Háziállatok ivartalanítása államilag támogatottan

Farkas Barbara - a szerző

/ #59 Re:

2013-11-13 21:39

#36: bebe -

Kedves Bebe, akkor ne tedd, ne írd alá, a szabad akarat macerás dolog. A Te döntésed, én azért hoztam létre ezt a kezdeményezést, mert fontos dolognak tartom, az állatok védelmében! Mert nem kell több állat holokauszt!!!!!!!!               Ha úgy érzed, hogy az állatorvosok vagy menhelyek ezzel a kezdeményezéssel rosszul járnak, biztosíthatlak, hogy tévedsz!!! Az állatorvosoknak ugyanúgy lenne munkája és bevétele, jópár évre biztosan! A menhelyek mindenütt fullon full, teli vannak. Te azért vagy ilyen, hogy tüntetőleg ide biggyeszted, hogy nem írod alá, mert biztosan nem láttál még kényszerből elaltatott, egészséges, gyönyörűszép, fiatal cicákat, kutyusokat, akiknek csak azért jutott ez a sors, mert megszülettek, de senkinek sem kellettek, vagy csak ideig-óráig, utána meg kib*szták az utcára, erdőre, mezőbe, folyóba stb... Javaslom gondold magad ugyanebbe a helyzetbe, ha Te és a családod, ne adj Isten, de valamilyen okból utcára kerülnél, hajléktalanná válnál család, barátok, szomszédok és mindenféle támogatás nélkül és még az államnak sem kellenél, ezért mehetnél az elaltatásra várók listájára, teljesen önhibádon kívül. Mondd, te hogy éreznéd magad??? Te önként választanád a halált? Te nem szeretnéd inkább szerető családban, biztonságban leélni azt a rövid kis életed? Szerinted ők nem szeretnék...? Nem szerették volna...? Alázatot kívánok Neked az élethez, mert csak alázattal lehet élni a mindennapokat, tudod. Mert aki nem alázatos, az nem veszi észre a külvilágot sem, csak saját magát és a saját szükségleteit. Engem a nagyszülőm azzal bocsájtott az életbe, hogyha segítséget kérnek vagy remélnek tőlem a rászorulók és tudok segíteni, akkor azt nekem nemcsak lehetőségem, de kutya kötelességem is megtenni!!! Ennyi. Ők nem tudnak emberi nyelven szólni, ők csak a szív és a lélek hangján tudnak kommunikálni felénk. Ezért is indítottam ezt a petíciót, értük, nekik, miattuk!

 

Köszönöm, ha megérted és köszönöm minden hozzájárulónak az aláírást!

 

Üdvözlettel:

 

Farkas Barbara