Védjuk meg a grepolisos Mundér becsületét

Quoted post

Megtorlo

#49 Elegem van!

2013-07-02 23:04

Sziasztok!

Úgy gondolom itt az ideje hogy pontot tegyünk néhány dologra végre!
Azt az idiótát aki kitalálta hogy a 7.a osztály Pi szerveren a support csapata,jól fejbe kéne vágni!!
Hogy lehettek ekkor balfékek hogy ezt bárki el is hiszi??
Mi az hogy nem lehet 1 percbe betenni akár 1000-vagy 5000 védőhajót is?
Aki azt állítja hogy nem lehet ,annak a játékszintje nem is való komoly ellenfelek ellen játszani.
Szerencsére látok itt olyan hozzászólókat is akik tudnak játszani.
Gondolom ők engem igazolnak majd.

Azt sem értem kinek mi a fene baja van a körbefoglalással?
Miért ne lehetne szövin belül várost cserélni,hogy az ellenfelek ne tudjanak foglalni?
Ez egy stratégia ,és dugjátok fel a FAIR PLAY szabályt,mert a harcban mindent lehet.
Amúgy ez ellen is lehet mit csinálni,de nem én fogom nektek elmagyarázni,hogy mit hogy kell,jöjjetek rá magatok.
FAIR PLAY??
Elájulok,mindenki e mögé bujkál röhejes.
Tudnék sorolni néhány példát vajon az FAIR? Mégsem pattog érte senki.Itt van kettő:

3-4 városos játékosnak 1 városost vinni?
100 fős szövetségnek 20-30 főst támadni?

Ezzel senkinek nincs gondja gondolom?

Elég sok szerveren megfordultam,és igen tudok játszani,sőt simán mondhatom hogy nagyon tudok,és tarthattok beképzelt majomnak,de az eredményeim engem igazolnak.
Mindig az olyan játékosok pattognak akik nem tudnak a grepó harcmezején semmit kezdeni az ellenféllel.Olyankor egyből csaló leszek,meg supportos,és még a franc tudja mi.

Nyugodtan költsetek annyit erre a játékra mint én,üljetek itt annyit mint én,és akkor nem biztos hogy én,vagy mi fogunk nyerni.

És akkor hogy ki is a 7.a osztály:

Delta szerver:-Tartarosz Hangja-
Eta szerver győztes csapat:-Tartarosz Révészei-
Hősök:-Táncoló Talpak-

Név szerint nem fogok felsorolni mindenkit,hogy ki kicsoda.

Ezek után ha bárki azt mondja mi a support vagyunk,az tehet nekem egy szívességet.

Winkler Sándor
Megtorlo.

UI: Tanuljatok meg játszani pancserek!!!






Válaszok

simonadorjan

#51 Re: Elegem van!

2013-07-03 08:16:00

#49: Megtorlo - Elegem van!

 

Na végre, ír valaki a körbefoglalásról is ... ezt a módszert a Xi-n mi, a Kőbunkók alkalmaztuk (Justimea, monp és jómagam [simonadorjan] dolgoztuk ki a tervet) ... hogy ez mennyir fair ... hát mit is mondhatnék ... egy 30 fős klán voltunk egy olyan szerveren, ahol 200 ban volt maximalizálva a szövetségi taglétszám ... 3 játékosunk volt a TOP10 támadó játékosok között, körülöttunk, leszámítva a passzív The Crows és kicsit távolabb eső Hádesz Névtelen Lidércei szóvetségeket(akiket folyamatosan segítettünk a védelemben) , mindenki piros zászló alatt játszott (Békétlen Bárányok, Békétlen Bárányok AK, Ninják, HUN Rebellisek, Városállamok + AK) és mikor a piros zászlós tömörülés rendszeres inváziókat  nyomott ránk (megj. 400 játékos ment 30 ra!!), akkor, hogy helyt tudjunk állni , minden módszer fontos volt, de 2 mindenképp létfontosságú (játék értelemben), mivel baráti kapcsolatra fentartott szerény kis akadémiánk sem tudott elég védelmet küldeni:

- biriket szúrtunk a gyarmik elé, amennyit csak tudtunk, így akár 1-30 mp-es előnnyel sikerült odatolni, 2-3000 birit

- amely városokra már nem jutott elég védelem, azoknál gondolkodás nélkül igen is, lázítottunk és vittük mi a társunk városát az ellen elől pár perccel!

 

Most akkor megkérdem én hogy melyik a NEM SPORTSZERŰ:

1. hogy megtettük a keresztfoglalást ( a fent leírt helyzet végett) ... vagy

2. hogy 400 játékos alig bír elvinni 1-2 várost/akció 30 játékostól? s mivel ez nem ment nekik, akkor az a 30 szerencsétlen játékos a csaló?

miért is? tudomásom szerint a az InnoGames Grepolis nevezetű játéka egy Harci Stratégiai Játék ... valamit ki kell találni, hogy ne veszíts várost egy invázió során , anélkül hogy bármilyen külső, játékban meg nem engedett eszközhöz vagy fejlesztéshez folyamodtunk volna ...

 

tisztelettel

Simon Adorján