Vass Gabit szeretnénk!

Quoted post

ma

#21 Re: Re: Válasz

2014-06-30 08:04

#8: Egy orvos a Szent Imre kórházból - Re: Válasz

Kedves Doktornő!

Pártatlanul két megjegyzés:

Egyetemet végzett? A legjobb két b (érdemes wordbe megírni egy ilyen hosszú kommentet, majd bemásolni)

Sajnálom, hogy az orvosi szakma betegnek nevezi a várandós és szülő anyákat :(. Szerintem ez a beteg.

névvel:

Major Attila

Válaszok


Vendég

#71 Re: Re: Re: Válasz

2015-02-06 02:04:59

#21: ma - Re: Re: Válasz 

 Nehogy màr egy ilyen témàban a doktornő helyesírásába kössünk bele! Mert az itteni hozzászólók közül, soha, senki nem szokott félregépelni semmit! Mennyire szánalmas màr ez! Ha már a doktornő szakmai tudásába nem lehet, akkor kezdjük ki a helyesírását. :) Megértem, hogy itt mindenki ki akar állni Vass Gabiért, ami nagyon szép dolog ès nyilvàn kivàló szülésznő ha ennyien kiàllnak mellette, de a doktornővel legalább annyian meg vannak elégedve és az a szakmai tudàsa miatt van, nem a helyesíràsa miatt. Ami nyilván nem lehetett olyan rossz ha felvették egy orvosi egyetemre. Amit biztos az itteni sok, "szuper" helyesíró elvégzett könnyedén, majd levezetett több ezer sikeres szülést. Minden tiszteletem a szülésznőké, mert fontos szerepet töltenek be, nagy szükség van ràjuk, de ha bàrmi komplikáció van és életet kell menteni, azért a " rossz helyesírású" doki fogja a gyerek életét megmenteni, mert az ő szakmai tudása kell hozzá. Megnézem, hogy az itt hozzászólók közül  egy ilyen helyzetben hànyan foglalkoznának a doktornő helyesìrásával. A doktornő emberileg és szakmailag  nagyon is rendben van, nem látjuk, hogy mi zajlott le valójában a háttérben. De az, hogy valaki mellett kiállunk nem azt jelenti, hogy elkezdjük a szerintünk" rossz "oldalt ismeretlenül, valami teljesen hülyeség miatt szapulni. Nem ő járatja le a kórhàzat a félregépelt betűivel ( ami telefonnal pofon egyszerű pl.), hanem pont , hogy a szóban forgó szülésznőt járatják le itt sokan az elég egyszerű gondolkodásra valló hozzászólásokkal. Éljen a helyesírás!!!  

Behàn E