Tiltakozás az egész napos iskola ellen


Vendég

/ #36

2011-10-05 12:11

A 34-esre reagálva kikérjük magunknak, hogy ebből gazdag-szegény kérdést csináljanak. Lehet, hogy vannak, akik nem szeretik az iskolát, de mi, a tiltakozás elindítói igen. Csak mi a családunkat is szeretjük. Nem tudom, milyen alapon nyilatkozik a mi fizetésünkről a plénum előtt, mikor fogalma sincs az igazságról. Az én gyerekeimnek nincs androidos mobilja, playstationje, számítógépe, 31 éves voltam, mikor az első tv-nket megvettük, azóta is azt nézzük, 12 éves suzukival járunk és nem tervezzük lecserélni, amíg megy. Ekkora nálunk a dőzs. Tudom, hogy nagyon sokan nyomorognak az országban, de elvárjuk, minket se lehessen azért leszólni, mert inkább az életminőségre fordítjuk anyagi eszközeinket, mint az életszínvonalra. Több tiszteletet!
És tessék elolvasni a petíciót is, ne csak a hozzászólásokat! Azok számára is követeljük benne a színvonalas délutáni foglalkozásokat, akik napközisek! Nekik is jár! De ne vegyék el tőlünk azt a természetes jogunkat, hogy lássuk a gyerekünket hétköznap, nappali fénynél is.

Üdv:
Suri Dalma