Tiltakozás az egész napos iskola ellen


Vendég

/ #25 EGY lelkileg megviselt család

2011-09-30 12:07

mi egy négy gyermekes család vagyunk három gyermekem legkésőbb 1 orára itthon van elsős kislányom egésznapos iskolába kezdte tanulmányait egy hétig rendszeresen sirva vittem iskolába második héten be lázasodot minek okát háziorvosunk nem találta ezért korházi kivizsgálásra küldte ahol szintén nem találtak testi okot, ezért pszichologiai vizsgálatot kértek, a vizsgálat eredményét szorol szora le irom hogy azoknak is világos legyen aki az alá irokat támadják ,---szellemileg iskolaérett,de fizikálisan ez a gyerek nem birja az egész napos iskolával járo stresszt,terhelést.Erősen kőtődik testvéreihez és tul nagy megprobáltatás volt ez a hirtelen egésznapos távol maradást otthonrol .Kérjuk a háziorvos és az iskola segitségét abban,hogy a kislány ebéd után haza mehessen EZ egészsége érdekében feltétlenül fontos Amennyiben ez nem lehetséges más oktatási rendszerü iskolába kell iratni EZCSAK EGY RÉSZ AMIT A ZÁROJELENTÉSBŐL IDÉZTEM .DE mondanom sem kell hogy az igazgatonő nem volt hajlando segiteni ezért át iratuk a kislány, szerencsére visszakaptam azt az élet vidám gyereket akit edig is neveltem de még hány gyereknek kell lelkileg őssze tőrni hogy be lássák nem jol mükődik ez a rendszer ez nem a családért és a gyermekért hanem ellene van A GYEREK ÉRDEKEIT KELLENE SZEMELŐTT TARTANI MIELŐTT MEG HOZNAK EGY IJEN DŐNTÉST.