Az akác legyen hungarikum!

Quoted post


Vendég

#3472 Re: Re:

2014-02-21 14:38

#3460: bpetya75 - Re:

Értelmiségiként azt gondolom, hogy ha az ember azt látja, hogy tízezrek írnak alá egy olyan petíciót, amiről a szakmámból kifolyólag látom, hogy marhaságon alapul, és ráadásul káros is, akkor kötelességem szólni nekik. A többség valószínűleg nem veszi figyelembe, amit írok, vagy elolvassa és "ja, ezt is a mocsok EU pénzeli" felkiáltással fel akar húzni egy akácfára. De ha csak egy ember megnézni a tervezetet és rájön hogy marhaság a petíció, és másik tíz akár csak elgondolkozik rajta, hogy esetleg nem minden van úgy, ahogy tévében meg a parlamentben a nagyokosok mondják, az szerintem már eredmény.  És volt, aki elolvasta és reagált is arra, amit írtam (még ha nem is a lényegére). Én még hiszek abban, hogy nem mindenki birka, és vannak értelmes emberek az országban. Remélem nem vagyok ezzel egyedül.

Válaszok

bpetya75

#3489 Re: Re: Re:

2014-02-21 16:34:12

#3472: - Re: Re:

Pontosan így látom én is a dolgot, ezért vagyok én is itt.


Vendég

#3514 Re: Re: Re:

2014-02-21 20:34:11

#3472: - Re: Re:

Ez pontosan így van! Itt csak Ön, bpetya75, Molnár V. Attila mag néhány szimpatizánsuk nem birka. Ez már egy kicsit kezd kellemetlen lenni. Van itt még néhány értelmiségi Önön kívül aki másként látja ezt. Akkor biztos Ők is birkák.

erdőkerülő

#3521 Re: Re: Re:

2014-02-21 21:37:29

#3472: - Re: Re:

Már Petyának is írtam, hogy ide írogatni falra hányt borsó. Szarul van megcsinálva az oldal, mert mindig az első 10 kommentet mutatja, ezért nem lehet értelmes párbeszédet folytatni. A megtévesztett polgártársak 99%-a nem lapozgat, hanem beírja az első 10 komment alá a klónozott kommentjét.