Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

a.férfiak.jó.része

#263 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

2014-03-17 16:02

#251: Nem tibi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak

"ÉS többet keresek mint a kolléganőim! Én veszek ajándékot a nőimnek, nem fordítva. Én fizetem a taxit, nem a nőm. Én fizetem a vacsorát, nem a nőm. Egy sem volt még annyira emancipált, hogy legalább a felét állja a számlának, nemhogy az egészet!"

Abból van neked pénzed, hogy megvehesd a nődet, mert a nőkkel ezek a társadalmak ingyen végeztetik el az összes reprodukciós munkát, sőt még ők fizetnek azért is javarészt a rájuktelepült férfiaknak, ha nem akarnak miatta fizikailag tönkremenni.

És ezekért a férfiak által nem végezhető, nem kis hozadékú munkákért, ami által egyáltalán működhet itt gazdaság, a humán tőkét mind női munka adja :

nem véletlen, hogy perpill. pl. a béranyaság  10 millió Ft piaci áron, míg a spermadonorság meg 5000 Ft.

És a nők millióit ezért nemhogy nem fizetik, de megbüntetik : alacsonyabb  bér, kevesebb nyugdíj, kisebb kompetencia.

Nahát ekkora helyzeti előnnyel könnyű neked itt arról ugatni, hogy mindent  "én,én,én, és nem a nőm..."

Nincs neked nőd, kishaver.


Válaszok

piggy

#265 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:12:21

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Mióta munka a szaporodás? Veszek 5-10 süldőlányt és gazdag leszek! :D A kellemetlenséget, károkat és időt fizetik meg. A természet tehet ezekről. Ez nem munka. A férfiak korán halnak, megkapjátok a nekünk járó pénzt korhatár után.

Tibi a galád

#268 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:14:19

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Jól sejtem hogy te is az a kategória vagy "már" aki után egy fogatlan melós sem füttent évek óta "kis haver" ?

Mert akkor mindent értek, a petíciót is. Ezt a frusztációt annakidején simán feldolgozta minden nő, keresett elfoglaltságot.

PL. gyerekezett, unokázott, esetleg basztatta a férjét. Úgy mondjuk nehéz, ha egyik sincs! :(

nem feminista

#270 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:22:10

Nem tibi
Vendég

#274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót i

2014-03-17 16:37:47

#263: a.férfiak.jó.része - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indít

Tudod, párszor el kellett olvasni a hozzászólásodat, mert elsőre nem értettem. Aztán másodikra sem. De ötödikre sem, mert akkora baromság.

Újra felteszem a kérdést: Ki akadályozza meg a nőket abban, hogy elismert, megfizetett szakmát tanuljanak, majd magas fizetésért dolgozzanak?

Neked elgurult a gyógyszered "kishaver". Egyébként az élettársam üdvözöl. Ja, ő NŐ.