Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #3658

2015-08-29 17:29

Tisztelt károsult társaim!

Elég rég óta talán a kezdetektől követem a fórumot. Az elsők között voltam akik májusban benyújtották kárigényüket a Kárrendezési alaphoz az összes szükséges dokumentumokkal (egyenlegközlő, szerződések) együtt. Június 03.-án kaptam meg az értesítést, hogy a követelésként megjelölt kötvények száma fajtája megegyezik a nyilvántartással és értesítenek a kifizetés módjáról, vagy ha szükséges további adatot kérnek be. A kötvényeket interneten a Quaestor webbróker rendszerén keresztül vettem 3, 7 millió Ft értékben. Nyugodtan vártam az értesítést, hogy mikor mehetek felvenni valamelyik OTP fiókba a pénzemet. AZÓTA IS VÁROK!!!. Irtam e-mailt, nem válaszoltak, telefonáltam a Beva ügyfélszolgálatnak, igérték felhívnak, nem hívtak. A hét elején tértivevényes levelet írtam a Beva-nak még nem jött vissza a tértivevény. Nem tudom, hogy mit tehetenék a továbbiakban.  Van esetleg valaki aki hasonló helyzetben van mint én? Úgy látom megy a "parasztvakítás" és eszük ágában sincs fizetni. Egy fillért nem kaptam vissza még, ugyanakkor állítólag már 30 ezer ügyfelet kártalanítottak. Tudna valaki esetleg tanácsot adni, hogy hová fordulhatok még? (lassan orvoshoz az idegbaj miatt).

Köszönöm: egy károsult társuk