Maradjon április 19 után is a távoktatás!
Kedves Diáktársaim, Szülők,Tanárok! Magyarországon továbbra is terjed a koronavírus brit vírusmutánsa, aminek következtében sok fiatal ember és 30-60 év közötti emberek is életüket veszítik. Tudjuk, ha kinyitnak április 19-én az iskolák, zöld utat nyer a vírus és az iskolákban, azon belül a fiatalok körében is jelentősen terjedhet. Kérem, akinek van pár perce, írja alá ezt a petíciót hogy április 19 után is maradjon a távoktatás.
E weboldal adminisztrátorának bejelentéseA petíciót lezártuk, és az aláírók személyes adatait eltávolítottuk.Az Európai Unió általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírja, hogy személyes adatok kizárólag törvényes okból kifolyólag kerülhetnek tárolásra, valamint azt, hogy az adatokat a lehető legrövidebb ideig tárolhatják. |