Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!


Vendég

/ #106

2013-03-10 22:03

Aláírtam, támogatom teljes mértékben :) Nagyon örülnék neki, ha lenne végre egy normális, animés (vagy legalábbis keleti műsorokat adó) csatorna, az Animax már igencsak a végét járja... Bár őszintén szólva már jó ideje nem nézem az amerikai sorozatok (Kukkolók, American Idol, stbstb.) és a folyamatos ismétlések miatt... Akár felirattal is jöhetnének a műsorok, csak animék lennének már :D Sőt, igazság szerint bizonyos animéknek jobban örülnék eredeti japán szinkronnal és felirattal, mert a magyar szinkronok általában siralmasak szoktak lenni, főleg egy sok szereplőt felsorakoztató sorozatnál (gondolok itt pl. Narutora, Bleachre, és hasonlókra).
Aminek legjobban örülnék, az a Kuroshitsuji, Hetalia, Shippuuden, Durarara!!, Black Rock Shooter, K Project és társaik lennének... Jöhetnének doramák is, abból is vannak jók, amiket sajnos a neten sem találok meg még csak magyar felirattal sem, live actionok sőt, én japán filmeknek is örülnék... Van egypár jó thriller amit szívesen látnék tv-ben is :D
Animés cuccokat is veszek ahogy tudok, bár mivel vidéki vagyok, ez nem olyan egyszerű, többnyire csak akkor tudok bármit beszerezni, ha Pestre megyek, akár Mondoconra, akár Sakurazakába... Magyarországon beszerzett cuccaim Hetalia manga 1-3., A vízisten menyasszonya manhwa 1., van Kuroshitsujis táskám, poszterem, mindenféle :DD Mellé a Mondonak is minden egyes számát veszem, bár ez nem feltétlenül tartozik ide :D
Remélem sikerrel járunk~