Találkozót a Walking Dead sztárjaival Budapesten
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Találkozót a Walking Dead sztárjaival Budapesten petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-08-11 18:50Mert imádom őket! |
|
| |
|
Vendég |
#22015-08-11 20:21Mert a kedvenc sorozatom. |
|
| |
|
Vendég |
#32015-08-12 07:20Azért,mert a kedvenc sorozatom a walking dead és a szereplőket is imádom!!:)) |
|
| |
|
Vendég |
#52015-08-12 08:59Remélem összejön :) |
|
| |
|
Vendég |
#62015-08-12 10:59SanDiego kissé közelebb van nekik, mint Budapest... |
|
| |
|
L. Bence |
#7 Re:2015-08-12 13:42#6: - San Diego csak egy példa volt! pl a minnap voltak Costa Ricába! |
|
| |
|
TWD fan girl:3 |
#82015-08-13 18:48Nagyon remélem, hogy összejön elég szavazát rá!*-* Legjobb sorozat a világon és imádom a színészeket!:O *-* <3 |
|
| |
|
Vendég |
#92015-08-14 21:05Minél több ember irja alà!! |
|
| |
|
Vendég |
#102015-08-17 18:31imadom a walking deadot. es a kedvencem Daryl. en biztos hogy nem fogok tudni fel menni Budapestre mert Anarcson lakom de mar az is oromet szerez szamomra ha tobbi fan talalkozik veluk:) |
|
| |
|
Krii |
#122015-08-17 20:49KEdvenc sorozat!!!!!!!!!!!!!!! Imádom!! Remélem összejön :) |
|
| |
|
Vendég |
#13 Re: L. Bence2015-08-18 06:44Ha nem jön össze és helyetted is kérek autogramot és elküldöm neked! ;) |
|
| |
|
Vendég |
#142015-08-18 09:25Mert egy baratnom nagyon szereti:) |
|
| |
|
MrOmen |
#152015-08-20 14:43*-* szerelmeim |
|
| |
|
Vendég |
#162015-08-27 14:39Norman Reedus a mindenem. |
|
| |
|
Vendég |
#172015-09-12 20:28Mert imádom a sorozatot, a karaktereket! Gyertek please!!!!!! Várunk NAGY SZERETETTEL! |
|
| |
|
Vendég |
#182015-09-15 12:48Imádom a TWD-et a világ valaha forgatott legjobb sorozata, szuper színészekkel |
|
| |
|
legjobb |
#19 TWD2015-09-15 16:46imádom :333 |
|
| |
|
Vendég |
#202015-09-24 19:13imádooom TWD!! |
|
| |
|
Vendég |
#212015-10-08 13:26Mert a kedvenc sorozatom szereplőivel szeretnék élőben találkozni. |
|
| |
|
Vendég |
#222015-10-15 14:16Mert ok a legjobb csapat es kedvenceim örülnék ha Magyarországra jönnének |
|
| |
|
Vendég |
#232015-11-01 21:16Mert akarom hogy jöjennek |
|
| |
|
Vendég |
#242015-11-24 13:37Világunkban nagyon időszerű és tanulságos mondanivalói vannak a sorozatnak. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.