Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

/ #303 Re:

2013-02-22 20:38

#296: megmondó -

Az fel sem merült senkiben, hogy vannak olyan vagyonőrök is, akik úgy gondolják, hogy szükség van a továbbképzésre?

Lehet petíciót gyűjteni, lehet lázongani, de sehol nem olvastam, hogy sokan, akik elégedetlenek a helyzetükkel, azért ment volna az utcára, mert rosszak a munkakörülményei. Itt névtelenül, megy a mocskolódás, de a munkahelyen mindenki csendben tűri, hogy kisemmizzék. Én is vagyonőr vagyok, szerencsés vagyok, mert olyan olyan cég alkalmaz, aki kifizeti azt a pénzt, amiben megegyeztünk, rendesen be vagyok jelentve, és jóval többet keresek mint a legtöbb ápoló, egészségügyis, rendőr stb. miért? mert nem "csak" űlök, sírok, hanem képzem magam folyamatosan, ést ezt látják a cégnél, és megbecsülnek. Voltam én is olyan cégnél, ahol nem kaptam meg a fizetésem, és fillérekkel ki akarták szúrni a szemem, de nem vállaltam, és elmentem ez mindenki előtt adva van! Azért ilyen alacsony sok cégnél a fizetés, mivel mindig találnak olyat, aki ennyiért elvállalja..... Lehet szidni a BM-et, a kamarát (bár ha megnézed a tényeket, nem is ő szervezi, hanem a BM ) , a világmindenséget, csak azon kellene elgondolkodni:nem lehet az probléma, hogy a szakmába mindenki, aki máshol nem felel meg, megjelenik? nem lehet hogy alacsony a szint, ezért nem fizetik meg a vagyonőröket? nem lehet, hogy ha ennek a szakmának is rangja lenne (mint a többinek is, ahol folyamatosan képzik az embereket (tanárok, egészségügy, tb...) akkor a felkészült, jó szakembereket itt is megfizetnék?????

Vonuljatok az utcára, és nevettessétek ki magatokat azzal, hogy az ellen tiltakoztok: "mi egyszer megszereztük a papírt, innentől kezdve mindent tudunk...." a tűzoltók szerintetek - akikre sokan hivatkoznak- egyszer levizsgáztak, azóta nem láttak tankönyvet? vagy a rendőrök, vagy a tanárok, vagy a ........ nem sorolom.

 

Egy olyan vagyonőr, aki folyamatosan, saját pénzéből képzi magát, és ezért elégedett az életével!!!!