Legyen lehetőség pótérettségire!
- Sziasztok! A kormányrendelet értelmében, aki valamilyen okból kifolyólag nem tudta megírni az érettségit (akkor is, ha az ok rajta kívül álló), az legközelebb OKTÓBERBEN, a felsőoktatási felvételik lezárása UTÁN teheti ezt meg. Idén erre nagyon nagy szükség lenne, tanáraink, szüleink megannyi alkalommal kérték ezt, de eddig szavaik csak süket fülekre találtak, és ez egész egyszerűen igazságtalan. Vannak, akik karantén miatt nem tudtak részt venni a vizsgákon. Miért teheti le a vizsgát az, aki covidosan bemegy érettségit írni, és az miért nem, aki becsületes, és felelősséget érez embertársai iránt? Kérjük, hogy biztosítsák a pótvizsga lehetőségét még a felsőoktatási felvételik lezárása előtt! Ha aláírod, azzal egy lépéssel közelebb kerülnek ahhoz, hogy átvehessék az érettségijüket, és nem kell egy teljes évet kihagyniuk. Köszi!
Csatár Eszter
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
E weboldal adminisztrátorának bejelentéseA petíciót lezártuk, és az aláírók személyes adatait eltávolítottuk.Az Európai Unió általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírja, hogy személyes adatok kizárólag törvényes okból kifolyólag kerülhetnek tárolásra, valamint azt, hogy az adatokat a lehető legrövidebb ideig tárolhatják. |