köszönöm!

Vendég

#11

2014-08-25 16:27

,,,,,,,,,Es mindezt mennyiert vallalja kedves Menyhert Peter???

Vendég

#12

2014-08-25 17:42

Kedves Menyhért Péter!
Nagyon szeretném csinálni amit kell de sajnos nem nagyon értem!Bocsánat !Szeretnék egy kis segítséget kérni !Esetleg Tatán ha valakit felkereshetnék személyesen és a segítségét tudnám kérni!
Köszönettel:Gracza Éva/nyugdíjas/

Vendég

#13

2014-08-25 20:58

A FideSS-kdnp kormány /hazaáruló/ összejátszik a bankokkal és elakarják mutyizni a felelősségre vonásukat, így a szerződés ide-oda igazgatásával próbálják elkerülni a közérdekű semmisség kimondását, tovább sarcolva népünket, a teljes kilátástalanságba, ellehetetlenülésbe. A tájékozatlanság, érdektelenség szedi áldozatait, egyre többen válnak hajléktalanná országunkban. Csak összefogással saját érdekünk, jogaink kikényszeritésével szabadulhatunk ebből az uzsorás fertőből. Tettekre, tömeges ellenállásra van szükség és ez a mostani Közösségi Feljelentés éppen ezért szükségszerű és sokunk számára egy nagyszerű lehetőség, amit helyileg én is terjesztek a rászorulók számára segitséget nyújtva.
Vallom! Egységben az erő, még akkor is, ha diktatúrában tesszük mindezt!!!

Vendég

#14

2014-08-26 06:15

Kedves Péter!

Nagyon itt a helyem! Kb 2 hete felhívott az ügyvédem asszisztense, hogy felfüggesztették a peremet - így az én autóm ügyére fordított energia, idő, pénz is "mehet a levesbe". Természetesen, felveszem a kesztyűt. Mi a teendőm ezzel kapcsolatban?

Vendég

#15

2014-08-26 10:12

Drága Barátom ! Menyus ! Bocsi, de beteg voltam. Most "mászogatok" ki belőle ! Köszi mindent, eddig is !!

Vendég

#16

2014-08-26 16:07

mipintér sandor csongrád kiss- tiszaut 5 csatlakoznánk
Cvitamin7

#17 Re:

2014-08-27 07:11

#11: -  

 Igen jó kérdés, ami ott mocorog az én fejemben is. Nem hiszek az "angyalokban", tehát eleve megfogalmazódik bennem a kérdés, azon túl - amit mond - mit akar elérni ez az ember általunk?! 

1., Újabb önjelölt vezető (mit tudunk róla? - semmit! Miért nem teszi közzé az önéletrajzát, hogy megismerhessük, ellenőrizhessük, s aztán döntsünk - bízunk-e benne annyira, hogy felvállaljuk vezetőnknek.) Továbbá! Ha befogadja az ügyészség a feljelentésünket, min. 1 (egy), de szerinte is jobb lenne legalább 3 (három) büntető- és természetesen pénzügyi szakjogászi háttérrel rendelkező team. Na miből is? Akkor jön, hogy ha tetszettek csatlakozni, akkor most tessenek fizetni az ügyvédeket, meg őt is - bár erről csak annyiban esik szó, hogy most nem tudlak visszahívni, mert ennyi, meg annyi a ki nem fizetett tel.számlám (ki nem mondott, de irányozott célzás a támogatásra) vagy a legutóbbi - számitógépem elavult, támogassatok, hogy én nyerjem meg a pályázatot.

2., Nekem már egy Schmuk Andor is sok, nem kérek még egyet.

3., Ha valaki közszereplő akar lenni, az tegye meg, hogy tájékoztatja azokat, akiknek a csatlakozását várja (elvárja), ki is vagyok én valójában. Tisztán, világosan, ellenőrizhetően. Mert ez csak így mehet, hogy kiszűrjük a rajtunk (belőlünk) élősködőket.

És különösen fel kell készülnie a kritikák elviselésére, ha közszereplő akar lenni.

Ha mindezt meglépi, hát HAJRÁ!

Micimackó

#18 Valamire emlékeztet ez a rögtön meg csak úgy duma...

2014-08-27 07:54

Ez a nagy fontoskodás minden szempontból sík kamunak látszik. Persze hogy az egyszer már hiszékenynek bizonyult, ráadásul jól megszorult deviza-adósokat próbálják megint átverni. A kisbetűs részeket nagyon olvassa el mindenki!!!