Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#1364 Re: Önmentegetés

2015-03-27 17:28

#1355: - Önmentegetés 

 Nyugodjál bele, ha hihetetlen is és elkeserítő, kétségbeejtő, hogy az állam nem fog segíteni rajtunk, el vannak foglalva a maguk szennyesének mosásával, nagy ívben "tesznek rá," hogy mi lesz velünk.  Ó, én állat, hogy még bíztam bennük!Tényleg igaza volt annak, aki azt mondta, hogy ebben az országban nem rendszerváltás történt, hanem gengszter váltás!

 

 

Válaszok


Vendég

#1365 Re: Re: Önmentegetés

2015-03-27 18:07:04

#1364: - Re: Önmentegetés 

 és a felügyelet felelőssége, amely ellenőrizte?


Vendég

#1366 Re: Re: Önmentegetés

2015-03-27 20:02:30

#1364: - Re: Önmentegetés 

 ...de a KüM számára szerintem nem az volt a kritikus, hogy azonnal megkapja, hanem az, hogy egyáltalán megkapja." 


Hát pont ezért kapta pénzben! Mert úgy azonnal oda lehetett adni. Értékpapírként +2 nap és arra már nem volt idő...


Vendég

#1367 Re: Re: Önmentegetés

2015-03-27 20:04:53

#1364: - Re: Önmentegetés 

 

Csak figyelj! Ámulj és bámulj! És tanulj belőle, hogy hogyan megy ez egy polgári demokráciában! Fél év , és Mindenki elfelejti. Bocsánat, akit megloptak az biztos nem! De a sajtó, a politikusok stb......, lesz majd más téma!

 


Vendég

#1376 Re: Re: Önmentegetés

2015-03-27 20:24:37

#1364: - Re: Önmentegetés 

 Saját maga helyett a "kőgazdag emberek világát" állítaná célkeresztbe a Questor-üggyel kapcsolatban a kormány. 

A kormány végtelenül populista és káros megoldása: a tervek szerint mindenki megkapja az elbukott betétjét, az erre szolgáló összeget pedig a tisztességesen üzemelő befektető-cégektől és a bankoktól vonnák el. Teszik ezt úgy, hogy alig másfél hónappal ezelőtt ígérte nyilvánosan OV, hogy a bankokkal kötendő béke jegyében jövőre csökkenti a válság miatt kivetett extra bankadót. Amennyiben most mindhárom bróker-csőd teljes kárösszegét be akarják hajtani a pénzügyi szektor törvényesen működő szerveitől, az azt jelentené: nemhogy csökkentik a sarcot, hanem megduplázzák azt.