ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN

bari KA

#101 devizahitel

2014-06-27 13:22

Tisztelt Forum - kerdezem, ha a bankok csak az arfolyam különbözettel szamolnak el, ez alig jelent segitseget, hiszen az elözetes kalkulaciok szerint ca 10 %-al lesz kevesebb a törlesztö reszlet, melyet egy összegben visszafizetnek vagy atutalnak az adosnak. Ha. Azonban hol van a kamatkülönbseg, ha a banki hitel mögött valoban SFR-Volt, a SFR hivatalos kamatlaba most = 0 % es a bank ahitel tovabbra is kedve szerinti 15-16 %-os kamatlabbal szamolhatja el ? A bankok tovabb csalhatnak ? Ez igy nem megoldas ! Igazsagos itelet,a bank az eredeti hitelösszeget minimalis kamatlabbal szamolja el !!!!

Vendég

#102

2014-06-27 14:39

örületbe kerget ez a csaló deviza hitel!!!!!!!!!

Vendég

#103

2014-06-27 15:46

Idelyelene'hamindenki,,komolyanhozaalna''az''igazugyhoz,,,huzunkbele''''devizasok:-)

Vendég

#104

2014-06-27 17:08

Aláírni!!!! Mindenki érdeke!!!

Vendég

#105

2014-06-27 19:09

NEM VOLT DEVIZA EZ TÉNY!A TELJES KÁRT VISELJÉK AZOK A BANKOK AKIK EZT A KONSTRUKCIÓT
"KIHASZNÁLTA".MINDENKI TUDJA JÓL ,HOGY NEM FOGNAK TÖNKRE MENNI. KÉRJÜK A TISZTESSÉGES ELSZÁMOLÁST. ELÉG VOLT A KORMÁNY RÉSZÉRŐL IS A HAZUGSÁGBÓL.

Vendég

#106 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

2014-06-27 20:18

#100: Ülő Bika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

"A kockázat mértékét - megtévesztéssel - 10-15 %-ra jelezték előre. Ugyanis csak egy 5 éves intervallumát mutogatták a CHF / HUF arány változás idősorából. Néz csak meg a 60 éves intervallumot. Látni fogsz hasonló szakaszokat. Ha tehát prudens lett volna tervezés, úgy felső korlátot kellett volna beépíteni a szerződésbe. A következmények ugyanis pontosan számolhatók. Nos és ha már itt tartunk, ez bizony felveti a bűncselekmény dolgát, mégpedig a szervezett, bűnszövetkezetben elkövetett károkozást."

EGYETÉRTEK!!!!!

 

Már unom ezt a Te mondod a magadét, én mondom a magamát szájkaratét. Ha lenne kedvem (de nincs), lekérdezném a CHF alakulását akár 1990-től modell futtatáshoz. Pl. 1994. hasonló időszakában 75-80Ft volt a CHF. Mindezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell ehhez 60 éves intervallumot nézni, elég a "módszerváltás" utáni időszakot. Ha 2004-re a duplájára emelkedett az árfolyam 10 év alatt, akkor miért ne fordulhatna elő, hogy további 50%-ot emelkedik. Szóval ezzel lehetett volna felkészülni a váratlanra, és nem elfogadni az 5 éves intervallumra vetített 10-15%-ot.

Tudod, 4-5 ember leül kávézni nyújorkban, beszélgetnek egy kicsit, és ha úgy akarják egy paerc alatt 5-10%-ot mozog a forint árfolyam.

 

Uff, én is beszéltem.

 

Drukkolok Nektek, hogy megfingassátok a bankokat!!!


Vendég

#107

2014-06-27 21:22

Mindenki írja alá!

Vendég

#108

2014-06-27 21:26

Írjátok minnél többen alá!
Bunkó Bugsy

#109 Re:

2014-06-28 00:24

#13: -

A te fejedhez sem tartottak pisztolyt, hogy forinthitelt vegyél fel, hogy egyáltalán vegyél fel hitelt, köcsög!!!


Vendég

#110

2014-06-28 05:01

Nincs mire várni. Minden apró - esetleg csak annak látszó - dolgot meg kell ragadni és TENNI kell magunkért!Ez a minimum.

Vendég

#111

2014-06-28 05:05

Már annyi hozzászólást, és jogi történetet olvastam
a devizahitellel kapcsolatban,hogy a számát sem tudnám nyilvántartani. Sajnos a jogászok által in-
ditott perekben is a Bankot, mint intézményt támadják. Helytelen, mert mindeközben a valódi bű-
nösök, akik visszaéltek a hatalmukkal, és ezáltal
besározták magát az intézményt röhögnek a markuk-ban.Hölgyeim Uraim és tisztelt Jogászok! Nem a Bank mint intézmény a bűnös, hanem a felelős vezetői, akik kitalálták, és a Bank Intézménye mögé bújva halmozott büncselekményeket elkövetve
fosztották ki a lakosságot. Ezzel tönkre téve a
Nemzetgazdaságot, és a csőd szélére juttatva a Ma
gyar Államot is. Ezeket a vezetőket kell büntető
felelősségre vonni, és természetesen a Banknak mint Intézménynek kártalanítani a lakosságot, és
az Államot. Tisztelt Álamügyész Úr remélem ön is
olvassa, és ha nem tudja milyen bűncselekményeket
követtek el az említett vezetők, szóljon bátran
szívesen fölsorolom önnek a a Btk§-val alátámaszt-
va. Vagy ha nem szándékozik felelősségre vonni az
említett vezetőket, akkor ön sem méltó a tisztségére és bűnpártolás miatt önt is felelősségre lehet vonni. Egy jogállamban mindenki
Büntető Jogi felelősséggel tartozik a tettéért,
még ön is.

Vendég

#112

2014-06-28 15:53

Azonnal kellene a devizaadósok megsegítésére törvényt hozni, s nem húzni-halasztani, míg minden téren ki nem fáradnak. Már hány éve zajlik e huza-vona? KÉRJÜK VISSZA A PÉNZÜNKET!

Vendég

#113

2014-06-28 23:15

Még kér a nép........!!!!!
Nelli

#114 Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

2014-06-30 06:37

#14: Tatár Kán - Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

Teljes mértékben egyetértek veled! Még kiegészíteném annyival a hozzászólásod, hogy forint hitelért mentem a bankba, de valami csoda folytán a jövedelmem nem volt megfelelő a forinthitelhez. Így CSAK devizaalapu hitelt vehettem fel! Arra elég lett a bevételem.

Frédi

#115

2014-06-30 07:06

Ha most nem fogunk össze teljes odaadással, elveszünk! Tovább adjuk a bankok alá a lovat! Minden erővel harcoljunk a törvénytelenség, az uzsora ellen!Aki csak teheti írja alá! Minél többen megtesszük, annál nagyobb esélyünk lesz a győzelemre!
Dühös

#116 Re:

2014-06-30 09:02

#13: -

Pisztoly tènyleg nem volt! De felhìvták a figyelmet ha ezt nem veszem fel, mást nem tudnak nyújtani ! Ráadásul nem csak egy bankban mondták ezt !!!!!! Ennnnyi ! :-(((

 


Vendég

#117 Re: Re:

2014-06-30 10:27

#116: Dühös - Re:

Nekünk is felhívták a figyelmünket, mikor mondtam az ügyintézőnek, hogy magyarázza el számunkra érthetően: " Nyugodjunk meg, csak minimum 3-4 ezer forintot ingadozik plusz-mínusz". Köszönjük!

 


Vendég

#118

2014-06-30 10:28


A petícióm elküldtem már!
Szabó Zsóka

Vendég

#119

2014-06-30 10:56

Teljesen egyetértek a leírtakkal!Remélem meg is hallja "valaki" a segélykiáltásokat!!!

Vendég

#120

2014-06-30 14:43

Gusztustalan és alávaló,amit műveltek a pénzügyi szektorban a Magyar emberekkel!!!Abszolút felelőségre vonást és akár privát vagyon elkobzást mindazoktól akik szánt szándékkal a szakadék szélére sodorták az Országunkat!!Teljes kártérítést követel minden károsúlt!!!!

Vendég

#121

2014-06-30 16:14

Az Önkormányzatok tartozását elengedték Ők más deviza adósok?
Egységesen vonúljunk az utcára!!!
Minden szervezet fogjon össze!!

Vendég

#122 Re:

2014-06-30 16:23

#121: -

Az örkormányzatokat "konszolidálta", kvázi kifizette helyettük a devizaadósságukat. Miért is??? Főleg azért, mivel Hódmezővásárhely polgermestereként Lázár János adósította el a legjobban a város költségvetését.

Erről szólt a konszolidálás, ők pedig, élén Lázárral, röhögnek a markukba! Plusz elég sok képviselőnek megadták a lehetőséget, hogy egy összegben törlesszék vissza adóssáukat, melynek fejében X összeget elengednek a végösszegből.

Kik is voltak ezek az emberek és képviselők??? A kormány emberei, persze volt egy pár ellenzéki képviselő is közöttük.

Undorító tisztességtelen magatartásával a kormány bebizonyította, hogy neki csak a saját holdodvara a lényeg, a több százezer eladósodott ember pedig veszítse el élete munkáját, legyen hajléktalan és lehetne sorolni.

Továbbra is menti a kormány a bankokat, főleg a majdan megjelenő törvénybe iktatott 90 napos határidő kiszabásával, ami a bankoknak kedvez. Hitelesek! Bírósághoz fordulni szükséges mihamarabb, nem tudjál és lehet leállítani sem a jelenlegi pereket, de újakat is be lehet nyújtani

 

 

 


Vendég

#123 Re: Re:

2014-06-30 19:51

#109: Bunkó Bugsy - Re:

A név találó; BUNKÓ VAGY BUGSY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is én rinyálok KÖCSÖG!!!!!

Nagy Fehér Cápa

#124 Re:

2014-06-30 22:04

#13: -

Te 13! A kurva anyád!


Vendég

#125

2014-07-01 04:20

Javaslom,hogy ezt a devizahiteles történetet vegyék fel a HUNGARIKUMOK közé.