Provokátor Figyelő!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Provokátor Figyelő! petíció automatikusan generált fórumtémája

Róbert.Studniczky

#126 Re: Re: Nagy Blanka provokátor

2019-01-17 12:59

#125: Péleusz Oktatási Központ - Re: Nagy Blanka provokátor 

Jaj a Csík Renáta!

Csúnya ügy volt. Ő is egy túlkóros többször bukott diák volt, lehet rokona Blankának?
Anno azt állította, hogy magnókazettáról játszották le az érettségi hanganyagát, és recsegett ezért nem sikerült jól az érettségije. 
Én akkor mint technikai felügyelő vettem részt az érettségi lebonyolításán. Majdnem az állásomba és a jó hírembe került az a kis akciója. Szerencsére senki nem ült fel a provokációjának, de így is okozott pár kellemetlen napot meg némi anyagi kárt. Gondolkoztam rajta, hogy feljelentem, de az csak olaj lett volna  tűzre és anyagi hasznom se let volna belőle. 
Ezzel a jelenséggel visziont mindenféleképpen kezdeni kell valamit. Már az is egy tragédia, hogy ilyen emberek az érettségiig eljuthatnak! És ezzel csak a magyar oktatás hírét és színvonalát rontják. És ez mindenkinek a hibája- tanárok, diákok, szülők, igazgatók, illetékes miniszterek...
Ezeknek az embereknek az általános felső tagozatáig sem kellene eljutniuk- de sajnos nem én vagyok ebben az illetékes. 
Sok ilyen arccal találkoztam az egyetemen is! Van aki egész sokra vitte- persze nem önerejéből, de úgy látszik ez kell a többségnek- szánalom.
Legalább a CEUtól megszabadultunk! 

Egres Béla

#127 Nyirati Klára

2019-01-31 10:45

Ha a 444 nem csinált volna belőle címlapot akkor én se fújtam volna országos jellegűvé az ügyet.
Meghagytam volna helyi jellegűvé. Bőven elég Nyirati Klárának Baján szégyenkeznie. A Bajai Nemzeti Oldal bőven leleplezte, de ha már így esett tudja meg ország világ, hogy Nyirati Klára a bajai katolikus Szent László ÁMK-ban tanít. Egy olyan iskolában ami sokat kap a Magyar Államtól. Elvárható lenne egy itt tanító pedagógustól, hogy ne a gyűlöletet közvetítse, hanem a keresztény béke szellemét. Elvárható lenne alapjáraton egy pedagógustól, hogy az oktatással foglalkozzon és ne a politikával. A politika egy szakma, csak úgy mint a pedagógia. A politikusok sem tanítanak- egy pedagógus se politizáljon. Foglalkozzon azzal, hogy a következő generációt felkészítse az élet kihívásaira. Nyitrai Klára nem ezt teszi! Politizálásáséval olyan értékekeket közvetít amivel csak hátráltatja diákjai fejlődését- ráadásul olyanok ellen fordul gyűlölettel akiki munkáját segítik, támogatják és ezzel iskoláját, kollégáit és saját diákjait is lejáratja!


Nyirati Klára méltán lehet arra büszke, hogy erre az oldalra a neve felkerült. Bízzunk benne, hogy országis ismertsége hátrányára és szégyenére fog válni, így talán végre jobb belátásra tér és megtanulja hol a helye!

Hosszú szőke hajának köszönhetően esélyes arra is, hogy a Kopasz Lányok facebook oldalán is ismert legyen akár tanítványaival egy lapon említve!  

Egres Béla
Bajai Nemzeti Oldal

Katalin

#128 Re: Nyirati Klára

2019-01-31 12:19

#127: Egres Béla - Nyirati Klára 

Béla bá! Maga soha nem hazudtolja meg magát- csodálom, hogy még életben van! 
Pécsi Nemzeti Oldalra még emlékszem- mind a hatra- remélem ezt is törölni fogják.

Bajai Nemzeti Oldal

#129 Soros György darabokra szedi Magyarországot!

2019-02-05 07:55

Provokátor Figyelő

#130 Re: Soros György darabokra szedi Magyarországot!

2019-02-05 08:12

#129: Bajai Nemzeti Oldal - Soros György darabokra szedi Magyarországot! 

Magyarországot egy új trianon és egy polgárháború fenyegeti. Az egész mögött Soros György és gyermekei és háttér intézményei állnak!
Az amazonok hiába tagadják azzal, hogy az LMBT szervezetek támogatását meghirdették egyértelművé tették, hogy Soros György támogatói, hisz az LMBT Soros György Nyílt Társadalom Alapítványának a támogatását élvezik.
Soros György az LMBT szervezeteket azzal a céllal hozta létre, hogy európában elősegítse a népességfogyást- így csinálva helyet a kultúra és vallásidegen menekültek tömeges betelepítésének! Az LMBT mozgalmak számlájára írható az aszexuális mozgalmak létrejötte, melyeknek melléktermékeként létre jött az incel mozgalom. 

A roma és amazon közösségek életrehívása hazánk megosztását szolgálja, mely Soros Györgynek és őrült elképzelésének kedvez! Ne hagyjuk!

Felszólítjuk a Magyar Kormányt, hogy rendeljen el hadi állapotot, rendkívüli mozgósítást és tegye meg a szükséges lépéseket az ország darabokra szakadásának a megakadályozása érdekében! 

Provokátor Figyelő szerkesztőség

Szerencsi Fidelitas

Sárospataki CÖF Klub

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2019-02-05 08:34


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2019-02-05 08:37


Minisztériumi dolgozó

#133 Re: Re: Soros György darabokra szedi Magyarországot!

2019-02-05 08:49

#130: Jövő Generációja Egyesület - Re: Soros György darabokra szedi Magyarországot! 

2011. évi CXXVIII. törvény a katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról:

VI. fejezet 26. A polgári védelmi kötelezettség!

- ez a honvédelmi kötelezettség alapja is ami minden ötven év alattira kiterjed.
Itt lenne az ideje kicsit megregulázni az ország lakosságát.
Aki el akar szakadi az országtól az azért, aki meg nem kíván ez ellen tenni azt meg azért.

Be kell zárni a szórakozó helyeket, a vendéglátó helyeket az iskolákat és mozgósítani kell mindenkit mert a haza veszélyben.
Félre kell tenni az ellentéteket és felsorakozni a Magyar Kormány mögé az ország egységének és függetlenségének a megörzése érdekében. 

Most kell cselekedni - gyáva népnek nincs hazája- ha kell az EU-val is szembe kell szállni!

Szakállas Katalin

#134 Sereg Tímea

2020-03-02 18:00

Tizenöt évvel ezelőtt a hazugságok a képmutatás elől a jobb élet reményében költöztem ki családommal Kanadába. Sajnos távoznunk kellett, mert odakinn mindenkit üldöznek aki heteró és keresztény. Idehaza nemrégiben azzal szembesültem, hogy bizonyos körök, médiumok a devianciát propagálják, melynek célja, hogy a magyarság elfogyjon és ezzel helyet teremtsek hazánkban más kultúraidegen nációknak. Nemrégiben bukkantam a 24(pont)hu hasábjain Sereg Tímea szexuálpszichológus cikksorozatára, melyben bújtatottan, de az alternatív párkapcsolati formákat propagálja, melyekből minden lehet csak család és szaporulat nem. A cikkek némelyike már-már a hihetetlenség határát súrolja- talán tényleg kitaláció, de kanadai tapasztalataimból tudom, hogy az ott leírt kapcsolati formák bizony léteznek és jelen esetben egy ismert és nagy olvasottsággal rendelkező médium segítő cikknek álcázva propagálja. Két heteró nő akik összejönnek! Vérfertőzés- amit még tanulmányokkal is alátámasztanak a cikkek, hogy nem veszélyesek a születendő gyermekekre nézve! DE sajnos veszélyes- persze ha az a cél, hogy a magyarság ne szaporodjon ellentétben a konzervatív vallású bevándorlókkal akkor jó úton járunk. Többdiplomás egzisztenciával rendelkező emberek értelmi fogyatékosokkal kötnek kapcsolatot. Itt vagy mindkét féllel probléma van, vagy ez is csak paraszt vakítás. Mindenesetre az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége is zászlajára tűzte, hogy az értelmi fogyatékosoknak is kijárjon a szerelem és a család. Kétségtelen, hogy vannak érzelmeik, de tapasztalatból tudom, hogy ezek az érzelmek nem azonosak azokkal az érzelmekkel, melyeket a normál ember szerelemként és egy másik emberhez való kötődésként él meg. Képtelenek arra, hogy családban gondolkozzanak és gyermekeket neveljenek. És persze ott van az a cikk is ahol egy keresztény magyar srác egy muzulmán bevándorló lánnyal állt össze. Köztudott tény, hogy a muzulmán vallás- minden ága- az ilyesfajta kapcsolatokat elítéli. Ugyanakkor a Takíja a "nemes cél" érdekében megengedi, hogy átmenetileg muzulmán nők európai férfiakkal alapítsanak családot. Ennek érdekében több nemzetközi párkeresőt is létrehoztak. Házasság útján egy muzulmán nő európai állampolgársághoz juthat, a családegyesítés törvénye miatt pedig otthon maradt családtagjai is áttelepülhetnek. Pár év házasság után az Európában oly elterjedt és népszerű válásnak köszönhetően mint európai állampolgár tud a Takíja által rárótt kényszer házasságtól megszabadulni. Sereg Tímea segítő szándékú cikksorozatnak álcázva biztat buzdít propagál deviáns párkapcsolati formákat. Sajnos az idegen érdekeltségeket szolgáló civil szervezetek sok fiatalt megtévesztettek- elbizonytalanítottak. Sokan ennek köszönhetően képtelenek normális párkapcsolatot létesíteni, így marad számukra alternatívaként a cikksorozatban felvázolt lehetőségek, melyeket szintén idegen érdekeltségeket szolgáló civil szervezetek kínálnak jól megszervezett társközvetítőkön keresztül. Bízom benne, hogy üzenetem elér a döntéshozókhoz és lépéseket tesznek a fentiekkel kapcsolatban.

Trianon

#135 Re: Re: Re: Soros György darabokra szedi Magyarországot!

2020-03-02 18:05

#133: Minisztériumi dolgozó - Re: Re: Soros György darabokra szedi Magyarországot! 




ujtrianon(pont)blog(pont)hu  Másképp nem tudtam ide beszúrni. Az egyik ilyen új trianonos Kamarás Iván az Opre Roma Párt elnöke. Ellene egy petíció is elindult:


NEM AKARUNK ÚJABB TRIANONT!!!





András

#136 Re: Sereg Tímea

2020-03-02 19:48

#134: Szakállas Katalin - Sereg Tímea 

Panaszkodik a melegekre az akinek nő létére szakállas a vezetékneve. Legalább a látszatra adj Katikám!

Egres Béla

#137 Berencsi Eszter

2020-04-18 14:14

Újabb provokátor tűnt fel kis hazánkban. Annyira nem ismeretlen, hisz egy éve azzal vívta ki a népharagot, hogy férfi létére hollókői népviseletben fényképezkedett. 
Nem is azzal van baj, ha valaki férfi létére a férfiakat szereti, hanem azzal, ha valaki ezt úgy próbálja álcázni, hogy nővé operáltatja magát! Ez nem más mint hazugság- aljas cselszövés. A meleg társadalom hivatalosan azért küzd, hogy elfogadják, egyenrangúnak tekintsék őket a keresztény heteró emberekkel. Csakhogy ez addig nem fog menni amíg ők nem fogadnak el másokat, pl nem tartják tiszteletben, ha valaki heteró és férfi létére egy nőnek született, nőnek kinéző embertársával képzeli el a jövőjét a házasság szent kötelékében. 
Attól, hogy Eszter nővé operáltatta magát és nőként éli az életét még nem nő. Gyerekei soha nem születnek és lehet rajat és a hozzá hasonlókon múlik majd Nemzetünk és kultúránk kihalása.
Berencsi Eszter a Follinus Anna és Sereg Tímea (24 pont hu szerkesztője) alkotta triumvirátushoz tartozik akik a deviáns párkapcsolati formák propagálásával szeretnék elérni hazánk pusztulását, ahogy azt a 134-es hozzászólásban Szakállas Katalin már felvázolta.

A Jövő Generációja Egyesület vezetőjeként figyelemmel kísérjük már régóta a LMBT szervezetek működését és egy széleskörű társadalmi egyeztetés keretében nyújtottuk be törvényjavaslatunkat, melyet nemrégiben terjesztettek az Országgyűlés elé. Ennek értelmében a jövőben a születéskor megállapított nem lesz a mérvadó, ezzel a deviáns párkapcsolati formák terjedését sikerült megnehezíteni. 

Berencsik Eszter azzal vivta ki mosta  népharagot, hogy vért kívánt adni amit az orvosok- nagyon helyesen- nem engedtek. 

Köztudott, hogy a melegek és átoperáltak körében elterjedtek a nemi betegségek, de más fertőző betegségekre is fogékonyabbak. 

Bízunk benne, jogy törvényjavaslatunk hamarosan elfogadásra kerül és a férfi férfi, a nő nő marad és a párkapcsolatoknak csak egyetlen formája lesz elfogadott méghozzá férfi és nő között házasság szent köteléke által létrejött kapcsolat!

Egres Béla JGE

Csongrádi Eszter

#138 Re: Berencsi Eszter

2020-04-18 19:57

#137: Egres Béla - Berencsi Eszter 

Ezt a férfi - nőt cipaszra kellene nyírni és besorozni. Vagy az esztergomi szénrakodóba zárni ahol egy Magdolna mosoda fog nyílni!  Szerintem a kósza krónikásokkal is kapcsolatban áll.