Provokátor Figyelő!

Róbert.Studniczky

/ #126 Re: Re: Nagy Blanka provokátor

2019-01-17 12:59

#125: Péleusz Oktatási Központ - Re: Nagy Blanka provokátor 

Jaj a Csík Renáta!

Csúnya ügy volt. Ő is egy túlkóros többször bukott diák volt, lehet rokona Blankának?
Anno azt állította, hogy magnókazettáról játszották le az érettségi hanganyagát, és recsegett ezért nem sikerült jól az érettségije. 
Én akkor mint technikai felügyelő vettem részt az érettségi lebonyolításán. Majdnem az állásomba és a jó hírembe került az a kis akciója. Szerencsére senki nem ült fel a provokációjának, de így is okozott pár kellemetlen napot meg némi anyagi kárt. Gondolkoztam rajta, hogy feljelentem, de az csak olaj lett volna  tűzre és anyagi hasznom se let volna belőle. 
Ezzel a jelenséggel visziont mindenféleképpen kezdeni kell valamit. Már az is egy tragédia, hogy ilyen emberek az érettségiig eljuthatnak! És ezzel csak a magyar oktatás hírét és színvonalát rontják. És ez mindenkinek a hibája- tanárok, diákok, szülők, igazgatók, illetékes miniszterek...
Ezeknek az embereknek az általános felső tagozatáig sem kellene eljutniuk- de sajnos nem én vagyok ebben az illetékes. 
Sok ilyen arccal találkoztam az egyetemen is! Van aki egész sokra vitte- persze nem önerejéből, de úgy látszik ez kell a többségnek- szánalom.
Legalább a CEUtól megszabadultunk!