Ne add a gyermeked


Vendég

/ #49 Felháborodott!

2016-11-03 19:26

Azzal, hogy egy szülő valamilyen oknál fogva nem tud megjelenni a szülői értekezleten (ami véleményem szerint csak a pénz lehúzásról szól első sorban) a gyermeke még nem veszélyeztetett. Ha a nevelő a problémás gyermek szülőjével akar beszélni az üzenőfüzeten, vagy az e-naplón keresztül hívassa be a szülőt. (Persze erre a fantasztikusan elfoglalt nevelőinknek nincs ideje és energiája) Szomorú, hogy a jogaink nap mint nap csorbulnak. Szomorú, hogy vannak kb. másfél millióan az országban, akik ezt éltetik. Szomorú, hogy vannak emberek, akik azzal a felkiáltással, hogy nem tudok választani, nem élnek a szavazati jogukkal és hagyják tovább uralkodni ezt a rezsimet. Az ország nem ketté, hanem sokfelé szakadt, nincs az emberekben annyi önbecsülés, hogy azt mondják itt a vége és ne tovább. A következőket egy dokumentum film elején hallottam, ne kövezzenek meg, ha nem sikerül szó szerint idézni: " Először a kommunistákat vitték el, nem szóltam, nem érintett. Utánna a zsidókat vitték el, nem szóltam, mert nem érintett. Következtek a tiltakozni merő emberek, nem szóltam, mert nem érintett. Egyszer csak eljöttek értem, de már nem volt aki szólhatott volna az érdekembe. " (II. világháború eleje) Ezen mindenki elgondolkodhat, hogy a közömbösség hova vezethet. Kívánom mindenkinek, aki eddig csukva tartotta a szemét, bedugta a fülét, hogy ébredjen és lássa,  hallja ennek a rendszernek a  hibáit, hogy kicsiny hazánk hova is tart. Kormányunk dicshimnusza csak egy vakító propaganda. Ami ebben az országban folyik, azt Rákosi Mátyás írigykedve nézné. Egy nagymama.