Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

lázadó

#46

2015-11-01 19:52

nevetséges ez a tiltakozás. annyira nagy állatbarát lett itt mindenki, aztán pár négyzetméteren tartják szerintük jó körülmények között a kiskutyájukat ... mindenki ért a farkasokhoz és osztja az észt. az első gondolatom nekem is az volt, hogy felesleges volt lelőni a farkast. ám az "akasztásszagtól" meggondoltam magam. biztos oka volt, hogy lelőtte. hozott egy döntést, amit utólag lehet bírálni, de változtatni már nem lehet rajta.

Válaszok


Vendég

#56 Re:

2015-11-01 20:22:48

#46: lázadó -  

 Azért az állatmentő liga csinálta a peticiót mert évek során több tucat vadat mentettünk altatópuskával is.

ER

#63 Re:

2015-11-01 20:36:32

#46: lázadó -  

 A döntéseinkért vállalnunk kell a felelősséget. Tisztelem a bátor farkast, mert szabadon halt meg. Tiltakozni pedig azért kell, hogy legközelebb másképpen végződjön. Nem az számít, hogy ezzel az emberrel mi lesz. Ha ezt nem érted meg, akkor ebből a világból csak egy kis darab jut majd neked.


Vendég

#345 Re:

2015-11-02 13:55:57

#46: lázadó -  

 Szerintem meg csak egy troll vagy, vagy egy kisgyerek. A döntésén változtatni nem lehet, de úgy általában az embereknek a döntéseikért felelősséget kell vállalniuk