ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2014-06-21 09:22

Határozottan jó kezdeményezésnek tartom,mindent meg kell tenni hogy a döntéshozók odafigyeljenek mert nagyon nagy baj van itt még a megvilágosodással.Már a Kúria is kimondta hogy nem történt deviza átváltás és még mindig devizahitelről beszélnek.Valójában kevernek mindent mert más a hitel és más a kölcsön.Mi forint kölcsönt kaptunk ami mögött soha nem volt valós deviza csak virtuálisan.Legalább idáig kellene minden adós és politikus tudatának eljutni!!!!
attis

#27 Re:

2014-06-21 09:47

#13: - Nagyon tévedsz,több esetben nem volt más alternativa.Fel sem ajnlották a forint hitelet csak a svájccit.

 

papi

#28

2014-06-21 09:50

Már ideje lenne hogy vége legyen a sok igéretnek, cselekedet kell!

Vendég

#29

2014-06-21 09:56

Nem rossz a kezdeményezés,de tegyük nyomatékosabbá a dolgot.Fogjunk össze és tegyünk érte magunk,hogy tényleges változás legyen.Senki mondom SENKI ne fizesse be hitele törlesztő részletét.90 napig semmit nem tudnak tenni,csak a felszólítást küldhetik,szerintem ennek lenne tényleges hatása.Ébredj Magyarország,ébredj magyar.

Vendég

#30

2014-06-21 11:03

Ja de azért valamennyi a bankoknál marad mivel kihasználják az 5 éves elévülést. Erre kellett a huza-vona.

Vendég

#31

2014-06-21 12:30

nem érdekel semmilyen magyarázat tünjenek a francba a bankok és a többi rabló is

Vendég

#32

2014-06-21 16:05

Meg kell szüntetni a zsidó bankok általi kizsákmányolást ÖRÖKRE !

Vendég

#33

2014-06-21 16:34

FOGJUNK ÖSSZE EMBEREK, FELESLEGES A BANKOKAT HIZLALNI !MINDEN ADÓST DUPLÁN ÁTVERTEK !A BANK VEZETŐSÉGE MEG,MOSOLYOGVA OSZTALÉKOT FIZET A FEJESEKNEK !

Vendég

#34

2014-06-21 19:58

Mindenkinek a Figyelmebe ajanlom! Ez mindenki uye!

Vendég

#35

2014-06-21 21:16

Alá írva,osztva

Vendég

#36 Keserűség!!!

2014-06-22 04:46

Segítség!!!

Vendég

#37

2014-06-22 08:16

Aláírva

Vendég

#38

2014-06-22 09:40

Teljes mértékben egyetértek Tatár Kán hozzászólásával és kiegészíteném azzal, sajnos az a baj ,hogy ebben az országban nagyon sok a buta ember akik befolyásolhatók! a magyarra nagyon jellemző,hogy soha semmiben nem fog össze.Mocskolódnak itt az interneten ahelyett,hogy előbb gondolkoznának és aztán irnának vélemény.Minden hülyeséget elhisznek amit a média nagyon ügyesen naponta sulykol a buta emberek buta fejébe!!!!!!

Vendég

#39

2014-06-22 09:49

A kúria döntése megint Porhintés! Teljesen hülyének nézik a deviza alapu hiteleseket!!!!!
Nemzetközi közgazdászok kimondták ,hogy típusú hitelezés a világon talán négy öt esetben fordult elő.Hát mi magyarok miért is ne tartoznánk ebbe ! Szemét mondhatni hazafiatlan mindenkori vezetőink teljesen kiszolgáltattak bennünket!!!! És még most is a Bankszövetség vezetői nem a magyar becsapott állampolgárok mellett vannak hanem a bankok érdekeit képviselik.Persze az is igaz,hogy mi átlag polgárok nem tudhatjuk,hogy a mindenkori kormány milyen kiszolgáltatott helyzetbe sodorta az országot ami miatt most gazsulálni kell a bankoknak.Én mint volt banki dolgozó nagyon is tudom ,hogy mi pénz ,nyereség forog a bankoknál.
Egy mérleget úgy lehet kozmetikázni ahogy azt az érdekek megkívánják és még csak azt sem lehet ráfogni,hogy törvénytelen,mert ilyen a rendszer!!!!

Milliókat fizetnek ki a bankok a felső vezetőknek és a sleppnek!!!! Közben pedig sajnáltatják magukat! Már aki beveszi ezt a maszlagot! ( sokan beveszik)

Vendég

#40

2014-06-22 10:14

Én személy szerint egyetértek a petícióval minden tekintetben!Amit a bankok megengednek maguknak az már felháborító!Egy nyolcmilliós devizahitel gyanánt 18.5 milliót kell visszafizetni!Ami engem nagyon felháborít,a bankok egyfolytában azt skandálják,hogy árfolyam alakulása miatt emelkednek a törlesztő részletek!Akkor kérdezném,hogy az OTP bank,honnét tudja az általa kiküldött, hitel visszafizetési tervezetben,hogy az elkövetkező években hogyan alakul az árfolyam?Azért kérdezem mert éves, és havi szinten felbontva tájékoztatnak,hogy milyen árfolyamon mennyi lesz a hitel lejártáig a hitelem törlesztő részlete!Honnét tudja az OTP bank,hogy pl.220.februári hónapban milyen árfolyamon számolják a hitelem törlesztő részletét?Nagyon félő,hogy a kormány nagyon nem a szegény emberek mellé fog állni ebben az ügyben.A reklámadót két nap alatt elfogadták,akkor ehhez a nagyon sürgős megoldásra váró üggyel miért várnak szeptemberig?Ha nekem van törvény javaslatom /több is /akkor miért nem lehet ezt is két nap alatt tető alá hozni?

Vendég

#41

2014-06-22 12:50

Legyen már végre VÉGE!!!!!!

Vendég

#42 Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

2014-06-22 20:04

#14: Tatár Kán - Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

http://fn.hir24.hu/penzugy/2014/06/20/elszallhat-a-forinthitelek-torlesztoje-is/

Mindez a sok idióta miatt!!!

Bakker, senki nem látott még deviza árfolyam ingadozást! Mindenki azt hitte, hogy a CHF 180Ft, az EUR 250Ft marad?????

Bezzeg, amikor olyan árfolyam volt, akkor az összes devizahiteles széles mosollyal büszkélkedett, hogy micsoda nagy üzletet csinált. És mondogatták: Forint hiteled van, hogy te mekkora hülye vagy....

Na ki a hülye?

+ el kell olvasni a szerződést


Vendég

#43 Re: Re:

2014-06-22 20:09

#22: - Re:

Igen, egy igazi magyar ember vagyok!! Még mindig itt vagyok ebben a rothadó országban, és napi szinten tisztességes munkával hozzájárulok az egyre romló magyar dzsídípí-hez.

De ha Te azon méred az igazi magyarságomat, hogy együtt hüppögök-e a devizahitelesekkel, akkor az egy ostoba gondolat.


Vendég

#44 Re: Re:

2014-06-22 20:11

#27: attis - Re:

Ezzel a hülyeséggel nem fogsz megetetni.

Tehát azt a korod mondani, hogy bementél a bankba, és közölték Veled, hogy náluk forint hitel nincs. Ebben az esetben másik bankhoz kell menni.

Tatár Kán

#45 Re: Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

2014-06-22 22:01

#42: - Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

98 % idióta? A 2004-2010-ig terjedő időszakban ez volt az arány a devizaalapú / forintalapú hitelfelvételnél. Ez mind idióta ugye? Nem mellesleg tudod egyáltalán, hogy az un. devizaalapú kölcsönöknél forintot vettünk fel és abba is fizetünk? Na takarodj erről a fórumról.


Vendég

#46

2014-06-23 03:32

Legyen már végre VÉGE!!!

Vendég

#47

2014-06-23 05:47

42.sz.bejegyzőnek!
"Bakker" Hogy a szavaiddal éljek! Milyen 180 forintos árfolyamról beszélsz? Például én amikor felvettem a CHF alapu hitelemet 133,-ft volt az árfolyam,most törlesztem 180 Ft,-on mert beléptem az árfolyamgátba mert nem volt más választásom.De törlesztettem elötte már 252,-ft-on is.Ha egy kicsit értenéd a dolgokat nem irnál marhaságokat.Ezzel a hozzászólásoddal saját magad minősíted!
Soha nem volt ilyen rövid idő alatt ekkora árfolyam növekedés.Szerintem mindenki aki devizaalapu hitelt vett fel számolt egy bizonyos %-u árfolyam ingadozással de nem ennyivel.És ne felejtsük : nen csak magánemberek vették fel az úgymond kedvezőbb Devizaalapu hiteleket henem cégek és önkormányzatok,intézmények is!!!!Cakhogy helyettük az állam már visszafizette a tartozásokat!!!!!!!

Vendég

#48

2014-06-23 08:14

Helyeslem ,a nyelje be a Bank és a kormány azt amivel nem is tartozunk neki. Mesterségesen generált tartozásokat követelnek.

Vendég

#49

2014-06-23 10:59

Gyalázat,hogy még mindig csak a maszatolás,sumákolás,elkenés van a nyilvánvaló csalás kimondása és a tettesek megbüntetése,valamint a becsapottak kártalanítása helyett!!!!!!!

Vendég

#50 Re: Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

2014-06-23 11:01

#14: Tatár Kán - Re: 13. bejegyzőnek, a szerencsétlennek

Egyetértek és cselekedést sürgetek!!