Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Jeaner Chaveaux

/ #633 Tisztelt "MEGBÁNTAM"

2012-02-14 18:06

Elég öreg vagyok már, átéltem a mainál sokkal rosszabb gazdasági helyzetet, elég, ha az 1945-ben és 56-ban szétlőtt romokban heverő országot említem!A történelem tanított meg arra, hogy erős akarattal és főleg összefogással hihetetlen dolgokra képes a nemzet!Hogy mennyi fizetés elég, vagy mennyi kevés, azon múlik, hogy a LEHETŐSÉGEKET előbb értékeljük, mint az IGÉNYEINKET!Fordítva nem megy! A nemzetgazdaságnak sem !Beszednek X adót,ebből kifizetnek egy óriási részt a fennálló tartozások KAMATAként Az adósság alapját persze a külbankok nem kérik!Addig kapják a kamatot,amíg fenn áll az adósság. Ezért adják a kölcsönöket és nem a mi megsegítésünkre.Bárki lenne ma az ország élén, nem tehetne mást! ADÓS FIZESS!!Az ország nyakán vastag a kötél!Ebből a mély kútból nagyon nehéz kikerülni.Jelenleg Orbán Viktornál nem találtunk jobbat, mert a többi már bizonyítottan rosszabb volt, tehát saját érdekünk miatt : BÍZZUNK BENNE és segítsük amivel csak tudjuk!Üres konyha gazdaasszonyánál ne követelőzzünk zsírosabb ebédért! Arra pedig soha ne próbáljuk ösztönözni, hogy a mai jobb élet érdekében újjabb kölcsönt vegyen fel. Aki olyan kölcsönökkel javítja az életét, amit majd a gyerekei, vagy az unokái fizetnek vissza, az több mint bűnös,az gyalázatos!!!