Provokátor Figyelő!

Quoted post

Csongrádi Eszter

#107 Megvan az egyik provokátor csapat!

2017-12-28 17:36

ÁLLÍTSUK MEG SOROS GYÖRGYÖT és háttér embereit!

Említést tesz a kószákról! ÍME:

http://koszakronikak.blogspot.hu/

Vezetőjük Kovács Éva Réka aki csongrádmegyeiként túl sok időt tölt el a Pilisben ami jó búvóhely és stratégiai fontosságú! Közel van a főváros és a Duna mellett van átellenben a Börzsöny. 
Egyenlőre többet nem tudunk róla, de úgy néz ki, hogy van egy másik pécsi vezetője is a kószáknak. 

Válaszok


Vendég

#108 Re: Megvan az egyik provokátor csapat!

2017-12-29 14:53:03

#107: Csongrádi Eszter - Megvan az egyik provokátor csapat! 

Esetleg nem kell egy jó pszichlógus vagy pszichiáter telefonszáma? Gondolom az üldözési mániát tudják kezelni...

Neszményi Péter

#112 Re: Megvan az egyik provokátor csapat!

2018-01-17 15:56:42

#107: Csongrádi Eszter - Megvan az egyik provokátor csapat! 

Ez a Kovács Éva Réka nyilván a kósza bulikon együtt leszbizik Kemény Zsófival és Folinus Annával akiről fentebb írnak! És ezek akarnak itt kormányt dönteni! Akkor már maradjon a mostani garnitúra. :)

Székely György

#113 Re: Megvan az egyik provokátor csapat!

2018-01-17 16:07:05

#107: Csongrádi Eszter - Megvan az egyik provokátor csapat! 

Utána néztem annak a Sorosos oldalnak az írásának! Egy évig együtt tanultam egy sráccal szakközépben akire ráillik a leírás. Igaz húsz éve tanultam együtt a sráccal, de sikerült megtalálnom- persze nem biztos róla van szó ezért nevet nem írtam.
Lényeg a lényeg, hogy az a srác egy nagy szemétláda! Egyik osztálytársával közösen felbéreltek egy csapat kopaszt és a DÖK képviselőket meg néhány gyereket megvertek- mert nem tetszett a pofánk! Nem tudom, hogy köze van e a mostaniakhoz, de azt tudom, hogy aikidózik, közös ismerősöktől tudom, hogy volt eszperantista és az egyetmre is bejutott- mondjuk nem tudom, hogyan. Ergo simán lehet ez a srác. Ha igaz amiről az az oldal ír akkor ez az ország nagy bajban van. Most pénteken a diákokat viszik az utcára akik a tanulás ellen tüntetnek. Hiába! Ingyen sörre mindig van vevő! - ez örök igazság.......