Szabadtéri edzőparkot Bajára!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Szabadtéri edzőparkot Bajára! petíció automatikusan generált fórumtémája
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2015-01-04 16:50- Date of removal: 2015-01-04
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#22015-01-04 16:52Legjobb dolog, ami történhet Magyarországon! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-01-04 16:52Nagyon nagy segítség lenne egy park. |
|
| |
|
KOLLY DIET |
#42015-01-04 16:54Nagyon sok sikert ! |
|
| |
|
Lazar Angelov |
#5 Workout2015-01-04 16:57If ready,i'm going! |
|
| |
|
Csányi Szabolcs A petíció szerzője |
#6 Re:2015-01-04 17:07várunk titeket !:)) |
|
| |
|
Vendég |
#72015-01-04 17:57Kell nekik |
|
| |
|
;) |
#82015-01-04 18:49Azért , hogy a sok koxos köcsög kisajátítasa magának .... minek ? Persze jó ötlet. de a kezdőket úgy sem fogják engedni! Csak a "jók" fognak ott lenni és mindenkit megfenyegetni -,- |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2015-01-04 19:06- Date of removal: 2015-01-05
- Eltávolítás oka:
|
:D |
#11 Re:2015-01-04 19:10Igazából még örülnének is, ha valaki kezdőként odamenne, és segíthetnek valaki másnak is elkezdeni ezt a sportot. |
|
| |
|
Vendég |
#122015-01-04 20:51 |
|
| |
|
polihisztorstudio |
#13 polihisztor studio2015-01-04 21:25A polihisztor stúdió egy interjút szeretne készíteni 2015 jan 12.étől kezdődően azokkal akik támogatják a petíciót amit eljuttatnánk a megfelelő helyre szerveknek evvel ösztönözni a szervezőket. |
|
| |
|
Vendég |
#142015-01-05 07:11Remek ötlet! Inkább edzenek szabadon a fiatalok, minthogy drogozzanak ;) |
|
| |
|
Béla |
#15 Re:2015-01-05 13:50 Ezúton szeretném kérni azt is, hogy a focipályákat zárják be baján mert csak a köcsögök mennek oda és nem engednek focizni... Meg a koripályát se rakják le télen többet mert ott sem enged a sok köcsög koris érvényesülni.. a járdákat is fel kéne szedni mert a kurva gyalogosok kokszolnak és nem hagynak sétálni. |
|
| |
|
Vendég |
#162015-01-05 18:46Mindenhol sok köcsög van , szóval ezen ne múljon. |
|
| |
|
Vendég |
#17 Hajrá Baja!2015-01-06 18:29Hajrá Baja! |
|
| |
|
Vendég |
#18 Re: Re:2015-01-12 17:20Focista sem és jégkorongos sem vagyok!!! Tisztelet a kivételnek akik nem élnek a szerekkel! De érted mit akartam mondani!! ;) |
|
| |
|
Vendég |
#192016-03-15 15:42Mert jó irányba tereli a szabadidejük felhasználását |
|
| |
|
Vendég |
#202016-03-15 16:24Mert színpatikusnak tartom és támogatandónak kezdeményezésüket ! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.