Ne add a gyermeked

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne add a gyermeked petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2016-10-13 18:11

Nem akarom,hogy elvegyèk a kis lányom.

Vendég

#2

2016-10-13 18:23

Mert van egy 18 éves autista fiam.

Vendég

#3

2016-10-13 19:14

Köszönöm mindenkinek, aki tesz ezért az ügyért!

Vendég

#4

2016-10-13 19:31

Egyetértek a petíció szerzőjével abban, hogy ha adott egy eü okból problémásabb gyermek, ne lehessen megtenni, hogy elveszik a családjától, mert "útban van" pl egy túlterhelt pedagógusnak, zavarja a szomszédot, stb. Valódi, személyre szabott segítségre van szükség, nem a családjából való kiszakításra egy ilyen gyermeknek.
Egy anyuka, aki imádja a fiát

#5

2016-10-13 20:20

És az állam mit kezd ezekkel a gyerekekkel? Taigetoszt játszik??? Autista fiam van, menjenek ők és vessék le magukat.....én igazán megkönnyebbülnék. Nekik csak az az ember, akiről az utolsó bőrt is lenyúzhatják....

Franci

#6

2016-10-13 20:32

Mert nekem is van egy autista kisfiam akinek szeretnèm hogy jobb kilàtàsai legyenek ebben a rossz elmaradt orszàgban!!!!Mert fontos lenne ha ezeket a "beteg" embereket a vilàg ès a mi orszàgunk segìtenne nekik hogy megfelelő szakemberek kellenènek mellèjük az iskolában is!!!!

zsoa

#7

2016-10-13 23:23

Nekünk mindkét gyermekünk nagyon egészséges szerencsére, mégis 1,5 év után nem engedték tovább járni őket a Győrsövényházi Waldorf óvodába. A pedagógus a két gyermekem előtt habzó szájjal, figyelembe sem véve őket tette mindezt.Azért mert megkérdőjeleztük az oltások szükségességét. Évek óta minden alkalmat megragadott a gyámügy, a gyermekjóléti hivatal, az ANTSZ, betegjogi képviselők és az összes családromboló szervezet arra, hogy ellehetetlenítsenek, szétzúzzák a családunkat. Szisztematikusan pakolva ránk a nyomást, a nevetséges szabálysértési bírságaikkal, a hazug, rágalmazó, korrupt határozataikkal,( amelyeket "jó pénzzért" megkifogásolhattunk, fellebbezhettük, bár fölöslegesen mert soha mégcsak el sem olvasták azt) a telefonos és személyes zaklatásaikkal. Persze úgy, hogy egészséges életet éljünk, és közben minden hazug direkt gerjesztett zaklatásukra időben reagáljunk, és azt kézben is tudjuk tartani lehetetlenség. Mi mégis egészségesek vagyunk, és boldog családot terelgetünk. Léptünk. Szeretnénk ha ez nem így lenne Magyarországon, mert a sok szégyenfoltja mellett, a legszégyenletesebb amikor egy hazug rendszer az éltető, jövőt jelentő, családokat tiporja.


Vendég

#8

2016-10-14 03:54

Nincs a szűlö helyett döntési joga senkinek semmilyen állami szervnek . kivételt képez ha a szűlő magatartása miatt kerül rá sor !

Vendég

#9

2016-10-14 06:01

Imádom a gyerekemet és különleges bánásmódot igényel és hogy a szeretett családja mellett éljen. Nem adom a gyerekem!

Vendég

#10

2016-10-14 06:05

Mert nem tartom jogosnak,hogy elvegyék attól a szülőtől a gyermekét,aki szeretettel,odaadàssal gondozza!!Felhàboritó!!Tönkreteszik igy a gyermeket is,és errre kellene leginkàbb gondolni!!!!

Vendég

#11

2016-10-14 06:53

Mert így láttam jónak.
Ne add a gyermeked

#12

2016-10-14 07:05


Vendég

#13

2016-10-14 07:12

Mert egy demokratikus, normális Magyar Köztársaságban szeretnék élni, ahol a hatalom nem lesz képes a butaságait a "zemberekre" erőszakolni.

Vendég

#14

2016-10-14 07:18

Egyetértek a petícióval. Gyermekeink érdekeit mi, felelős szülők tudjuk a legjobban képviselni. A társadalmi kirekesztés egy szánalmas dolog, ami csak gyűlöletet és fájdalmat von maga után. A demokrácia alapjaira jelentenek veszélyt ezek a törvények, ezek az irányzatok.

Anonymous

#15

2016-10-14 07:34

Változtatni kell az oktatási rendszeren!!!!....emberként kéne bánni a gyerekekkel,mindent megadni amit csak lehet,hogy mentálisan,és fizikálisan is egészséges felnőttek legyenek!!!

Vendég

#16

2016-10-14 07:51

Mert a gyermeknek a szülőknél van a helye, pláne ha beteg! Senkinek nincs joga elvenni a gyermeket a családjától!

Vendég

#17

2016-10-14 08:58

Mint autista gyermeket nevelő szülő, teljes mértékben egyetértek a petícióban megfogalmazottakkal.

Vendég

#18

2016-10-14 09:49

Érintet vagyok, az unokám Asperger szindrómás.

Vendég

#19

2016-10-14 12:59

Autista gyermeket nevelek ,én is a kirekesztés ellen küzdök!

Vendég

#20

2016-10-14 13:06

Nem tamogatok semmifele kirekesztest . Azt mondjak nincs penz ezekre a gyerelekre.Nem kellene megengedni a magas nyigdijakat a vezeto beosztasbol elmenoknek. Adjanak nekik csak 2-3 szazezer forintot ha a nyugdijig nem tudott egy csomo penzt osszeszedni akkor haljon ehen. A masik dolog hogy nyugdij mellett meg nemelyik orszaggyulesi kepviselo ha nyugdijas ne kapjon meg mellette penzt. Van itt penz csak nem jol van elosztva.

 

Aggódó

#21 Ne add a gyermeked!

2016-10-14 13:43

Részben értek egyet a petíció szövegével, ezért nem támogatom. Természetesen a gyerekeknek a családon belül van a helyük. Természetesen felháborítónak tartanám, hogy az állam kivegye a gyereket a családból, mert valamilyen sérüléssel, betegséggel küzd. Jól tudom - bár nem vagyok érintett- hogy az autista gyerekekben mennyi szeretet lakik.Magam is felháborítónak tartom, hogy a várandósság kezdetétől az állam gyakorlatilag oly mélységben szól bele szülők és családok életébe, amit nem tehetne meg. Gondolok itt a várandósság alatti kötelező vizsgálatokra, pl. az indokolatlan cukorterhelésre, majd a megszületett baba agyonszurkálására, bcg oltásra, kötelező óvodai, majd iskolai oktatásra, ahol  a gyerekek egyéniségét figyelembe nem vevő egyenoktatás folyik, stb-re.

Nem vagyok pártszimpatizáns. Azonban úgy gondolom, a kérdőíven a kérdés megfogalmazása félreérthető volt. Jómagam legalábbis úgy értelmeztem, hogy azokat a rendbontó elemeket, akik visszaélve a szegregált oktatással, zavarják tudatosan a tanórák menetét, esetleg még a tanárt is bántalmazzák, azoknak hoznának létre bentlakásos intézményeket. Tessék kinézni a fővárosból pl. Ózd, Miskolc, Baranya térségébe! Megtekinteni, hogyan teszik lehetetlenné az oktatást a túlkoros cigánykölykök, akik kultúrájukat a családi közegből hozták!Akik a segélyekért lettek világra hozva, de szülői gondoskodás nem jár nekik, mert a  "kultúrájukban " ez ismeretlen fogalom! Szíveskedjenek a petíciót ezekre tekintettel átfogalmazni és akkor minden további nélkül, nagyon sokan aláírjuk! 

 

Végül, de nem utolsósorban: sajnálom azokat a szülőket, gyerekeket, akik gyengeségük miatt ezeknek a félvadaknak vannak kiszolgáltatva óvodában, iskolában. Erre is szíveskedjenek tekintettel lenni a megfogalmazásban!

Köszönöm a megértést és a figyelmet!


Vendég

#22

2016-10-14 14:13

Egy 10 éves autista kisfiam van.

Vendég

#23 Aláírás

2016-10-14 18:36

Autista a gyermekem. A konzultációs kérdés felháborító. Sürgõsen kérjenek ezért bocsánatot!

vendég

#24

2016-10-14 20:12


Vendég

#25

2016-10-14 20:33

Erintett vagyok sni-ben