Az emelt angolérettségi 3. részének felülvizsgálatáért

Quoted post

m

#9

2014-05-09 11:56

Költői kérdésként teszem fel: vajon egy ilyen és egy normális listening feladat utáni lelkiállapot teljesen közömbös a vizsga folytatásakor? /Értem ezalatt, hogy vajon hányan teljesítettek rosszabbul a következő feladatban az előző sikertelenség, csalódottság, elkeseredettség és/vagy éppen a tehetetlenség érzetében, hangulatában..?/
Én az egész vizsgát megismételtetném normális körülmények és feltételek mellett.

Válaszok

I

#11 Re:

2014-05-09 12:06:19

#9: m -

én a rákövetkező listeningeket is elszúrtam mert végig az elsőn kattogtam..

Madara

#43 Re:

2014-05-09 17:37:32

#9: m -

Inkább a tehetségtelenséget emelném ki. Számomra teljesen érthető volt a szöveg, és ne gyertek már azzal, hogy anyanyelvi tudással sem lehetett érteni, mert de, aki pedig nem tud egy rossz beszélővel szót érteni, az minek tanul angolul?

pf

#45 Re: :)

2014-05-09 17:40:59

#9: m -

Ja, persze. Az könnyen beszél aki meg sem írta. Nem nagy lelkiállapot kell egy levél megírásához......

Harvest

#146 Re:

2014-05-10 19:00:27

Szerintem mindenkit befolyásol. Az én lányom pl. elmondta, hogy annyira letörte egy komplett feladat 0 pontos teljesítése, hogy a továbbiakra nem tudott igazán koncentrálni. Világ életében ötös volt angolból, most örül, ha hármas lesz. Köszönjük, Hoffmann Rózsa, bár még lehet szerintem többet is ártani a magyar oktatásügynek. Lassan magyarbálinti magasságokba elmeldhet!