Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Quoted post

Realista

#714 Re:

2016-04-14 06:29

#659: HSV - Így kívülről nézve, a kormány szórakozik az emberekkel, az eladókat pedig marionett bábúnak nézik! Nevetséges lassan az egész  

 Az ám! A petíció szerzőjével együtt  a sok ostoba beugrott és megint jót röhög a markába Orbán és slepje!

Ha népszavazásra került volna a sor ősszel, bukik végre a semmirekellő, becstelen kormány. De kihátráltak azzal, hogy visszavonták a vasárnapi boltzárat, közben gyorsan csökkentették felére a vasárnapi pótlékot, hogy legyen ok a felháborodásra.

Az, hogy itt több ezer ember megint bedőlt neki, a ti szegénységi bizonyítványotok! Nem véletlen csak az eladói pályára volt elég a szellemi képességetek...

Válaszok


Vendég

#735 Re: Re:

2016-04-14 07:02:49

#714: Realista - Re:  

 Kedves Realista! Én ebbe nem viszek politikát, nem vagyok sem Fidesz sem MSZP szavazó. Sajnálom, ha az ország nagy többségét az ilyen hozzáállás jellemzi. Nekem egyetlen embertársamat sem jutna eszembe leostobázni vagy tanulatlannak minosíteni a munkaköre miatt. Az ilyen gondolkodású emberek valamiért übermenschnek érzik magukat és az üzletekben azzal élik ki magukat, hogy fölényeskednek a dolgozókkal... Elsősorban mindenki ember és csúnyán mondva egyformán büdöset sz..ik. Lehet nem is gondolnád, hogy a kereskedelemben mennyi tanult ember dolgozik az árufeltöltőtől a vezetői szintig...  Persze vannak kevésbé tanultak is, mint mindenhol. Gondolom a gyárakban, hivatalokban, az ügyfélszolgálatokon, a hivatalos szerveknél mind agysebészek vannak...