Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#219

2013-02-17 12:30

igen egyetértek az itt hozászolókal.nekem volt dolgom a vagyonöri kamarával.sajnos nem segítettek.röviden,az egyik mnka adom máig nem fizetett ki 136400 ft munka béremet.kértem segitséget,megsem hallgatak igazán,nem hogy segitetek volna.javasolták a polgári peres megoldást, amit amugy is tudtam.gondoltam segítenek de nem.nem beszélve a munka adok kersztbe kasul megszegik a foglalkoztatási törvény minden paragrafusát.lásd a szabadságok kiadását,anak anyagi elenszolgáltatását,ado és járulék meg fiztését,a jogviszonyok rendezését.szoval én törvénytelenek tartom az egész vizsgásztatást mind adig amíg a munka adok nem tartják be a rájuk vonatkozo törvényeket.mert én ugy gondolom hogy fekete munka válalonak ígyis jol kébzet vagyok.nézük meg hány vagyon őrt lehet bíroság elé allítani etikátlan vagy törvényt nem ismerő munka végzés miatt,illetve hánymunkáltatot foglalkoztatási törvény megszegéséért?konkrét példa a jelenlegi munka helyemen történt.kolega kérte a munka viszony megálapítását elérte a nyugdílykorhatárt.elment a megfelelő inezménybe,be adta a megfelelő papirokat.napok mulva hivaták és közölték vele hogy tetemes menyiségű idelye nincs bejelentve.szoval magyarul majd hogy nem kinevettték amikor nyomatékosan közölte hogy már pedig ő vagyon őrként dolgozik x idelye.feljelentések a nem létező már időközben megszünt illetve nevet változtato cégekel.nem értem a belügyminiszter urat hogy akkar precedensértéket teremteni ennek a foglalkozásnak ha ebben a szférában tevékenykedő válallkozok,alválakozok,munkaerőkölcsönzők éves szinten milliárdokal károsítsák meg az állam kaszát.bízom benne hogy eszt már nem nyelik a vagyonőrök,és ha kell kimegyünk az utcára hogy érvényt szerezünk az igazságnak.meg hogy legyen ez a foglalkozás tiszteséges.mert ez most szolmindenről csak nem a tiszteséges foglalkozásrol,és ez nem az őrökön mulik.

Válaszok

St.George

#236 ÍRD MEG TE IS A TÖRTÉNETED!

2013-02-17 18:11:49

#219: -

Hello! Pont az ilyenek miatt jött létre az oldal. Ha van kedved, írd meg a történetedet, és mi közzé tesszük. Mindenki, aki úgy érzi, van mit mesélnie, mindenki, akinek megvan a maga története a szakmával, a kamarával, a zsigerelő munkaadókkal, az írja meg nekünk a vagyonorelet@email.com e-mail címre, és megjelentetjünk oldalunkon. Írjatok nekünk! Ahogy ezt egy olvasónk már megtette:

http://securitylife.hu/egy_auchan-os_biztonsagi_or_kalvariaja

Ezért vagyunk!

Üdv: St. George!