Peticiok.com

bankjegykiadó

Mi wekerlei lakosok szeretnénk, ha a telepre bankjegy kiadó automata kerülne.

Sok ember él itt akinek nehézséget okoz távolabbi automatát igénybe venni.

Volt a téren, ami szerintünk jól működött.

Aki  egyetért a megfogalmazottakkal az feltétlenül az interneten írja alá!!!

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy János Boros láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.