IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

Quoted post


Vendég

#286 Re: Re: Re: Re:

2011-12-31 18:41

#275: Vivi - Re: Re: Re:

Fogalmad sincs, hogy én mit, mikor , milyen körülmények között dolgoztam..arról pedig főleg nincs, hogy mennyiért...(valószínűsítem, jóval kevesebbért, mint te...legalábbis nem sokan csinálták volna azt, annyi pénzért...)

ÉN MÉGSEM MENEKÜLTEM EL!!!!!Még most sem, pedig nem sok kilátásom van a jövőre nézve, ha ez a görény Orbán még sokáig uralkodik...

Egyszerűen nem az a megoldás, hogy lelépek, ha nem jól mennek a dolgok...Nem vagyok víz, ami mindig a könnyebb irányba folyik....

Kintről nekem ne verd a nyálad,akármiért is mentél el!!!!!De ha már leléptél, hallgass és élvezd a könnyebb lét örömeit....

Imádom az ilyen "idegenbe szakadt hazánkfiait".....

Rajtad kívül még MILLIÓK nem szaladtak nyugatra a könnyebb élet reményében....Biztosan ők a szar emberek...IGAZ????

Már ne is haragudj, kedves ismeretlen, de ha már választanom kell közted, vagy köztük, háááát...nem téged választalak...

 

Válaszok


Vendég

#290

2012-01-01 16:00:02

#286: - Re: Re: Re: Re:

Ez a felulet a peticioval kapcsolatos eszreveteleknek hivatott teret adni.

Vivi

#330 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-07 23:12:48

#286: - Re: Re: Re: Re:

Szia! Hat ne is valassz engem, mert en sem valasztanalak!

Nem tudod, en mit es mennyiert dolgoztam, azt sem tudod, min mentem keresztül, mire elmentem...

nagyon sokaig, talan tul sokaig maradtam otthon, mert nem akartam elhagyni a süllyedö hajot. Vegül nem lattam mas megoldast. Ugy gondolom, azert, mert az orszag utja ugy tünik a csöd fele vezet, nekem meg nem kell vele együtt csödbe mennem. Mert a vezetöknek valoszinüleg utana is lesz mit a tejbe apritaniuk.

Ne itelkezz ismeretlenül se rajtam se masokon. En nem itelek meg senkit, de nagyon sajnalom az otthon maradtakat, akik nehezen elnek: de csak azokat!

Az altalam elmebetegnek tartott vezetönek meg kivanom, hogy probaljon megelni a minimalnyugdijbol. Es a többi is, aki fennt van, es azon vitazik,hany milliot kapjon....

Te meg vered a nyaldat, ha valaki elmegy a jobb elet remenyeben.

De ha jobban megnezzük, ugye azt sem tudjuk, van-e lehetöseged elmenni, talalnal-e munkat!

Mert könnyü mondani a magadet...de probald ki!

Bizony nem könnyü ujrakezdeni mindent, de talan a jövöm jobb lesz, es a gyermekem jövöje is! Mert ez a legfontosabb talan.