Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

#651 Re: Re: Re:

2016-04-13 20:07

#650: Tuka - Re: Re:  

 És ez most hogy is kapcsolódik ide? :D


Vendég

#652 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 20:10


Vendég

#653

2016-04-13 20:15

Minek ez a cirkusz!?Az elmúlt èvben szerintem senki nem halt bele a vasárnapi boltzárba.Senki nem halt èhen ès az ujjabb gönceit is meg tudta venni máskor,stb...

Vendég

#654

2016-04-13 20:15

Mert a fiam a kereskedelemben dolgozik a hét napból kb. hatot. A fizetésük a munka arányával nem arányos.
Legyen vasárnapi nyitvatartás, de megfelelő bérezés mellett.

Vendég

#655

2016-04-13 20:20

Engem is érint mint a kereskedelemben dolgozó családanya!

Vendég

#656

2016-04-13 20:21

Kiskorú gyermekemet egyedül nevelem,a kereskedelemben dolgozom,és vasárnap a gyermekemmel szeretnék lenni,nem dolgozni,olyan emberek miatt akik ,a hét 6 napján nem tudnak bevásárolni!
Tide

#657 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 20:21

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Nem érdemes ilyen embereken felhúzni magunkat...Már a neve is mutatja,hogy plázacicából lett plázamami.Példát mutat a gyermekének,hogy kell eltölteni az időt...plázapapát fogni! :-)

cserebogár

#658

2016-04-13 20:22

Az egyik "kedvenc" vásárlói kommentem...

Farkas István Gyula

Kedves Kereskedelmi dolgozók, kik lázadoztok a vasárnapi munka ellen! Nem szeretnétek dolgozni vasárnap? Rendben! De akkor ne dolgozzon senki vasárnap! Te aki vasárnap szegény mozigépészt, cukrászt, vendéglátóst, péket, buszvezetőt, mozdonyvezetőt, beteg ápolót és a többieket dolgoztatod, Te úgy gondolod ők a társadalom kevésbé értékes tagjai? Nekik (nekünk) az a dolguk, hogy mikor Te pihensz, téged kiszolgáljanak? Zárjunk be, de akkor mindent! Nincs mozi, strand, múzeum, színház, kocsma, diszkó és a többi mert hát lássuk be, én is vasárnap hajnalig dolgozom, hogy Te szórakozhass! Nincs villamos, busz, vonat, metró, séta van! Remélem kedves tiltakozó dogozó, egyetlen olyan szolgáltatást sem fogsz pofátlan módon használatba venni vasárnap, ahol másik ember munkájára van szükséged! Mert mi meg hétfőtől szombatig dolgozunk ( még vasárnap is) és vasárnap pizzán élünk, ha véletlen nem dolgozunk, mert Te nem akarsz dolgozni! (Nincs pizzafutár sem vasárnap!) Talán mi kevesebbet érünk, hogy a gyereknek nem vehetünk cipőt, nem vásárolhatok be, mikor hazamegyek a munkából vasárnap hajnalban mert Te kedves dolgozó addig támasztottad a pultot, utaztál a villamoson, buszon, vonaton vagy éppen akkor indulsz? Szóval veletek nem kibaszva van, hanem kivételezve, álljon már meg a menet! Mikor aláírtad a munka szerződést, nem tűnt fel, hogy a kereskedelemben a világ kezdete óta kell vasárnap is dolgozni? Nem volt gyanús a neve? Vásár nap? Szóval kapd össze magad és indulj te is dolgozni vagy zárjon be minden, de akkor minden! Se fürcsipancsi, de lángosstrandci, se mozi-popcorn se utazás a nagyihoz! Akkor lesz igazságos vagy ha te is dolgozol!

Tisztelettel, Te kis képmutató sírógép: F.I.Gy.

Akkor osszátok, ha már ilyen népszerű lett 

Utóirat, 3555 megosztásnál. Rengeteg üzenetet kaptam, (volt anyázós, de a legtöbb korrekt, egyetértő üzenet) sokan kérték, írjam bele, ne legyen villany, víz és internet sem vasárnap. Ott is emberek dolgoznak! Televízió és a többi sem és akkor a lázadók majd gyertya fénynél nézhetik a TV-t 

HSV

#659

2016-04-13 20:23

Így kívülről nézve, a kormány szórakozik az emberekkel, az eladókat pedig marionett bábúnak nézik! Nevetséges lassan az egész

Gard

#660 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 20:23

Akkor menj az USA ba ott talán nem 80 ezerért állnak a pult mögött .


Vendég

#661 Re: Re: Re: Re:

2016-04-13 20:25

#490: - Re: Re: Re:  

 Boldoggá nem tesz! Ellenben felháborít ha valaki/kik mártírkodnak  és ömlik a csapból a sírás. Nem megyek vasárnap vásárolni, mert általában dolgozok, de ha nem, bizony Én is beugranék egy tejért vagy egy kenyérért, ásványvízért az egész napos aktív erdőben rohangáláshoz, kiránduláshoz, családi étkezéshez. Ha választhatnék biza otthon lennék a szeretteimmel (mert Nekem is van ám családom), de nem tehetem. Én szeretem a munkámat, ha nem szeretném nem csinálnám 24 éve, de az a baj hogy Nektek amit csináltok munka, Nekem HIVATÁS! A Mi szabadnapjaink hétköznap vannak, közüllünk sokan nyáron 3-4 hónapot szabadnap nélkül güriznek végig. Családjuk van? Persze. Sírnak? Persze. Meghat valakit? Nem, mert Ők már akkor ezt választották amikor eme szakmára adták a fejüket! Bullshit! 2 diplomás tanár néni mosogatott napi 12 órában heti hét napban, mert rákényszerült! Neki is van családja, gyereke, unomája, jahh és 2 diplomája ami el kitörölhette a púzóját! Ez eléggé eggyoldalú megközelítése a dolgoknak részetekről. Sajnálni kell Titeket mert vasárnap jajj nem lehetek otthon. Csókolom, régen is űzték a 6+2-t a gyárakban. A kenyérgyárak 3 műszakos munkarendben, folyamatosan termeltek az ott dolgozókat ki sajnálta? Anyukám az egész gyermekkoromat éjszakás műszakban tolta végig egy kenyégyárban, hogy reggel amikor suliba mentem Ő indítson útnak, hogy amikor haza érek legyen ebédem, hogy este még Ő küldjön aludni. Hét végén is! Nem kissebítem azt, hogy biza szar dolog a vasárnapi munka, de ez van, vagy elfogadjátok vagy fejre estek és úgy dolgoztok! Petíciózgathattok, sírhattok, de ezt eldöntötték helyettetek. Ez hiszti már eléggé unalmas! Azért kellene küzdeni, hogy ha már dolgozni kell vasárnap ne szúrhassák ki az emberek szemét aprópénzel!  

Maradok tisztelettel!

Lelkiismeret

#662 Re: Re: Re:

2016-04-13 20:25

#621: - Re: Re:  

 Ilyen helyesírással még az érettségidet is kétlem, nemhogy a többit. :D 


Vendég

#663

2016-04-13 20:34

Èn már aláírtam a petíciót a vasárnapi zárvatartás mellett!Most te jössz!!!

Vendég

#664

2016-04-13 20:35

Mert családpárti vagyok. /No és utálom a "baloldaliakat".../
Credo

#665

2016-04-13 20:38

Mert családpárti vagyok. /No és utálom a "baloldaliakat".../


Vendég

#666

2016-04-13 20:42

1 évig senkinek nem volt baja ezzel, akkor ez után se legyen, ha már nincs munka erő és pénz!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-13 20:44



Vendég

#668 Re: Re: Re: Re:

2016-04-13 20:44

#505: - Re: Re: Re:  

 Abszolút egyetértek Veled! Rühellem azt amikor beesek a bankba 14.45-kor, de már zárva az ajtó, holott 15.00-ig van ügyfélfogadás. Ellenben a banki szféra alkalmazottjai felháborodnak ha 10 percel zárás előtt nem rendelhetik végig az étlapot. Ebben a kérdésben sosem kehet ofazságot tdnni! Nekem nem az a bajom, hogy be vannak zárva a boltok vasárnap, hanem a patália amit most csapnak a kereskedelmi dolgozók!


Vendég

#669

2016-04-13 20:55

Azért mert vasàrnap aki teheti ne munkàval töltse a napot.

Vendég

#670

2016-04-13 21:03

Sajnálom,hogy a baloldal evvel akarja magára felhívni a figyelmet.-és politikai dolgot csinálnak az ügyből-és sajnálom,hogy nem a családi és emberi kapcsolatokat veszik előre.Úgy csinálnak mintha nem lenne nekik családjuk.-és még egy a ker. sajnos megállt a fizetés-mint mindenhol.

Vendég

#671

2016-04-13 21:06

A vasárnap Isten napja.

Vendég

#672

2016-04-13 21:12

Aki szeretne vasárnap is vásárolni menni azzal szívesen cserélek helyet,mert nekem 2havonta van 1komplett szabad hétvégém.

Vendég

#673

2016-04-13 21:29

1. A családok legalább vasárnap legyenek együtt!
2. Nem kell kiszolgálni a "fogyassz, fogyassz!" őrületet.
.....

Vendég

#674 Re:

2016-04-13 21:45

#2: -  

 Eddig mindenkinek az volt a baja hogy zarva van vasarnap minden. Marpedig aki egesz heten dolgozik csak vasarnap tudja elintezni a vasarlast. Es attol meg hogy a hipermarketek zarva akarnak maradni mert a dolgozoknak budos a munka attol meg masok dolgoznak vasarnap pl a gyorsetterem a benzinkut dolgozoi es egyeb kisebb boltok dolgozoi. Erdekes nekik nem budos a munka csak a tesco meg a tobbi hipermarket dolgozoi finnyasak. Igenis legyen nyitva vasarnap minden es ne legyen budos a munka


Vendég

#675

2016-04-13 21:54

Legyen ugyanugy zarva vasarnap minden? Mert egyesek lustak dolgozni vasarnap? Akkor vasarnap ne legyen se mozi se plaza se internet se telefon se tomegkozlekedes se benzinkut se kozlekedesi lampa se gyorsetterem se billiard se bowling se cukraszda es meg sorolhatnak millio kiskereskedelmet akik ugyanugy dolgoznak sot meg sokkal tobbet a vasarnapi boltzar miatt . az osszes kiskereskedelmi bolt es ejjel nappali a tesco auchan es egyeb nagy boltok zarvatartasa miatt szivnak. Szavazzatok csak a boltzar mellett de akkor semmilyen szolgaltatas ne legyen vasarnap meg aram se . akkor oket se kell dolgoztatni majmok. Vagy nekik nem jar a szabadnap??? Gondolkozzatok mar el