Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

xxxx

#23 Re: Re: Re: Re: Engem gyíkká változtatott...

2014-03-13 21:41

#21: - Re: Re: Re: Engem gyíkká változtatott...

1.) A férfiak, fiúk elleni NŐI erőszak kérdését elbagatalizálják a feministák. Ajánlom ezt a könyvet, érdekes:

http://www.amazon.com/When-Women-Sexually-Abuse-Men/dp/0313397295/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1394746286&sr=1-1&keywords=0313397295

és ezt az oldalt: http://www.female-offenders.com/resources.html

A feminizmus egy torzult világkép, nem ad teljes képet. Emberekről beszélhetunk kizárólag. (Humanizmusról?) Férfi-női elkövetőkről beszélhetünk, aki férfi elkövetőkről beszél az maga is vétkes. A nőket kizárólag a testi erejük és a hatalom hiánya korlátozza. Idősek, nők, gyermekek bántalmazásában jeleskednek. Ez az egyoldalúság ("Hogy ez sem önöknek, sem olvasóik nagy részének nem szúrt szemet, annak talán az lehet az oka, hogy a férfiak jó része tekint szexuális tárgyként a kislányokra") eltávolít sok elvi pártolót a petíciótól, jogosan.

2.) Törvény szerint 14 év felett legálisan szexi egy gyerek. Nem értek ezzel egyet, de 18 év felettiek számára ez legális. 18 év alattiak számára 12 év felett szexi.

Válaszok


Vendég

#24 Re: Re: Re: Re: Re: Engem gyíkká változtatott...

2014-03-13 22:47:29

Horner

#26 Re: Re: Re: Re: Re: Engem gyíkká változtatott...

2014-03-13 23:27:53

#23: xxxx - Re: Re: Re: Re: Engem gyíkká változtatott...

Igen, engem is eltávolított, pedig nem véletlenül jöttem ide elolvasni a petíciót. Maga a cikk tényleg minden szempontból borzalmas. Azonban én is úgy gondolom, hogy ha ugyanúgy baltával hasított distinkciók mentén fogalmazzuk meg a kritikánkat, az nem sokkal visz előrébb.

Én egyébként abban is némi egyoldalúságot látok, hogy úgy véljük, az a felnőtt, aki valaha is egy percre vonzónak talált egy gyereket, abnormális. És -- tegyük hozzá -- természetszerűleg férfi. Sőt, nem pusztán abnormális, hanem azonnal elrohan gyerekeket erőszakolni és másokat is erre buzdít. Tényleg? Ilyen egyszerű lenne ez? Amennyire látom egy ilyen kritérium alapján meglepően sokan bizonyulnának abnormálisnak, és ehhez a számhoz képest meglepően kevésnek tűnhetne a tényleges erőszak.

Ennélfogva az ilyen típusú megközelítések aligha segítik elő a jelenség jobb megértését és így szerintem hosszú távon az ellene való küzdelemhez sem biztosítanak megfelelő alapot.