Omega cicáért akit Békésszentandráson valószinű meggyilkoltak!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Omega cicáért akit Békésszentandráson valószinű meggyilkoltak! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Sziszka |
#12012-12-29 10:45Kérek mindenkit írja alá!!! |
|
| |
|
monik79 |
#2 Rohadék állatkínzók.2012-12-29 11:01A rendőrség sosem fog ezekkel a patkányokkal foglalkozni.Ember ébresztő ez magyarország!:(Dögöljön meg az össze smeg kell őket látogatni és pofájukba rágni hogyan kell az állatokkal bánni...:)Én benne vagyok mindenbe . |
|
| |
|
Petrus |
#32012-12-29 12:26Nem kéne elfelejteni, kedves többségi társadalom. Aki állatot öl, az nagy eséllyel fogja fojtatni, akár emberekkel is! |
|
| |
|
lakos |
#42012-12-29 14:26Aláírtam természetesen. Nem csak petició kell, azzal semmit nem lehet elérni, Rendőrségen kell feljelenteni, kérek minden adatok és azonnal megteszem a feljelentést, segítenek, egy másik kapitányság is egy más ügyben kérésünkre azonnal karhatalmi segítséget adott egy bűnügyben, karácsonykor is segítettek, Vannak nagyon rendes kapitányságok lehet rájuk épiteni. Kérem az adatokat és azonnal megteszem a büntetőfeljelentést felelosallattarto@gmail.com. 06703890148. megcsörget, visszahívom |
|
| |
|
Vica |
#52012-12-29 21:16Remélem ez a szemétlåda is azt kapja vissza amit a cicåval csinålt!! |
|
| |
|
Totóka |
#6 Letöltendő büntetéseket !!!!!!!2012-12-29 22:12Nagyon szeretném, ha felelősségre vonnák ennek az ártatlan cicának, Omegának a gyilkosát !!! Nem maradhat büntetlenül és az elkövetett kegyetlenség súlyának figyelembe vételével, súlyos büntetés kiszabását várom el az "igazság szolgáltatástól" !!!! Igazságos és emberséges Ítéletet várok !!!!! Igazán példát statuálhatnának már a rendőrség, bíróság ! Az állatkínzók és gyilkosok, akik rengetegen vannak Magyarországon, mindég megússzák egy kis ejnye - bejnyével és ez Magyarországnak a szégyene !! |
|
| |
|
Nauszi |
#7 FÉRGEK2012-12-30 12:33Hát valami hathatós törvényre lenne szükség,hogy SENKI NE ÚSSZA MEG A BÜNTETÉST,HA MÁR ILYEN FÉREG TUD LENNI! MÉG AZ ÁLLAT SZÓT SEM ÉRDEMLI MEG!! SÜRGŐS,ÉS VALÓBAN ÉRDEMLEGES TÖRVÉNYRE LENNE SZÜKSÉG!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#82012-12-30 13:19Ez a macska hány egeret ölt meg?-állatkínzó macska volt biztos. |
|
| |
|
Vendég |
#9 Re:2012-12-30 18:44Érdekes ahogy összehasonlítod a kettőt. Azért egy ember, aki elvileg okos is-akarattal, nem azért mert pl. éhes, megvédi magát akármi- megkínoz egy macskát nem ugyanaz ha egy éhes macska ösztöneire hallgatva megeszik egy egeret. Az ember pusztán saját maga szórakoztatására csinál ilyet. Ha ez szerinted rendben van így, akkor mit keresel az oldalon?
|
|
| |
|
Kitty |
#102012-12-30 18:46Mennyire biztos, hogy ő tette? Egyáltalán nem akar megvédeni, főleg, ha valóban ő volt... Szégyenteljes, galád tett... Bízom abban, elnyeri méltó bűntetését! |
|
| |
|
Omega |
#11 Re:2012-12-30 21:30Omega nem ölt soha egeret, ő nem volt gyilkos! Az a gyilkos, aki őt megölte!!! Inkább tűnj el erről az oldalról!!! Ha megkérhetlek rá! |
|
| |
|
Kriszti |
#122012-12-30 22:19Ki ez a hülye amelyik ilyet mer írni,hogy állatkínzó macska?Normális vagy!!!?Ő egy szegény kis ártatlan élőlény akit nagyon szerettek,családtagnak tekintettek,és ez a féreg megölte őt!!Ha esetleg van valakinek összeköttetése,érdemes lenne a médiát is bevonni,lássa mindenki mire képes ez a véglény.Elnézést de nagyon feldühített ez az idióta.Nekem is van 4 cicám+anyukámnál még 4,úgyhogy meg tudom érteni mennyire fáj Omega elvesztése.Sajnálom a cicád,és remélem megbűnhődik a gyilkosa! |
|
| |
|
Vendég |
#132012-12-30 23:33ez egy nagy tömegpszichológiai gyakorlat: imádd az állatodat, pusztítsd el saját népedet-legegyszerűbben úgy, hogy ne vállalj gyerekszülést. Persze majd valakik betelepülnek a néped helyére. Nem a macskák persze. |
|
| |
|
Bora |
#14 kbora.corlecica@gmail.com2012-12-31 07:51Micsoda ország ez, ahol ilyen aljas emberek élnek, micsoda ország ez, ahol hiábavaló a nehezen kivívott állatvédelmi törvény, mert a hatóságok nem tesznek semmit és nincs következmény, büntetés sem!? Addig kell harcolni, míg az ilyeneket börtönbe nem vágják hosszú évekre! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2013-01-01 19:48- Date of removal: 2013-01-02
- Eltávolítás oka:
|
Csámpás Marci |
#162013-01-01 21:17Remélem, hogy így vagy úgy megbűnhődik, aki tette! utóirat: Nem hiszem el, hogy bedőltök ennek a szerencsétlen trollnak. Kérlek titeket, hogy ne pazaroljátok rá a figyelmeteket és energiátokat, időtöket, nem szabad válaszolni, sem vitába keveredni velük. http://hu.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:Troll |
|
| |
|
Norodia |
#17 miért2013-01-10 12:17miért lett lezárva a petició? |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.