Komárom "Pro Urbe" díjat Imre bácsinak!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Komárom "Pro Urbe" díjat Imre bácsinak! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12012-02-23 15:21Éljen ez a kezdeményezés!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22012-02-23 20:42Köszönjünk szépen, Imi! |
|
| |
|
Vendég |
#32012-02-23 20:59Tősgyökeres komáromi lakosként gyermekkorom óta ismerem és elismerem ahogy él, tevékenykedik. Egyszerű emberként méltó a díjra. |
|
| |
|
Vendég |
#42012-02-23 21:17Köszönjük a munkáját!:) |
|
| |
|
Vendég |
#52012-02-23 22:47ott a pont imre bácsinál!! én rá adom a petíciót!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62012-02-24 11:47A város tisztaságáért felelős illetékesektől pedig önkéntes felajánlásokat várnánk Imre bácsi részére, mivel évtizedek óta az ő munkájukat végzi teljesen önkéntesen |
|
| |
|
Vendég |
#72012-02-24 15:12Sziasztok. Lenne egy kis kifogásolni valóm. Elég sok idős ember él Komáromban, akik sajnos nem rendelkeznek E-mail címmel, pedig biztos hogy Imi bácsi mellett voksolnának. Nem lehetne csinálni egy aláírós, papíros megoldást? |
|
| |
|
Vendég |
#82012-02-24 16:40Igen ő tényleg megérdemli. |
|
| |
|
Vendég |
#92012-02-24 19:00Bárki ötlete volt nagyon jól tette!! |
|
| |
|
Vendég |
#102012-02-24 19:02Jobban meg érdemli mint az eddigiek!!! |
|
| |
|
Vendég |
#112012-02-24 20:06Ő egy tisztességes és szerény ember aki megérdemel egy kis elimerést !!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#122012-02-24 20:12"Az ember igazi nagysága térden állva látszik meg!" |
|
| |
|
Vendég |
#132012-02-24 20:17Büszkék lehetünk rá, hajrá Imre bácsi! |
|
| |
|
Vendég |
#142012-02-24 20:27Remélem sikerül! Megérdemelné! |
|
| |
|
Vendég |
#152012-02-24 20:51Nagyon szeretjük őt. Az egyik legjobb ember az életemben. |
|
| |
|
Vendég |
#162012-02-24 21:08Szerintem is megérdemli,ö igazán Komáromhoz tartozik. |
|
| |
|
Vendég |
#172012-02-24 21:09Valóban egy igaz szívet takar ,ő az az ember aki sok év elteltével is megismer végig sorolja az összes rokont vagy ismerőst a régmúltból. dolgoztam abban az intézményben ahol jelenleg él és csodákat mesélt minden nap ,gyerekek ezrei szeretik és ismerik személyét hagját valóban megérdemli adják átt neki és legyünk büszkék rá még jobban jó egészséget kívánok neki családom nevében is !!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#182012-02-24 21:45koszonom |
|
| |
|
Vendég |
#192012-02-24 21:46Isten éltesse még sokáig a körünkben a mi Imre bácsinkat! Épp a napokban beszélgettünk az utcán! Nagyon jól nézett ki, de nem változott semmit a gyerekkorom óta! További boldog éveket Neki!!! |
|
| |
|
Vendég |
#202012-02-24 21:57Tegnap este 7-kor még sepregetett a Rossmann előtt!Senki sem tett még annyit a város tisztaságáért,/Önzetlenül!!!/,mint Ő! |
|
| |
|
vendég |
#212012-02-24 22:05Ha valaki megérdemelné, akkor Ő az! |
|
| |
|
Vendég |
#222012-02-24 22:35ott a pont .aláírva |
|
| |
|
Vendég |
#232012-02-24 23:31Imre ,Imike ki igy ki ugy ismeri. En kislanykorom ota.Mindekihez kozeledett.Orult,ha valakivel beszelgethetett,de sajnos nem egyszer lattam szomorunak is mert sajnos volt aki banttotta.Dolgos ,segitokesz jo ember,O egy szeretnivalo nagy gyerek .Oromeben es banataban is TUD ES MER sirni. MEGERDEMLI A "ProUrbe"dijat |
|
| |
|
Vendég |
#242012-02-24 23:37Jó ötlet ! :) |
|
| |
|
Vendég |
#252012-02-24 23:43Mindenki Imréje nagyon megérdemli ezt a díjat,a mai napig ugyanúgy húzza azt a kocsit amin 30 évvel ezelőtt hozott nekünk varrógépet.Generációk nőttek fel a szeme láttára.és ugyanaz a csillogás van a szemeiben,amikor meglát egy kis gyermeket mint 30-40 évvel ezelőtt.Kár,hogy csak 1 ilyen igaz ember van. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 454 aláírás
677 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
571 aláírás
571 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
997 aláírás
441 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Állítsàk vissza a Kiss vonatokat a Ceglédi vonalra (Z50)
365 aláírás
365 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
342 aláírás
287 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
224 aláírás
224 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
217 aláírás
217 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
160 aláírás
160 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
LEGYEN VALÓBAN VÉGE AZ ÁLLATOK CIRKUSZI SZENVEDÉSÉNEK!
104 aláírás
104 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
145 aláírás
98 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Gyámhatósági/bírósági nagyszülői kapcsolattartás felülvizsgálata
94 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 212 aláírás
94 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.