Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#1355 Önmentegetés

2015-03-27 13:53

A miniszterelnök a mai rádióriportban semmilyen konkrét igéretet sem tett a károsultak részére, csak sajnálkozott egy kicsit és a saját seggét mentette. Szerinte a kisember megfelelő tájékoztatást kapott, hiszen két hete(!) a brókerbotránytól hangos a magyar sajtó. Mintha nem tudna számolni, pedig nagyon is tud!

Tarsoly azért kapott min. 17 napnyi időt (valójában lehet, hogy még többet), hogy a Fidesz és az állam mocskát kisikálja. A munka jutalmát is megkapta persze, mert ennyi idő alatt a saját vagyonát is kényelmesen kimenekíthette.

Véleményem szerint tüntetnünk kell, mert ilyen tömény cinizmus láttán nem hihetünk az állam önkéntes segítő szándékában.

Válaszok


Vendég

#1356 Re: Önmentegetés

2015-03-27 14:09:32

#1355: - Önmentegetés 

 Én meg azon gondolkodom, hogy mit jelent az, amit a 2. levélben írt: "ne bántsák a családomat"...Hogy kell ezt érteni???


Vendég

#1364 Re: Önmentegetés

2015-03-27 17:28:59

#1355: - Önmentegetés 

 Nyugodjál bele, ha hihetetlen is és elkeserítő, kétségbeejtő, hogy az állam nem fog segíteni rajtunk, el vannak foglalva a maguk szennyesének mosásával, nagy ívben "tesznek rá," hogy mi lesz velünk.  Ó, én állat, hogy még bíztam bennük!Tényleg igaza volt annak, aki azt mondta, hogy ebben az országban nem rendszerváltás történt, hanem gengszter váltás!